fb

Güngören Liseleri

Güngören'de eğitim öğretime devam eden tüm liselerin birçok bilgisine ulaşmak, veli ve öğrenci yorumlarını okumak için listelerimizi inceleyin!

13 okul bulundu.
Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi

Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel AFM Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel AFM Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel AFM Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güngören Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güngören Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güngören Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzzet Ünver Lisesi Devlet Okulu
İzzet Ünver Lisesi

İzzet Ünver Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi

Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Güngören Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Güngören Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören T.Azaphan Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Güngören T.Azaphan Ticaret Meslek Lisesi

Güngören T.Azaphan Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi

İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Güngören Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Güngören Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi

Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören Anadolu Lisesi

Bu okulda okuyorum ve kendimi şanslı hissediyorum diğer devlet liselerine nazaran imkanları, sosyal faaliyetleri ve proj...

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Liseleri

İstanbul'un merkezi lokasyonlarından biri olan Güngören bölgesinde bulunan liselerin bulunduğu listelerimize göz gezdirerek birçok okul hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Okullar hakkında aklınızdaki tüm soruların cevaplarına okul profillerinden ulaşabilir Güngören liseleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Birçok özel lisenin bulunduğu bölgede yakaladığı başarılar ile adından söz ettiren devlet liseleri de bulunmaktadır.


Güngören'deki liselerin; hakkında yazılarına, fotoğraf galerilerine, eğitim, servis ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf kapasitelerine, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en doğru liseyi hızlıca keşfedebilirsiniz. Güngören meslek liseleri, çocuklarının liseyi bitirdikten sonra bir meslek sahibi olmasını isteyen ailelerin tercih ettiği eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Bölgedeki özel liseler alanında uzman öğretmen kadrolarıyla, her açıdan donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Lise eğitimi, öğrencilerin hayatına yön verecek olan üniversiteye hazırlık döneminin başlangıcı olan dönemi içine aldığından aileler için son derece önemlidir. Sizlere yakın liseleri bulmak ve çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan lise dönemini geçirmesini isterseniz, okulların haritadaki konumlarını görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında veli yorumları, okul seçiminde diğer ailelerin işini kolaylaştırabilmektedir. Güngören'deki liselerin hangi noktalarda eksik kaldığına, hangi yönleriyle fark yarattığına dair fikir sahibi olmak isterseniz, lise profillerinde bulunan veli yorumlarına göz atabilirsiniz.


Güngören lise fiyatları, eğitimin kalitesine ve öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bütçenize uygun liseler ile iletişime geçerek vakit kaybetmeden okullar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel okullar erken kayıt dönemi gerçekleştirmekte ve çeşitli indirimli fiyatlar ile öğrenci kabul etmektedir.


Güngören liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum