fb

Arnavutköy Liseleri

Arnavutköy liselerine dair detaylara ulaşmak ve okullar hakkındaki yorumlarını görmek için hemen listelerimizi incelemeye başlayın.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
16 okul bulundu.
Özel Arnavutköy Yeniden Diriliş Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Arnavutköy Yeniden Diriliş Anadolu Lisesi

Özel Arnavutköy Yeniden Diriliş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Arnavutköy Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Arnavutköy Anadolu Lisesi

Özel Arnavutköy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kariyerim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kariyerim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kariyerim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hadımköy Toki Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Hadımköy Toki Anadolu İmam Hatip Lisesi

Hadımköy Toki Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Lisesi

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Bolluca Ticaret Meslek Lisesi

Bolluca Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Arnavutköy Haraççı İmkb Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Arnavutköy Haraççı İmkb Anadolu İmam Hatip Lisesi

Arnavutköy Haraççı İmkb Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Arnavutköy Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Arnavutköy Anadolu Lisesi

Arnavutköy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbrahim Özaydın Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
İbrahim Özaydın Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

İbrahim Özaydın Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Taşoluk Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Taşoluk Anadolu Lisesi

Taşoluk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesi

Süper bir okul bana göre hiç bir eksiği yok akıllı tahtası var

Arnavutköy Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Arnavutköy Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Arnavutköy Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kız İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kız İmam Hatip Lisesi

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kız İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi

Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Örfi Çetinkaya Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Örfi Çetinkaya Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Örfi Çetinkaya Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Arnavutköy Liseleri

Arnavutköy eğitim seviyesi yüksek ve ekonomik olarak iyi durumda olan ailelerin yaşadığı bir ilçe olmakla beraber birçok devlet, özel okul ve kolejin yer aldığı bir bölgedir. Bu lokasyonda yaşayan ve lise arayışında olan veliler birçok alternatifle karşılaşmakta ve bütün okulları tek tek gezip çocuğu için en doğru okulu seçmeye çalışmaktadır. okul.com.tr sizler için Arnavutköy'deki liseleri tek bir liste üzerinden sizlere sunmakta ve size zaman kazandırmaktadır. Vakit kaybetmeden kriterlerinize uygun olan okulları filtrelemeleri kullanarak keşfedebilir, detaylı bilgilerine erişerek tercihinizi yapabilirsiniz.


İlçede ağırlıkla devlet liseleri bulunmakta ve veliler kendilerine yakın olan bu liseleri araştırarak çocuklarına uygun olup olmadığına karar vermeye çalışmaktadırlar. Arnavutköy liselerinin; eğitim ücretlerine, bina, bahçe ve fiziksel alanlarının fotoğraflarına, sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, yabancı dil eğitimlerine, giriş ve çıkış saatlerine erişebilir, okulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek evinize en yakın okullarla iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında okul profillerinde bulunan hakkında yazılarına göz gezdirerek okulun eğitim felsefesi, misyonu ve amaçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Arnavutköy'deki liseler alanında uzman öğretmen kadrosuyla branş dersleri vermektedir. Akademik açıdan yeterli donanıma sahip öğrenciler yetiştirmenin yanında gerçekleştirilen etkinlikler ve aktivitelerle sosyal yönü güçlü bireyler olarak okullardan mezun olmaktadırlar. Bölgedeki liseler bu amaca uygun olarak her geçen gün kendilerini geliştirmektedirler. Veliler tarafından yapılan ve liseleri daha tarafsız gözlerden tanımanızı sağlayan yorumlar sayesinde okul seçiminizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Arnavutköy Anadolu Liseleri, Meslek Liseleri ve Fen Liselerinin yer aldığı listelerimiz sayesinde çok farklı özelliklere sahip bu okullar arasından tercih yapabilirsiniz.


Üniversite kapılarını aralayan liseler çocuklarınızın hem mesleğini belirleyeceği hem de kendini her açıdan geliştirebileceği bir eğitim seviyesi olduğundan son derece önemlidir. Bu süreci verimli bir şekilde geçiren öğrenciler bir sonraki eğitim seviyesinde fark yaratmaktadır. Sizlerde çocuğunuzun üniversiteye hazırlık sürecini tamamlayıp MEB'in düzenlediği sınavlarda başarılı olmasını istiyorsanız bütün okulları karşılaştırıp en ideal okulunuzu keşfedebilirsiniz. Arnavutköy'deki liselerin fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişmektedir. Sizlerde her bütçeye uygun okulun bulunduğu listelerimizi inceleyerek sizleri ekonomik açıdan zorlamayacak liseleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca okul.com.tr üzerinden okulların düzenlediği bursluluk sınavlarına başvuru yaparak sınavda başarı göstermeniz halinde indirim hakkı kazanabilirsiniz.


Arnavutköy liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum