fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Küçükçekmece Özel Liseleri

Küçükçekmece özel liseleri Küçükçekmece bölgesinin büyük bir bölge olmasından kaynaklı olarak ailelere birçok seçenek sunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece'de hizmet veren özel liselerin tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşarak detaylı tüm bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Küçükçekmece özel liseleri profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak kurumların eğitime bakış açıları ve misyonları ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bölgede bulunan ve uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren kolejlerde verilen eğitim anaokulundan başlayıp lise seviyesine kadar kesintisiz devam etmektedir. Bu durum öğrencilerin başka bir okula geçerek uyum sorunu yaşamalarının önüne geçmekte ve çok daha verimli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Küçükçekmece özel liseleri arasında çok sayıda anadolu lisesi ve fen liseleri bulunmaktadır.


Küçükçekmece'deki özel liselerin sayısı fazla olduğundan veliler okul tercihi noktasında birçok alternatifle karşılaşmaktadır. Köklü özel okul ve kolejlerin kampüs açmaya devam ettiği bölgede, kurumlar İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de vermekte hangi dili seçeceklerini ise öğrenciler kendileri belirlemektedir. Küçükçekmece özel anadolu ve fen liseleri veliler ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okulların başında gelmektedir. Bu kurumlarda verilen eğitim sayesinde öğrenciler Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezinin düzenlemiş olduğu üniversiteye geçiş sınavlarda başarılı olmakta ve hayallerinde üniversitelere gitme şansı yakalamaktadır. Bunun yanında bölgede öğrencileri mesleki ve teknik açıdan yetiştiren ve liseye bitirdikten sonra meslek sahibi olmak isteyen öğrencilere yönelik açılan Küçükçekmece özel meslek liseleri adından sıkça söz ettirmektedir. Bu okullarda verilen temel akademik eğitimle dileyen öğrenciler lisans eğitimine devam edebilirken dileyen öğrenciler lise hayatında edindiği mesleki yeterlilikle iş hayatıma atılabilmektedir. Küçükçekmece özel akşam liseleri, herhangi bir sebepten örgün eğitimi bırakmak zorunda kalmış öğrencilere diploma alma fırsatı sunmaktadır. Genellikle öğrencilerini çalışan bireylerin oluşturduğu akşam liselerinde dersler 17.00’den itibaren başlamaktadır. Sizler de ilçede yer alan özel liselerin: fotoğraf galerilerine, eğitim, yemek ve servis ücretlerine, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece özel liseleri, genellikle merkezi alanlarda konumlanmış olup ulaşım açısından oldukça kolay konumlardadır. Özel okulların haritadaki konumlarına erişerek sizlere yakın olanları hemen keşfedebilirsiniz.


Küçükçekmece'deki özel liseleri daha önce tercih etmiş veliler, eğitim vermiş öğretmenler ve okulda eğitim görmüş öğrenciler tarafından yapılmış yorumlar okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizlere fikir verirken diğer yandan okul seçiminizde sizlere rehberlik etmektedir. Lise profillerinden veli yorumlarını okuyabilir, zaman kaybetmeden çocuğunuz için en ideal okullar ile iletişime geçebilirsiniz. Siz de daha önce deneyimlediğiniz okullar hakkında yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Bölgede birçok özel lise bulunduğundan her bütçeye uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. Küçükçekmece özel lise fiyatları aylık olarak 2000 TL’den başlayarak 7000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Küçükçekmece özel lise fiyatlarına ulaşmak isterseniz lise profillerini ziyaret edebilir, ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak olan okulları belirleyebilirsiniz. Bunun dışında özel liselerin düzenlediği bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirerek, sınav sonucunuza göre çeşitli oranlarda burs fırsatı yakalayabilirsiniz. Bursluluk sınavları bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okul fiyatlarını görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Küçükçekmece özel liseleri hakkında detaylı bilgileri listeleme sayfası üzerinden incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanları aradığınız kriterler doğrultusunda size en uygun 5 okulu listelemekte ve bu okullarla görüşmeniz noktasında sizlere destek olmaktadır.

30 okul bulundu.
%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi verified

Özel İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi verified

Akademik anlamda başarı odaklı bir okul ,ayrıca öğrenci takibi konusunda liderler!!!

%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel İstanbul Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Florya Uğur Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Uğur Koleji Anadolu Lisesi

Her şeyiyle mükemmel bir okuldu. gidenler bilir.

Özel Atakent Ted Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Ted Koleji Anadolu Lisesi

Kızım ted ankara mezunu. istanbula tayin olduğumuzdan geldiğimizde istek bilgekağana vermek zounda kaldık. bu sene lgs y...

Özel Sefaköy Hazar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Sefaköy Hazar Koleji Anadolu Lisesi

Kayıt görüşmeleri çok olumlu geçti. eğitim danışmanları bizi çok güleryüzle karşıladı. ilginiz için teşekkürler..

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Anadolu Lisesi

Okul çok güzel ancak bursluluk sınav sonucu bizim için önemli memur bir ailenin bu okula vermesi çok zor

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Balkaya Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Kartaltepe Mah.
Özel Balkaya Anadolu Lisesi

Özel Balkaya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Soyak Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Soyak Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Soyak Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Halkalı Atakent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Atakent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Atakent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent İhsan International Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent İhsan International Anadolu Lisesi

Özel Atakent İhsan International Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Bilnet Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Bilnet Okulları Fen Lisesi

Özel Atakent Bilnet Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Çağdaş Bilimler Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Çağdaş Bilimler Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çağdaş Bilimler Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:00
Özel Atakent CMA Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent CMA Anadolu Lisesi

Özel Atakent CMA Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Bilnet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Bilnet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Atakent Bilnet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Fatih Mah.
Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Sefaköy Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Sefaköy Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Sefaköy Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Sefaköy ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Kartaltepe Mah.
Özel Sefaköy ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sefaköy ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00

Küçükçekmece Özel Liseleri

Küçükçekmece özel liseleri hakkında merak ettiğin tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, veli yorumlarını okuyabilir, indirimlerini inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum