fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Güngören Liseleri

Güngören liseleri taban puanlarını öğrenmek, veli ve öğrenci yorumlarını okumak, fiyatlarına göz atmak için listelerimizi hemen inceleyin! Güngören'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Güngören özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
18 okul bulundu.
%8 İndirim Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi verified

Biz okulu 10.sınıfta keşfettik .üniversiteye hazırlık için ekstra dersaneye gitmenize gerek olmadan sizi sınavlara hazır...

Diğer Okullar

Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Gençosman Mah.
Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Lisesi

Çocuğumu iyki buraya yazdırmışım. ingılızce eğitimleri çok güzel ve alanında deneyimli yöneticiler çalışıyor. kurum sahi...

Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Mehmet Nesih Özmen Mah.
Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güngören Eksen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Sanayi Mah.
Özel Güngören Eksen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güngören Eksen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi

Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Güngören / Gençosman Mah.
Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Merkez Mah.
İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi

İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Tozkoparan Mah.
Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Güngören Anadolu Lisesi

Bu okulda okuyorum ve kendimi şanslı hissediyorum diğer devlet liselerine nazaran imkanları, sosyal faaliyetleri ve proj...

Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi

Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Tozkoparan Mah.
Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi

Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    07:30 - 14:00
Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Tozkoparan Mah.
Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Halil İnalcık Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Sanayi Mah.
Halil İnalcık Anadolu Lisesi

Halil İnalcık Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzzet Ünver Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Merkez Mah.
İzzet Ünver Lisesi

İzzet Ünver Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Liseleri

İstanbul'un merkezi lokasyonlarından biri olan Güngören bölgesinde bulunan liselerin bulunduğu listelerimize göz gezdirerek birçok okul hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Okullar hakkında aklınızdaki tüm soruların cevaplarına okul profillerinden ulaşabilir Güngören liseleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Birçok özel lisenin bulunduğu bölgede yakaladığı başarılar ile adından söz ettiren devlet liseleri de bulunmaktadır.


Güngören'deki liselerin; hakkında yazılarına, fotoğraf galerilerine, eğitim, servis ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf kapasitelerine, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en doğru liseyi hızlıca keşfedebilirsiniz. Güngören meslek liseleri, çocuklarının liseyi bitirdikten sonra bir meslek sahibi olmasını isteyen ailelerin tercih ettiği eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Bölgedeki özel liseler alanında uzman öğretmen kadrolarıyla, her açıdan donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Güngören liseleri taban puanları hakkında bilgi sahibi olmak ve aldığınız puana yakın puanlarda öğrenci kabul eden kurumları keşfetmek için profil sayfalarına göz atabilirsiniz. Tercih listenizi oluşturmadan önce Güngören liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimlerini bilmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.


Lise eğitimi, öğrencilerin hayatına yön verecek olan üniversiteye hazırlık döneminin başlangıcı olan dönemi içine aldığından aileler için son derece önemlidir. Sizlere yakın Güngören kolejlerini bulmak ve çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan lise dönemini geçirmesini isterseniz, okulların haritadaki konumlarını görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında veli yorumları, okul seçiminde diğer ailelerin işini kolaylaştırabilmektedir. Güngören'deki liselerin hangi noktalarda eksik kaldığına, hangi yönleriyle fark yarattığına dair fikir sahibi olmak isterseniz, lise profillerinde bulunan veli yorumlarına göz atabilirsiniz.


Güngören lise fiyatları, eğitimin kalitesine ve öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bütçenize uygun liseler ile iletişime geçerek vakit kaybetmeden okullar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Güngören kolejleri erken kayıt dönemi gerçekleştirmekte ve çeşitli indirimli fiyatlar ile öğrenci kabul etmektedir.


Güngören özel liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Güngören Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 204 377.26 9.07 5.49
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum