fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Şişli Özel Liseleri

Şişli gelişmiş ve kalabalık bir ilçe olduğundan birçok özel okul ve kolej bu bölgede kampüs bulundurmakta ve anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim vermektedir. Özellikle Şişli özel liselerin sayısının fazla olması velilerin okul seçimini kolaylaştırmakta ve her kritere uygun okul bulmalarına olanak sağlamaktadır. Lokasyon itibariyle diğer ilçelerden de fazlaca öğrenci kabul eden bu bölgedeki eğitim kurumları uzun süredir faaliyetlerini sürdürmekte ve tecrübeli kadrolarıyla yollarına emin adımlarla devam etmektedirler.


Özel Şişli liseleri, öğrencilerini akademik açıdan üst seviyelere taşıyarak bir sonraki basamak olan üniversite eğitiminin kapılarını aralamalarına yardımcı olmakta ve Türkiye'nin en iyi üniversitelerine öğrenci göndermektedir. Özel okulların ve kolejlerin sağladığı fiziki imkanlar ve dil eğitiminin çeşitliliği velilerin bu kurumları tercih etmesinde önemli rol oynamaktadır. Sizler de Şişli özel liselerinin; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, üniversiteye yerleştirme oranlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşmak isterseniz okul profillerine göz atabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden keşfedebilir, okulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek yakınınızda bulunan okullar ile iletişime geçebilirsiniz.


Şişli anadolu liseleri, fen liseleri ve Şişli Meslek liseleri velilerin en çok tercih ettiği lise türlerindendir. Meslek liseleri çeşitli sektörlere kalifiye eleman yetiştirmekte ve verdikleri mesleki eğitimler ile öğrencilerinin seçtikleri bölümde uzmanlaşmalarını sağlamaktadır. Bunun yanında anadolu ve fen liselerinde ise daha çok akademik başarı yakalamaya yönelik ders programları uygulanmaktadır. Şişli özel liseleri profillerinde bulunan veli yorumları okulları daha önce tercih etmiş ve kurum hakkında fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Veli yorumlarını okuyarak okulların eksi ve artı yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilir, lise seçiminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Özel Şişli liseleri arasında öne çıkan bazı kurumlar ise; Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi, Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi şeklindedir.


Şişli özel liselerini detaylı bir şekilde inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

15 okul bulundu.
Özel Şişli Notre Dame De Sion Fransız Lisesi Özel Okul
Şişli / İnönü Mah.
Özel Şişli Notre Dame De Sion Fransız Lisesi

Notre dame de sion'da okumak kesinlikle bir ayrıcalıktır. katı disiplininli olduğu doğrudur ancak aynı zamanda ders hari...

Özel Beşiktaş Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Beşiktaş Sınav Anadolu Lisesi

Okulumuzdan çok memnunuz. öğretmenlerin öğrencilere ilgi ve alakası mükemmel. tüm öğretmenlerimize ve özellikle esma ha...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:15
Özel Doğru Netice Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Doğru Netice Anadolu Lisesi

Özellikle türkiye’de üniversite tercihi olan öğrenciler için ideal bir okul.aynı sokaktaki doğru netice üniversite hazır...

Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi

Final eğitim kurumlarının en eski ve en başarılı anadolu lisesi olması referansı ile geldiğimiz okulda gayet memnun deva...

Özel Şişli Kıraç Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Duatepe Mah.
Özel Şişli Kıraç Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Feriköy fen bilimleri anadolu lisesi ilgi ve eğitim kalitesi olarak çok beğendim memnunum. kalabalık değil, sade ve sess...

Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Teşvikiye Mah.
Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Anadolu Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bomonti ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Bomonti ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bomonti ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi Özel Okul
Şişli / Gülbahar Mah.
Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:35 - 16:35
Özel Eşref Aydın Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Eşref Aydın Anadolu Lisesi

Özel Eşref Aydın Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi

Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:00
Özel Şişli Saint Michel Fransız Lisesi Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Şişli Saint Michel Fransız Lisesi

Özel Şişli Saint Michel Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şişli Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Şişli Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Şişli Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Halaskargazi Mah.
Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi

Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Gülbahar Mah.
Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 17:30
Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Mecidiyeköy Mah.
Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00

İstanbul Şişli Özel Liseleri

Şişli özel liseleri ve kolejlerinin eğitim fiyatları, okul fotoğrafları, bursluluk oranları ve erken kayıt dönemleri hakkında detaylı bilgi alarak yeni okulunuzu seçin!

Şişli Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum