fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çekmeköy Özel Liseleri

Çekmeköy bölgesi, okul çeşitliliği yüksek bir bölge konumundadır. Bölgedeki çoğu kurum müstakil, bahçeli, büyük yüzölçümüne sahip niteliktedir. Eğitim çeşitliliği de bölgede oldukça fazla olmaktadır. Çekmeköy özel liseleri, öğrencilerine lise döneminde bir öğrencinin sahip olması gereken bütün kazanımları aktarmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde eğitimle donattığı öğrencilerinin geleceğe doğrudan fayda sağlayabilecek nitelikte bireyler olarak mezun olmalarını sağlamaktadır. Çekmeköy anadolu liseleri, fen liseleri, anadolu sağlık meslek lisesi, akşam Lisesi, mesleki ve Teknik Liseler gibi birçok kategorideki kuruma ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede butik yapıda liselerin yanında özel kolejler de bulunmaktadır. Çekmeköy özel liseleri, ağırlıklı olarak akademik çalışmalara yer vermekle birlikte öğrencilerin her açıdan donanıma sahip olmaları için çeşitli faaliyetlerini de akademik çalışmalarının yanında sürdürmektedir. Bu faaliyetler öğrencilerin sosyalleşmesi ve kültürel değerleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlama amacı gütmektedir.


Çekmeköy özel liseleri içerisinde birçok farklı türde okul bulunmaktadır. Çekmeköy özel anadolu liseleri verdikleri akademik eğitimin yanında sosyal etkinliklerle de öğrencilerinin gelişimlerini desteklemektedir. Anadolu liselerinde öğrencilere 10. sınıftan itibaren üniversite sınavında hazırlanacakları alanı seçme özgürlüğü tanınmaktadır. Öğrenciler sözel, sayısal, eşit ağırlık ya da dil bölümlerinden bir tanesini seçerek bu alanda uzmanlaşabilmektedir. Çekmeköy özel fen liseleri, daha disiplinli ve akademik odaklı eğitim yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Sayısal ağırlıklı yoğun ders içerikleri ile öğrencilerin üniversite sınavlarında etkin başarıyı yakalamalarını desteklemektedir. Çekmeköy sağlık meslek liseleri akademik ve meslek odaklı eğitimi bir arada sürdürmektedir. Öğrencilerin 4 senelik eğitimlerinin ilk 3 senesinde üniversite odaklı eğitimin yanında teorik meslek dersleri de öğrenmektedirler. Son sene ise zorunlu tutulan staj eğitimi sayesinde öğrencilere lise hayatları boyunca öğrendikleri bilgileri pratik etme imkanı sunulmaktadır. Böylelikle sağlık meslek liselerinden mezun öğrenciler lisans eğitimine ihtiyaç duymadan meslek hayatına atılabilmektedirler.


Çekmeköy özel liseleri, çağın ihtiyaçlarından birisi haline gelen dil bilgisi konusunda öğrencilerini gerekli yetkinliklere sahip bireyler olarak hazırlamaktadır. Çoğunlukla birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi sürdürmekte olan kurumlar, öğrencilerini dil konusunda aktif biçimde bilinçlendirmektedir. Genellikle ikinci yabancı dil olarak Almanca, İspanyolca gibi dilleri öğrencilere sunan liseler bu bölgede yer almaktadır. Çekmeköy'deki özel kolejler de dil bilgisi eğitimini öğrencilerine çok yönlü yaklaşımlarla sürdürmektedir.


Çekmeköy özel lise fiyatları, diğer kategorideki liselerin fiyatları gibi okulun sunduğu imkanlar, eğitim yaklaşımları, çalışmalar ve eğitim kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Okul.com.tr bölgedeki tüm liseleri tek bir platformda bir araya getirerek, kriterlerinize uygun kurumları listelemenizi sağlamaktadır. Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için oluşturduğu Çekmeköy özel liseleri listesinde bölgedeki özel kolej ve liselerin fiziki imkanlarını, eğitim farklılıklarını, okullar hakkında yapılan yorumlar gibi birçok detayı görmenize olanak sağlamaktadır. Üye olarak özel liselerin ücretlerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca üye olarak Okul.com.tr üyelerine özel olarak uygulanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Çekmeköy'deki özel liselerin bursluluk ve detayları hakkında bilgilere ulaşarak kriterlerinize en uygun kurumu Okul.com.tr'de bulabilirsiniz. Bölgede çoğunlukla Merkez Mahallesi ve Mehmet Akif Mahallesi'nde konumlanmış olan kurumlar, yerleşim yerlerine yakın olmakla birlikte genellikle servis imkanı da sağlamaktadır. Böylece çevre semtlerde yaşayan öğrenciler de okula ulaşım konusunda sıkıntı çekmemektedir.


Çekmeköy özel liseleri listesi üzerinden okulları incelemek için yeteri kadar vaktiniz bulamıyorsanız, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okul hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.


22 okul bulundu.
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Mehmet Akif Mah.
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Anadolu Lisesi verified

Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Çekmeköy Kavram Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Mehmet Akif Mah.
Özel Çekmeköy Kavram Koleji Fen Lisesi

Çok sistemliler proğramlari çok güzel bir veli olarak bana güven verdiler .ulaşım çok kolay

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Anadolu Lisesi

Teknolojiyi bu müfredata entegre ederek günümüz dünyasına ayak uyduran girişimci ruhlu nesiller yetiştirmeyi hedefleyen...

İELEV Özel Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
İELEV Özel Anadolu Lisesi

İELEV Özel Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Sultançiftliği Mah.
Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Sev Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Sev Lisesi

Özel Sev Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Fen Lisesi

Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Lisesi

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:00
Özel Çekmeköy Çınar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Sultançiftliği Mah.
Özel Çekmeköy Çınar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Çınar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:45
Özel Erdem Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Erdem Koleji Anadolu Lisesi

Özel Erdem Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alev Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Alev Okulları Anadolu Lisesi

Özel Alev Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Ekşioğlu Mah.
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Asrın Marmara Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Asrın Marmara Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Asrın Marmara Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:45
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İletişim Akşam Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İletişim Akşam Lisesi

Özel Çekmeköy İletişim Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  10:00 - 20:00
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Asrın Marmara Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Asrın Marmara Koleji Fen Lisesi

Özel Asrın Marmara Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asrın Marmara Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Asrın Marmara Koleji Anadolu Lisesi

Özel Asrın Marmara Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çekmeköy Özel Liseleri

Çekmeköy özel liseleri arasında kriterlerinize en uygun okulu listeleyin; kurumların bursluluk ve fiyat bilgileri, fiziki imkan ve veli yorumlarını kolaylıkla inceleyin.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum