fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Avcılar Özel Liseleri

Avcılar, eğitim alanında gelişmiş ve çok yönlü hizmet sağlayan kurumlara ev sahipliği yapan bir bölgedir. Avcılar özel anadolu lisesi, mesleki ve teknik anadolu lisesi, sağlık meslek lisesi, fen lisesi ve akşam lisesi bakımından zengin bir bölgedir. Eğitim popülasyonu yüksek olan bu bölgede aranan her kritere uygun lise bulunmaktadır. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bölgedeki özel okulların fiziki imkanlarında farklılıklar bulunmaktadır. Bölgede hizmet sağlayan pek çok butik okul bulunmaktadır. Kolejler ve butik okullardan oluşan Avcılar özel liseleri, sağladığı hizmetlerle adından sıklıkla söz ettirmektedir. Bölgedeki kurum sayısı fazla olduğundan dolayı okulların puanları ve eğitim ücretleri de geniş aralıklarda yer almaktadır. Okullar, öğrencilerin eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını düşünerek etkili eğitim modelleri oluşturmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı eğitim müfredatına ek olarak hazırlanan programlar, öğrencilerin akademik ağırlıklı gelişimini desteklemektedir. Hazırlanan eğitim modelleri alanlarında güçlü akademisyenler tarafından oluşturulmaktadır. Bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfasından kolaylıkla görüntüleyerek kriterlerinize uyan kurumlarla anında görüşebilirsiniz. Okul.com.tr'nin oluşturduğu Avcılar özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinden hızlıca inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki anadolu lisesi fiyatları ve özel kolejlerin ücretleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Bölgedeki anadolu liseleri çoğunlukla akademik ağırlıklı çalışmalar sürdürmektedir. Nitelikli bireyler yetiştirmek amacı ile branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programları, özel okulların fiziki imkanları ile tamamlayıcı yapıda bulunmaktadır.


Avcılar özel sağlık meslek liseleri, sektöre donanımlı ve alanında yeterli bilgiye sahip, kendilerini sürekli geliştirebilen, her şeyden önce insan sağlığını ön planda tutan bireyleri hayata ve sağlık sektörüne kazandırmayı planlamaktadır. Bölgedeki okullar, fiziki açıdan eğitim materyallerini zengin bir biçimde tutmaktadır. Böylece gerek mesleki ve teknik anadolu liseleri olsun gerekse sağlık meslek liseleri olsun, eğitim atölyelerini öğrenci odaklı çalışmalar sonucunda gerekli eğitim matertyalleri ile donatmaktadır.


Avcılar akşam liseleri, eğitim hakkını herhangi bir sebepten devam ettiremeyen bireylerin lise diploması almalarına olanak sağlamaktadır. Özel akşam liseleri, gündüzlü liselerden farksız olarak eğitim öğretim çalışmaları sürdürmektedir. Yaş sınırı bulunmadan 18 yaş altı veya üstü her birey akşam lisesi kayıt şartları tuttuğu sürece öğrenim görebilmektedir. Özel akşam liselerinde eğitim saatleri, çalışma saatleri bitiminde başlamaktadır. Böylelikle çalışan bireylere kolaylık sağlanmaktadır. Akşam saatlerinde sürdürülen örgün eğitimde çalışan bireyler örgün olarak eğitim hizmeti almakla birlikte lise diploması almaya bir adım daha yaklaşabilmektedir.


Avcılar özel liseleri, çoğunlukla Üniversite Mahallesi ve Cihangir Mahallelerinde bulunmaktadır. Bölgedeki çoğu kurum, öğrencilerinin akademik gelişimlerinin yanı sıra kültürel ve sosyal alanlardaki gelişimlerini de desteklemektedir. Çeşitli sportif, sanatsal ve kültürel aktiviteler sürdürerek öğrencilerin her yönden donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmalarını sağlamaktadır. Çağdaş eğitim ortamlarında öğrencilerin her noktadan donanımlı bireyler olarak yetişmesini destekleyen özel okullar veliler tarafından da takdir toplamaktadır. Avcılar'daki özel liseler kaliteli eğitim anlayışından hareketle 21. yüzyıl gelişimlerini eğitim programlarına entegre etmektedir. Teknolojik eğitim ortamlarında öğrencilerin uygulamalı eğitim görmeleri sağlanmaktadır. Öğrencilere teoride anlatılan bilgilerin pratiğe dökülerek uygulamalarla pekiştirilmesi bölgedeki özel okullarda sağlanmaktadır. Öğrencilerin görerek ve uygulayarak bilgiyi edinmesi bilginin kalıcılığını artırmaktadır.


Okul.com.tr'nin bölgedeki kurumları topladığı Avcılar özel liseleri listesi üzerinden, bölgedeki kolej ve liselerin fotoğraflarını, öğrenim bedellerini, veli yorumlarını, özel liselerin eğitim yaklaşımları ve okullar hakkındaki detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kriterlerinize uygun olan kurumlarla görüşmek üzere form doldurabilirsiniz. Avcılar özel liseleri hakkında yer alan bilgileri incelemek için yeteri kadar zamanınız bulunmuyor ise Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilirsiniz. Kriterlerinizi belirterek size en uygun kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.

20 okul bulundu.
Özel Avcılar Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Avcılar Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi verified

Güzel ve gayet yeterli seviyede bir okul

Özel Avcılar Çizgi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Avcılar Çizgi Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Avcılar Çizgi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Deniz Akşam Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Avcılar Deniz Akşam Lisesi verified

Özel Avcılar Deniz Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Avcılar Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Avcılar Final Okulları Anadolu Lisesi

Güzel okul iyi öğretmen kadrosu var geniş bir bahçesi var eğitiminden çok memnunuz.

Özel Avcılar Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi

Anadolu lisesi ogretmenleri,yöneticileri her daim ulasilabilmesiyle şahane bir okul.her problemin hızlıca çözülmesi çok...

Özel Avcılar Simya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Simya Koleji Anadolu Lisesi

Okul gerçekten çok kaliteli eğitim açısından süper üniversite ye sıkı bir şekilde hazırlıyor okul görüntüsü de çok güzel...

Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi

Oğlum çok iyi bir lise kazanmasına rağmen bu okulu seçti.başta çok olumsuz karşıladım ama şimdi onu çok mutlu görüyorum....

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 15:30
Özel Haseki Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Haseki Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Okul, idareciler ve öğretmenler olarak çok iyi durumda. ben evladımı verdim çok memnunum.

Özel Avcılar Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Avcılar Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Anadolu Lisesi

Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Fen Lisesi Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Fen Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Anadolu Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Danışmendler Akşam Lisesi Özel Okul
Avcılar / Mustafa Kemalpaşa Mah.
Özel Danışmendler Akşam Lisesi

Özel Danışmendler Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Denizköşkler Mah.
Özel Avcılar Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Haseki Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Haseki Koleji Anadolu Lisesi

Özel Haseki Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Avcılar Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    00:00 - 00:00
Özel Avcılar Okyanus Koleji Fen ve Proje Lisesi Özel Okul
Avcılar / Ambarlı Mah.
Özel Avcılar Okyanus Koleji Fen ve Proje Lisesi

Özel Avcılar Okyanus Koleji Fen ve Proje Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Avcılar Sınav Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:15
Özel Danişmendler Avcılar Anadolu Lisesi Özel Okul
Avcılar / Mustafa Kemalpaşa Mah.
Özel Danişmendler Avcılar Anadolu Lisesi

Özel Danişmendler Avcılar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Artı Akşam Lisesi Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Artı Akşam Lisesi

Özel Avcılar Artı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Avcılar Özel Liseleri

Avcılar özel liselerinin bursluluk bilgilerine hızlıca ulaşabilir, bölgedeki kurumların; eğitim imkanları, fiziki yapıları, veli yorumları ve Avcılar özel lise fiyatlarını kolayca inceleyebilirsiniz.

Avcılar Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum