fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sancaktepe Özel Liseleri

Sancaktepe'de hizmet veren özel liseleri hakkında detaylı bilgilere, senelik ücretlere, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine ve çalışma saatlerine hemen ulaşabilirsiniz.

13 okul bulundu.
Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık ve Teknoloji Meslek Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık ve Teknoloji Meslek Lisesi verified

Kaliteli eğitim, mesleğini severek yapan öğretmenler, rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz bir okul idaresi kesinlikle t...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Sancaktepe Batı Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Batı Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Batı Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Sarıgazi Mah.
Özel Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Sancaktepe Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Atatürk Mah.
Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi

Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Sarıgazi Mah.
Özel Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi

Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / İnönü Mah.
Özel Sancaktepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Hem kadrosu hemde kalitesi ile bölgenin en iyi okulu. gönül rahatlığı ile çocuğumu gönderiyorum ve cocugumdaki gelişmeyi...

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:30

Sancaktepe Özel Liseleri

Sancaktepe İstanbul özel liseleri bölgenin geniş yapısı ve nüfusunun yüksek olmasından dolayı birçok farklı mahallede, farklı lise türlerinde kurulmuştur. Sancaktepe'de kolej bünyesinde eğitim veren liseler genel olarak geniş kullanım alanlarına ve bahçeye sahiptir. Bölgede anadolu liseleri çoğunluktadır. Bunun yanı sıra meslek liseleri, fen liseleri ve akşam liseleri de bölgede bulunmakta, bu sayede velilere çeşitli seçim alternatifleri sunulmaktadır. Kolej şeklinde eğitim veren Sancaktepe özel liseleri genel olarak çok dilli eğitimleri desteklemektedir. İngilizce eğitimlerinin müfredat dahilinde verildiği okullarda ek olarak Almanca, Fransızca ve İspanyolca dersleri sürdürülmektedir. Bölge okullarının tümüne yakınında öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlanması açısından servis imkanı sunulmaktadır.


Özel Sancaktepe anadolu ve fen liseleri bölge içerisinde en çok tercih edilen okullardandır. Öğrencilerine verdiği eğitimlerde akademik sistemini öğrenci merkezli oluşturan okullarda öğrenme kolaylığı sağlanmaktadır. Bu öğrenme kolaylığıyla öğrencilere verimli eğitimler verilirken aynı zamanda sınav hazırlık çalışmaları etkin olarak sürdürülmektedir. Bu çalışmalar dahilinde Özel Sancaktepe anadolu liselerinde öğrencilere hafta sonlarında ekstra eğitimler sunulmaktadır. Akademik konuda bir gelecek sahibi olmak isteyen öğrenciler için çoğunlukla tercih edilen bu liselerde verilen eğitimler ölçme ve deneme sınavlarıyla teyit edilmektedir. Her öğrencinin eşit öğrenim görebilmesi için bu sınav sonuçları takip edilerek,eksiklik yaşayan öğrencilere branş öğretmenleriyle konu tamamlama dersleri sürdürülmektedir. Sancaktepe özel fen liselerinde verilen eğitimler uygulamalı derslerle desteklenmektedir. Okulların bünyelerinde bulundurduğu fen ve bilgisayar laboratuvarlarında etkin eğitimlerin yürütülmesiyle öğrenciler hafızada kalıcı bilgilere sahip olmaktadır.


Sancaktepe özel teknik ve meslek liseleri öğrencilerine mesleki alanlar üzerine eğtimler vermektedir. Sektörel yetkinlik kazanmak isteyen ve kariyer geleceği sağlamak isteyen öğrencilerin tercih ettiği okullardır. Fiziki açıdan modern eğitim atölyelerini bünyesinde bulunduran özel Sancaktepe meslek liseleri uygulamalı eğitimler sürdürmektedir. 12. sınıf öğrencileri meslek liselerinde staj eğtiimine tabi tutulmaktadır. Staj eğitimleri boyunca takibi yapılan öğrenciler birçok okulda anlaşmalı iş yerlerinde eğitim görmektedir. Okullarda son sınıfa gelen öğrenciler için üniversite hazırlık eğitimleri hafta içi ve hafta sonu etkin şekilde devam etmektedir. Bunun yanı sıra iş hayatıyla eğitimi beraber sürdürmek isteyen öğrenciler için Sancaktepe özel akşam liseleri bulunmaktadır. Bölge akşam liselerinde eğitim saatleri mesai sonlarına denk getirilerek lise diploması kazandırma amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra özel Sancaktepe akşam liseleri üniversite hayali olan öğrencileri için ek ders ve etütler sürdürmektedir. Sancaktepe'de teknoloji lisesi olarak kolej bünyesinde hizmet veren ve oldukça tercih edilen bir lise olan Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi bulunmaktadır.


Sancaktepe özel liselerini sizin için derlediğimiz listeden inceleyebilirsiniz. Okulların detaylarını filtreleme seçeneklerinden belirleyip kendinize özel Sancaktepe liselerinin listesine ulaşabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri dahilinde okulların verdiği dil eğitimlerini, fiziksel imkanlarıyla sunduğu ekstra servis ve aktiviteleri seçebilirsiniz. Okulların profillerinden fotoğraflarına erişip daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Üye olarak Sancaktepe özel lise fiyatlarını görüntüleyebilir, velilerin okullara yaptığı yorumları inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Okullarla görüşmek veya size uygun bölgedeki özel liseleri belirlemek konusunda Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum