fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Tuzla Özel Liseleri

Tuzla'daki özel liselerden size en uygun okulu hemen keşfedin; lise fiyatları, fotoğraf galerileri, veli yorumları ve daha fazlasına ulaşın!

16 okul bulundu.
Özel Tuzla Okan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tuzla Okan Koleji Anadolu Lisesi

Hocaların öğrencilerine ilgisi eğitimleri ilgi alakaları çok çok iyi böyle devam etmelerini dilerim.

Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Yayla Mah.
Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi

Pedogojik merkezli , matemetik odaklı , sistemli , disiplinli , soru bankası yazarı , türkiye geneli deneme yazarı , tec...

Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi

Özellikle ygs ve lys odaklı eğitim almak isteyen ve üniversite de yüksek puan hedeflemek için sıkı çalışmayı göze almış...

Özel Tuzla Kale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Kale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Kale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Tuzla Koru Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Orta Mah.
Özel Tuzla Koru Okulları Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Koru Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:00
Özel Tuzla Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Evliya Çelebi Mah.
Özel Tuzla Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / İstasyon Mah.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Anadolu Lisesi

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Doğru Cevap Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Cami Mah.
Özel Tuzla Doğru Cevap Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Doğru Cevap Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Lisesi Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Lisesi

Özel Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:45
Özel Tuzla Kale Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Yayla Mah.
Özel Tuzla Kale Okulları Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Kale Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Kale Anadolu Mesleki Ve Teknik Lisesi Özel Okul
Tuzla / Yayla Mah.
Özel Tuzla Kale Anadolu Mesleki Ve Teknik Lisesi

Özel Tuzla Kale Anadolu Mesleki Ve Teknik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Tuzla Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tepeören Terakki Vakfı Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tepeören Terakki Vakfı Anadolu Lisesi

Özel Tepeören Terakki Vakfı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

Tuzla Özel Liseleri

Tuzla birçok özel okul ve kolejin uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürdüğü, bu sebeple tecrübeli eğitimcilerin ve kurumların çok olduğu bir bölgedir. Anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim veren köklü kolejlerin varlığı okul seçimi yapacak olan ebeveynlerin işini kolaylaştırmaktadır. Diğer yandan bu kolejler öğrencilerin başka bir kuruma geçerek uyum sorunu yaşamadan üniversite seviyesine kadar tek bir kurumda eğitim alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Tuzla özel liseleri içinden sizlere uygun okulların iletişim bilgilerine ve adreslerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bölgedeki bütün özel liselerin yer aldığı listelerimiz sayesinde okulları tek tek gezmeden ayrıntılı bilgilerine erişebilir, hakkında yazılarına göz atarak eğitime bakış açılarına dair fikir sahibi olabilirsiniz.


Özel Tuzla liseleri, üniversiteye yerleştirme oranlarındaki başarılarından dolayı çevre ilçelerden de öğrenci kabul etmekte ve verdikleri eğitimin kalitesini her geçen gün biraz daha ispatlamaktadırlar. Tuzla özel anadolu liseleri çocuklarının iyi üniversitelerde eğitimine devam etmesini isteyen velilerin tercih ettiği kurumların başında gelmektedir. Bu kurumlar öğrencilerinin MEB'in düzenlediği sınavlarda başarı gösterebilmeleri için akademik çalışmalara ağırlık vermekte ve ek dersler ile birlikte etütlerle öğrencilerini desteklemektedir. Mesleki ve teknik anlamda kendini geliştirmek isteyen ve lise seviyesinden sonra bir meslek sahibi olmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği özel Tuzla meslek liseleri de sizler için iyi bir seçim olabilir. Tüm bu kurumların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, ortalama sınıf kapasitelerine, yabancı dil imkanlarına, kulüp bilgilerine, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklara, giriş ve çıkış saatlerine, tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Filtrelemeler yaparak aradığınız kriterlere uygun olan özel liseleri hızlıca keşfedebilir, haritadaki konumlarını görüntüleyerek çevrenizde kurumlarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


Veli yorumları, daha önce bir okulu tercih etmiş ve okulun hangi noktalarda fark yarattığına, hangi noktalarda eksik kaldığına dair fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Tuzla'daki özel liselerin veli yorumlarına okul sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar okul seçim işleminizde sizlere yardımcı olacak ve işinizi kolaylaştıracaktır.


Tuzla özel lise fiyatları kurum sayısının çok olmasından dolayı geniş bir aralıkta seyretmektedir. Bütçenizi zorlamayacak olan liseleri bulmak ve kayıt gerçekleştirmek için lise profillerini ziyaret edebilir, eğitim ve servis ücretleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında özel lise ve kolejlerin düzenlemiş olduğu bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirebilir, çeşitli oranlarda burs imkanı kazanarak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.


Tuzla özel liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum