fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Tuzla Özel Liseleri

Tuzla birçok özel okul ve kolejin uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürdüğü, bu sebeple tecrübeli eğitimcilerin ve kurumların çok olduğu bir bölgedir. Anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim veren köklü kolejlerin varlığı okul seçimi yapacak olan ebeveynlerin işini kolaylaştırmaktadır. Diğer yandan bu kolejler öğrencilerin başka bir kuruma geçerek uyum sorunu yaşamadan üniversite seviyesine kadar tek bir kurumda eğitim alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Tuzla özel liseleri içinden sizlere uygun okulların iletişim bilgilerine ve adreslerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bölgedeki bütün özel liselerin yer aldığı listelerimiz sayesinde okulları tek tek gezmeden ayrıntılı bilgilerine erişebilir, hakkında yazılarına göz atarak eğitime bakış açılarına dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Tuzla özel liseleri, üniversiteye yerleştirme oranlarındaki başarılarından dolayı çevre ilçelerden de öğrenci kabul etmekte ve verdikleri eğitimin kalitesini her geçen gün biraz daha ispatlamaktadırlar. Çevre ilçelerde yaşayan öğrencilerin okula güvenle ve kolayca ulaşmalarını sağlamak adına Tuzla bölgesinde servis imkanı sağlayan özel liseler bulunmaktadır. Tuzla özel anadolu liseleri çocuklarının iyi üniversitelerde eğitimine devam etmesini isteyen velilerin tercih ettiği kurumların başında gelmektedir. Bu kurumlar öğrencilerinin ÖSYM’nin düzenlediği üniversiteye giriş sınavlarında başarı gösterebilmeleri için akademik çalışmalara ağırlık vermekte ve ek dersler ile birlikte etütlerle öğrencilerini desteklemektedir. Tuzla özel fen liseleri ise anadolu liseleri ile aynı olarak akademik ağırlıklı eğitim vermektedir. Farklı olarak da anadolu liseleri öğrencilerin diledikleri alanda üniversite hazırlık eğitimlerini desteklerken fen liseleri sayısal alanda ağırlıklı eğitim vermektedir. Tuzla özel meslek liseleri temel akademik eğitimin yanında öğrencilerin seçtikleri alanda mesleki eğitim vermektedir. Mesleki ve teknik anlamda kendini geliştirmek isteyen ve lise seviyesinden sonra bir meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler Tuzla özel meslek liselerini tercih edebilmektedir. Tuzla özel meslek liselerinden mezun olan öğrenciler dilerlerse önlisans üniversite eğitimlerine devam edebilirken dilerlerse iş hayatına atılabilmektedir. Tuzla özel liseleri fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, ortalama sınıf kapasitelerine, yabancı dil imkanlarına, kulüp bilgilerine, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklara, giriş ve çıkış saatlerine, tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Filtrelemeler yaparak aradığınız kriterlere uygun olan özel liseleri hızlıca keşfedebilir, haritadaki konumlarını görüntüleyerek çevrenizde kurumlarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tuzla özel liseleri profil sayfalarında bulunan yorumlar, daha önce bir okulu tercih etmiş ve okulun hangi noktalarda fark yarattığına, hangi noktalarda eksik kaldığına dair fikir sahibi olan ebeveynler, okulda eğitim görmüş öğrenciler ve mezunlar ya da okulda eğitim vermiş öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Tuzla özel liseleri listeleme sayfasındaki veli yorumlarına okul sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar okul seçim işleminizde sizlere yardımcı olacak ve işinizi kolaylaştıracaktır. Siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız özel okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.

Tuzla özel lise fiyatları kurum sayısının çok olmasından dolayı geniş bir aralıkta seyretmektedir. Böylece her aile kendi bütçesine uygun kurum bulmakta zorlanmamaktadır. Bütçenizi zorlamayacak olan liseleri bulmak ve kayıt gerçekleştirmek için lise profillerini ziyaret edebilir, eğitim ve servis ücretleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında özel lise ve kolejlerin düzenlemiş olduğu bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirebilir, çeşitli oranlarda burs imkanı kazanarak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir ve Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tuzla özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki kurumları detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

14 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Tuzla Edukent Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Cami Mah.
Özel Tuzla Edukent Anadolu Lisesi verified

Tuzladaki en iyi butik anadolu lisesi diyebilirim. öğretmen kadrosu muhteşem. kesinlikle tavsiye ederim.

Diğer Okullar

Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi

Özellikle ygs ve lys odaklı eğitim almak isteyen ve üniversite de yüksek puan hedeflemek için sıkı çalışmayı göze almış...

Özel Tuzla Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Yayla Mah.
Özel Tuzla Açı Koleji Anadolu Lisesi

Pedogojik merkezli , matemetik odaklı , sistemli , disiplinli , soru bankası yazarı , türkiye geneli deneme yazarı , tec...

Özel Tuzla Okan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tuzla Okan Koleji Anadolu Lisesi

Hocaların öğrencilerine ilgisi eğitimleri ilgi alakaları çok çok iyi böyle devam etmelerini dilerim.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
Özel Tepeören Terakki Vakfı Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tepeören Terakki Vakfı Anadolu Lisesi

Özel Tepeören Terakki Vakfı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğaziçi Akademi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Orta Mah.
Özel Boğaziçi Akademi Koleji Anadolu Lisesi

Özel Boğaziçi Akademi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Tuzla Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Tuzla Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Fen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:25
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / İstasyon Mah.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Anadolu Lisesi

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Lisesi Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Lisesi

Özel Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Tuzla Kale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Kale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Kale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Tuzla Kale Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Kale Okulları Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Kale Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Tuzla Özel Liseleri

Tuzla'daki özel liselerden size en uygun okulu hemen keşfedin; lise fiyatları, fotoğraf galerileri, veli yorumları ve daha fazlasına ulaşın!

Tuzla Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum