fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Bahçelievler Özel Liseleri

Bahçelievler özel liseleri, eğitim alanındaki çeşitliliklerle öğrencilerin eğitim ihtiyacını karşılamaktadır. Bölgedeki özel liseler, öğrencilerin yalnızca eğitim alanlarında başarılı olmalarını amaçlamamaktadır. Uygulanan faaliyet ve aktivitelerle öğrencileri sosyal ve kültürel olarak da bilinçlendirerek hayata bakış açısı gelişmiş bireyler kazandırmaktadır. Aynı zamanda öğrencileri farklı kültürler hakkında bilgi sahibi etmek amacı ile yabancı dil hizmeti de özel liselerde sunulmaktadır.


Çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimi Bahçelievler özel liseleri içerisinde etkin olarak sürdürülmektedir. Gelişen ve değişen dünya teknolojisi ve yapısı ile öğrencilerin eğitimde ulaşacakları alanlar artmakta ve gelecekte başarılı bireyler olmaları amacı ile çok yönlü çalışmalarla gelişimleri desteklenmektedir. Uluslararası standartlarda sürdürülen dil eğitimleri ile öğrencilerin bu konuda etkin bir yeterliliğe sahip olmaları amaçlanmaktadır. Bahçelievler bölgesindeki özel liselerden çoğu birinci yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verirken, bölgede Almanca ve İspanyolca dil eğitimi veren kurumlara da rastlamak mümkündür.


Bahçelievler özel sağlık liseleri bakımından zengin bir yapıdadır. Özel sağlık liselerinin haricinde bölgede turizm ve otelcilik lisesi, mesleki ve teknik liseler, anadolu liseleri ve özel fen liselerine ulaşmak mümkündür. Bölgedeki köklü kurumlar, eğitim anlayışı ve alanlarındaki tecrübeleri ile öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyelere çıkararak, hayata başarılı bireyler kazandırmaktadır. Bahçelievler özel liseleri, öğrenci merkezli çalışmalar sürdürmektedir. Aynı zamanda sınava yönelik programlar da uygulayarak öğrencilerin akademik olarak başarılarını sağlamaktadır. Bölgedeki özel kurumlar, çeşitli deneme sınavları yaparak öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları, öğrencilerin psikolojik olarak kötü etkilenmesine sebep olabilmektedir. Bu bağlamda bölgede bulunan özel liseler, bünyelerindeki psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti ile çeşitli seminer ve birebir etkileşimlerle öğrencilerin zihinsel olarak rahatlamalarını sağlamaktadır. Ayrıca aynı birim öğrencilerin üniversite gibi gelecekteki hedeflerini belirlemelerinde yardımcı olmaktadır.


Bahçelievler özel liseleri arasında bulunan mesleki ve teknik anadolu liseleri ile sağlık meslek liseleri öğrencileri iş hayatına hazırlamayı amaçlamaktadır. Lisenin ilk iki senesinde üniversite sınavlarına yönelik eğitimle beraber meslek eğitimi verilirken son iki senede meslek eğitimleri yoğunlaştırılmaktadır. Son senede zorunlu tutulan staj eğitimiyle öğrencilerin edindiği teorik bilgilerini pratiğe dökülmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede meslek liselerinden mezun öğrenciler dilerlerse lisans eğitimine devam edebilirken dilerlerse de iş hayatına doğrudan katılabilecek yetkinlikte bireyler olarak yetişmektedirler.

Bahçelievler bölgesinde özel akşam liseleri de bulunmaktadır. Akşam liseleri, lise eğitimini herhangi bir sebepten devam ettiremeyen bireylerin diploma sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır. Örgün eğitim hakkını kaybetmiş bireyler yaş sınırı olmaksızın akşam liselerini tercih edebilmektedir. Bölgedeki akşam liseleri, 18 yaş altı veya üstü olan ve akşam lisesine kayıt hakkı bulunan her birey bölgedeki özel liseleri tercih edebilmektedir.

Bahçelievler özel lise fiyatları, öğrencilere sunulan hizmet ve eğitim kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerine ulaşabilir, okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bölgedeki özel kurumların eğitim anlayışlarına, fiziki imkanlarına, özel liseler hakkında yapılan veli yorumlarına Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Bahçelievler özel liseleri listesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bahçelievler özel liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyorsanız, özel eğitim platformunun sizler için uyguladığı program olan Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.

28 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Elit Gençler Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Elit Gençler Koleji Anadolu Lisesi verified

Okul için bu şartlar altında "gayet iyi" diyebilirim. öğretmenler çok ilgili idari kısım bile veli ve öğrencilerle iç iç...

Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi verified

Anadolu lisesi, hem de yazılım ağırlıklı. me bakanımızın açıkladığı şekilde meslek lisede hatta daha önce seçilmeli. art...

Özel Başarılı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Başarılı Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Başarılı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi

İlkokuldan bu yana areldeyiz memnunuz gerek eğitimi gerek ilgi alaka olarak çok iyi bir kurum

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 15:45
Özel Yenibosna Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları Anadolu Lisesi

Bir öğretmen(devlet ortaokul) ve bir veli olarak okulunuzdan oldukça memnun kaldım.en dikkat çekici performanslar;önemli...

Özel Bahçelievler İncirli Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler İncirli Birey Anadolu Lisesi

Biz okulu 10.sınıfta keşfettik .üniversiteye hazırlık için ekstra dersaneye gitmenize gerek olmadan sizi sınavlara hazır...

Özel Bahçelievler Şafak Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Şafak Okulları Anadolu Lisesi

Gerek disiplin gerek ilgi alaka ve özverili çalışmalarından dolayı çok memnunuz

Özel AREL Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Fen Lisesi

Oğlum arel fen lisesi öğrencisi. öğretmen kalitesinden memnunum. bir çok öğretmenimizin 10 yılın üzerinde okulumuzda ça...

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 15:45
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:00
Özel Bilim Kültür Koleji Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bilim Kültür Koleji Akşam Lisesi

Özel Bilim Kültür Koleji Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Başer Okulları Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Başer Okulları Akşam Lisesi

Özel Bahçelievler Başer Okulları Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Boğaziçi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elit Gençler Koleji Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Elit Gençler Koleji Akşam Lisesi

Özel Elit Gençler Koleji Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilim Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bilim Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilim Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Fen Lisesi

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:00
Özel Bahçelievler Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Bahçelievler Cumhuriyet Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Cumhuriyet Mah.
Özel Bahçelievler Cumhuriyet Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Cumhuriyet Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:00
Özel Bahçelievler Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:30
Özel Bahçelievler Şafak Okulları Turizm ve Otelcilik Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Şafak Okulları Turizm ve Otelcilik Lisesi

Özel Bahçelievler Şafak Okulları Turizm ve Otelcilik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tulip International School Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Tulip International School Lisesi

Özel Tulip International School Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Güneşli Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Hür Akşam Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Hür Akşam Lisesi

Özel Hür Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mahmut Ön Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Mahmut Ön Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mahmut Ön Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Bahçelievler Özel Liseleri

Bahçelievler Özel Liseleri'nin eğitim anlayışları, bursluluk ve fiyat bilgilerini tek bir platform üzerinden görüntüleyerek kendinize/öğrencinize en uygun kurumları listeleyebilirsiniz.

Bahçelievler Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum