fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bahçelievler Özel Liseleri

Bahçelievler özel liseleri, eğitim alanındaki çeşitliliklerle öğrencilerin eğitim ihtiyacını karşılamaktadır. Bölgedeki özel liseler, öğrencilerin yalnızca eğitim alanlarında başarılı olmalarını amaçlamamaktadır. Uygulanan faaliyet ve aktivitelerle öğrencileri sosyal ve kültürel olarak da bilinçlendirerek hayata bakış açısı gelişmiş bireyler kazandırmaktadır. Aynı zamanda öğrencileri farklı kültürler hakkında bilgi sahibi etmek amacı ile yabancı dil hizmeti de özel liselerde sunulmaktadır.


Çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimi Bahçelievler Özel Liseleri'nde etkin olarak sürdürülmektedir. Gelişen ve değişen dünya teknolojisi ve yapısı ile öğrencilerin eğitimde ulaşacakları alanlar artmakta ve gelecekte başarılı bireyler olmaları amacı ile çok yönlü çalışmalarla gelişimleri desteklenmektedir. Uluslararası standartlarda sürdürülen dil eğitimleri ile öğrencilerin bu konuda etkin bir yeterliliğe sahip olmaları amaçlanmaktadır. Bahçelievler bölgesindeki özel liselerden çoğu birinci yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verirken, bölgede Almanca ve İspanyolca dil eğitimi veren kurumlara da rastlamak mümkündür.


Bahçelievler özel sağlık liseleri bakımından zengin bir yapıdadır. Özel sağlık liselerinin haricinde bölgede turizm ve otelcilik lisesi, mesleki ve teknik liseler, anadolu liseleri ve özel fen liselerine ulaşmak mümkündür. Bölgedeki köklü kurumlar, eğitim anlayışı ve alanlarındaki tecrübeleri ile öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyelere çıkararak, hayata başarılı bireyler kazandırmaktadır. Bahçelievler özel liseleri, öğrenci merkezli çalışmalar sürdürmektedir. Aynı zamanda sınava yönelik programlar da uygulayarak öğrencilerin akademik olarak başarılarını sağlamaktadır. Bölgedeki özel kurumlar, çeşitli deneme sınavları yaparak öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları, öğrencilerin psikolojik olarak kötü etkilenmesine sebep olabilmektedir. Bu bağlamda bölgede bulunan özel liseler, bünyelerindeki psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti ile çeşitli seminer ve birebir etkileşimlerle öğrencilerin zihinsel olarak rahatlamalarını sağlamaktadır.


Bahçelievler bölgesinde özel akşam liseleri de bulunmaktadır. Akşam liseleri, lise eğitimini herhangi bir sebepten devam ettiremeyen bireylerin diploma sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır. Örgün eğitim hakkını kaybetmiş bireyler yaş sınırı olmaksızın akşam liselerini tercih edebilmektedir. Bölgedeki akşam liseleri, 18 yaş altı veya üstü olan ve akşam lisesine kayıt hakkı bulunan her birey bölgedeki özel liseleri tercih edebilmektedir.


Bahçelievler bölgesindeki özel liseler, çoğunlukla Bahçelievler Mahallesi ve Yenibosna Mahallesi'nde bulunmaktadır. Bölgedeki özel okullardan bazıları;
Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi
Özel Mektebim Okulları Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, şeklindedir. Bahçelievler özel lise fiyatları, öğrencilere sunulan hizmet ve eğitim kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Bölgedeki özel kurumların eğitim anlayışlarına, fiziki imkanlarına, özel liseler hakkında yapılan veli yorumlarına Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Bahçelievler Özel Liseleri listesinden inceleyebilirsiniz.

Bahçelievler Özel Liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyorsanız, özel eğitim platformunun sizler için uyguladığı program olan Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.

40 okul bulundu.
Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Empati Florya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Empati Florya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel Bahçelievler Empati Florya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi verified

Öğretmenlerini çok seviyoruz çok güzel ilgili bir okul birebir imkanları var sürekli veli bilgilendiriliyor

Özel AREL Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Fen Lisesi verified

Özel AREL Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenibosna Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Bir öğretmen(devlet ortaokul) ve bir veli olarak okulunuzdan oldukça memnun kaldım.en dikkat çekici performanslar;önemli...

Özel Bilyön Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bilyön Anadolu Lisesi verified

Bilyön anadolu lisesinin özellikle üniversiteye hazırlık programlarından memnunuz, öğrencime verdikleri hazırlık program...

Özel Bahçelievler Empati Florya Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Empati Florya Anadolu Lisesi verified

Özel Bahçelievler Empati Florya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%25 İndirim Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi verified

Anadolu lisesi, hem de yazılım ağırlıklı. me bakanımızın açıkladığı şekilde meslek lisede hatta daha önce seçilmeli. art...

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Yeniay Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Hürriyet Mah.
Özel Güneşli Yeniay Okulları Anadolu Lisesi verified

Daha önce doğa kolejinde eğitim görüyordu çocuğum. yeniay okuluna geçen yıl oğlumu 5. sınıfa kızımı 9. sınıfa kayıt yapt...

Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi

Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başarılı Okulları Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Başarılı Okulları Akşam Lisesi

Özel Başarılı Okulları Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilim Kültür Koleji Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bilim Kültür Koleji Akşam Lisesi

Özel Bilim Kültür Koleji Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Turizm ve Otelcilik Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Şafak Okulları Bahçelievler Turizm ve Otelcilik Lisesi

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Turizm ve Otelcilik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elit Gençler Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Elit Gençler Koleji Anadolu Lisesi

Özel Elit Gençler Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elit Gençler Koleji Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Elit Gençler Koleji Akşam Lisesi

Özel Elit Gençler Koleji Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Final Akademi Fen Lisesi

Özel Bahçelievler Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Boğaziçi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:30
Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Anadolu Lisesi

Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Çalışlar Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Çalışlar Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Çalışlar Boğaziçi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilim Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bilim Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilim Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Şafak Okulları Bahçelievler Anadolu Lisesi

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bahçelievler Özel Liseleri

Bahçelievler Özel Liseleri'nin eğitim anlayışları, bursluluk ve fiyat bilgilerini tek bir platform üzerinden görüntüleyerek kendinize/öğrencinize en uygun kurumları listeleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum