fb

Çatalca Liseleri

Çatalca'da bulunan tüm liseler hakkında veli yorumları, okulların fotoğraf galerileri ve daha fazla detaylı bilgi için listelerimizi inceleyin.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
10 okul bulundu.
Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çatalca Arif Nihat Asya Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Çatalca Arif Nihat Asya Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Çatalca Arif Nihat Asya Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Binkılıç Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Binkılıç Çok Programlı Lisesi

Binkılıç Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çatalca Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Çatalca Anadolu İmam Hatip Lisesi

Çatalca Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çatalca Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Çatalca Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Çatalca Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kestanelik Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kestanelik Çok Programlı Anadolu Lisesi

Kestanelik Çok Programlı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çatalca Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çatalca Çok Programlı Anadolu Lisesi

Çatalca Çok Programlı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çatalca Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çatalca Anadolu Lisesi

Çatalca Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Karacaköy Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Karacaköy Çok Programlı Lisesi

Karacaköy Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çatalca Liseleri

Çatalca eğitim seviyesi yüksek ve ekonomik olarak iyi durumda olan ailelerin yaşadığı bir ilçedir. Bununla beraber birçok devlet, özel okul ve kolejin yer aldığı bir bölgedir. Bu lokasyonda yaşayan ve lise arayışında olan veliler birçok alternatifle karşılaşmakta ve tercih noktasında bütün okulları tek tek gezip çocuğu için en iyi okulu seçmeye özen göstermektedir. okul.com.tr sizler için Çatalca'daki liseleri tek bir sayfa üzerinden sizlere sunmakta ve zaman kazandırmaktadır. Vakit kaybetmeden kriterlerinize uygun olan okulları filtreleme özelliğini kullanarak bulabilir, merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşarak seçiminizi yapabilirsiniz.


Lise dönemi öğrencilerin akademik açıdan gelişimi için son derece önemli bir dönemi kapsamaktadır. Üniversiteye uzanan yolda bu dönemin verimli ve doğru bir lisede geçirilmesi gerektiğini bilen veliler okullar hakkında her detayı öğrenmek istemekte ve akıllarındaki sorulara cevap bulmak istemektedirler. Çatalca liselerinin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil imkanlarına, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine okul profillerinden ulaşabilir, fiziksel imkanlarıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında velilerin yapmış olduğu ve kişisel deneyimlere dayanan veli yorumları okulların hangi yönleriyle ön plana çıktığına veya hangi noktalarda eksik kaldıklarına dair bilgiler vermektedir. Çatalca liselerinin profillerinde bulunan veli yorumlarına göz gezdirerek tarafsız bir göz yardımıyla okulları tanıyabilirsiniz.


Çatalca lise fiyatları ise özel okul sayısı sınırlı olduğundan çok geniş bir aralıkta yer almamaktadır. Temel liselerin çoğunlukta olduğu bölgede, okul ücretlerine sayfalardan ulaşabilirsiniz. Sizin ve çocuğunuz için en doğru okulu bulduğunuzda, okullar ile iletişime geçip kayıt için yüz yüze görüşebilirsiniz. Ayrıca okulların bursluluk sınavına okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, burs imkanı kazanabilirsiniz.


Çatalca liselerini ayrıntılı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum