fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sancaktepe Özel Liseleri

Sancaktepe özel liseleri bölgenin geniş yapısı ve nüfusunun yüksek olmasından dolayı birçok farklı mahallede, farklı lise türlerinde kurulmuştur. Sancaktepe'de kolej bünyesinde eğitim veren liseler genel olarak geniş kullanım alanlarına ve bahçeye sahiptir. Bölgede anadolu liseleri çoğunluktadır. Bunun yanı sıra meslek liseleri, fen liseleri ve akşam liseleri de bölgede bulunmakta, bu sayede velilere çeşitli seçim alternatifleri sunulmaktadır. Kolej şeklinde eğitim veren Sancaktepe özel liseleri genel olarak çok dilli eğitimleri desteklemektedir. İngilizce eğitimlerinin müfredat dahilinde verildiği okullarda ek olarak Almanca, Fransızca ve İspanyolca dersleri sürdürülmektedir. Bölge okullarının tümüne yakınında öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlanması açısından servis imkanı sunulmaktadır.


Özel Sancaktepe anadolu ve fen liseleri bölge içerisinde en çok tercih edilen okullardandır. Öğrencilerine verdiği eğitimlerde akademik sistemini öğrenci merkezli oluşturan okullarda öğrenme kolaylığı sağlanmaktadır. Bu öğrenme kolaylığıyla öğrencilere verimli eğitimler verilirken aynı zamanda sınav hazırlık çalışmaları etkin olarak sürdürülmektedir. Bu çalışmalar dahilinde Sancaktepe özel liselerinde öğrencilere hafta sonlarında ekstra eğitimler sunulmaktadır. Akademik konuda bir gelecek sahibi olmak isteyen öğrenciler için çoğunlukla tercih edilen bu liselerde verilen eğitimler ölçme ve deneme sınavlarıyla teyit edilmektedir. Her öğrencinin eşit öğrenim görebilmesi için bu sınav sonuçları takip edilerek,eksiklik yaşayan öğrencilere branş öğretmenleriyle konu tamamlama dersleri sürdürülmektedir. Sancaktepe'deki özel liselerde verilen eğitimler uygulamalı derslerle desteklenmektedir. Okulların bünyelerinde bulundurduğu fen ve bilgisayar laboratuvarlarında etkin eğitimlerin yürütülmesiyle öğrenciler hafızada kalıcı bilgilere sahip olmaktadır.


Sancaktepe özel meslek liseleri öğrencilerine mesleki alanlar üzerine eğitimler vermektedir. Sektörel yetkinlik kazanmak isteyen ve kariyer geleceği sağlamak isteyen öğrencilerin tercih ettiği okullardır. Fiziki açıdan modern eğitim atölyelerini bünyesinde bulunduran Sancaktepe özel liseleri uygulamalı eğitimler sürdürmektedir. 12. sınıf öğrencileri meslek liselerinde staj eğitimine tabi tutulmaktadır. Staj eğitimleri boyunca takibi yapılan öğrenciler birçok okulda anlaşmalı iş yerlerinde eğitim görmektedir. Okullarda son sınıfa gelen öğrenciler için üniversite hazırlık eğitimleri hafta içi ve hafta sonu etkin şekilde devam etmektedir. Bunun yanı sıra iş hayatıyla eğitimi beraber sürdürmek isteyen öğrenciler için Sancaktepe özel akşam liseleri bulunmaktadır. Bölge akşam liselerinde eğitim saatleri mesai sonlarına denk getirilerek lise diploması kazandırma amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra özel Sancaktepe akşam liseleri üniversite hayali olan öğrencileri için ek ders ve etütler sürdürmektedir.


Sancaktepe özel liseleri, öğrencilerinin bireysel potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmak adına eğitim yaklaşımlarını çeşitlendirmektedir. Öğrencilerin değişen ve gelişen dünya düzenine uyum sağlaması adına güncel bilgilerle onları donatmaktadır. Bölgedeki özel liseler, öğrenci odaklı eğitim yaklaşımları ile öğrencilerinin hedeflerine bir adım daha yaklaşmasını sağlamaktadır. Sancaktepe özel liseleri, akademik yönü güçlü eğitmenlerden destek alarak MEB müfredatı çerçevesinde eğitim programlarını detaylandırmaktadır. Hazırlanan modellerle birlikte öğrencilerin daha efektif bir eğitim süreci geçirmesini desteklemektedir. Onların eğitim alanındaki eksiklerini net bir biçimde karşılayabilmek adına yenilikçi yaklaşımlarla hizmet sunmaktadır. Çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil konusunda da etkili eğitim içerikleri oluşturarak öğrencilerin beceri gelişimine katkı sağlamaktadır. Yabancı dil bölgedeki tüm liselerde interaktif faaliyetlerle sürdürülmektedir. Öncelikli olarak bölgedeki çoğu okul İngilizce dil eğitimi vermektedir. Sancaktepe özel liseleri, öğrencilerinin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine sahip bireyler olabilmesi adına ders içi ve ders dışı etkinlik programları oluşturmaktadır.


Sancaktepe özel liselerini sizin için derlediğimiz listeden inceleyebilirsiniz. Okulların detaylarını filtreleme seçeneklerinden belirleyip kendinize Sancaktepe özel liselerinin listesine ulaşabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri dahilinde okulların verdiği dil eğitimlerini, fiziksel imkanlarıyla sunduğu ekstra servis ve aktiviteleri seçebilirsiniz. Okulların profillerinden fotoğraflarına erişip daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Üye olarak Sancaktepe özel lise fiyatlarını görüntüleyebilir, velilerin okullara yaptığı yorumları inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Okullarla görüşmek veya size uygun bölgedeki özel liseleri belirlemek konusunda Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

13 okul bulundu.
Özel Sancaktepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / İnönü Mah.
Özel Sancaktepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi verified

Hem kadrosu hemde kalitesi ile bölgenin en iyi okulu. gönül rahatlığı ile çocuğumu gönderiyorum ve cocugumdaki gelişmeyi...

Özel Sancaktepe Batı Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Batı Fen Bilimleri Anadolu Lisesi verified

Gerek okul olsun gerekse ogretmen kadrosu olsun deneyimli bir okul idareciler ılgili olduğu gibi bi okadar da aile gibi...

Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık ve Teknoloji Meslek Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık ve Teknoloji Meslek Lisesi verified

Kaliteli eğitim, mesleğini severek yapan öğretmenler, rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz bir okul idaresi kesinlikle t...

Diğer Okullar

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi

Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Sarıgazi Mah.
Özel Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi

Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Atatürk Mah.
Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Sarıgazi Mah.
Özel Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sancaktepe Özel Liseleri

Sancaktepe'de hizmet veren özel liseleri hakkında detaylı bilgilere, senelik ücretlere, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine ve çalışma saatlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Sancaktepe Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 170 369.52 10.42 3.72
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum