fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Güngören Liseleri

Güngören liseleri taban puanlarını öğrenmek, veli ve öğrenci yorumlarını okumak, fiyatlarına göz atmak için listelerimizi hemen inceleyin! Güngören'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Güngören özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
15 okul bulundu.
Özel ETA Koleji Güngören Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Gençosman Mah.
Özel ETA Koleji Güngören Anadolu Lisesi

Çocuğumu iyki buraya yazdırmışım. ingılızce eğitimleri çok güzel ve alanında deneyimli yöneticiler çalışıyor. kurum sahi...

Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Mehmet Nesih Özmen Mah.
Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi

Öncelikle okulumuzun son zamanlardaki eğitim disiplini ve anlayışı bizi kendine hayran bırakıyor. veli olarak karşımızda...

Özel Güngören Eksen Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Sanayi Mah.
Özel Güngören Eksen Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güngören Eksen Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Tozkoparan Mah.
Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi

Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 14:00
Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Tozkoparan Mah.
Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzzet Ünver Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Merkez Mah.
İzzet Ünver Lisesi

İzzet Ünver Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 11:50
Güngören Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Güngören Anadolu Lisesi

Bu okulda okuyorum ve kendimi şanslı hissediyorum diğer devlet liselerine nazaran imkanları, sosyal faaliyetleri ve proj...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:00
İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Merkez Mah.
İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi

İzzet Ünver İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Güngören Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 14:10
İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:40 - 13:20
Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Tozkoparan Mah.
Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Halil İnalcık Anadolu Lisesi İstanbul Devlet Okulu
Güngören / Sanayi Mah.
Halil İnalcık Anadolu Lisesi İstanbul

Halil İnalcık Anadolu Lisesi İstanbul aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güngören / Gençosman Mah.
Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi

Güngören Gençosman İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 12:40

İstanbul Güngören Liseleri

İstanbul'un merkezi lokasyonlarından biri olan Güngören bölgesinde bulunan liselerin sıralandığı listelere göz gezdirerek birçok okul hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Okullar hakkında aklınızdaki tüm soruların cevaplarına okul profillerinden ulaşabilir, Güngören liseleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Birçok özel lisenin bulunduğu bölgede yakaladığı başarılar ile adından söz ettiren devlet liseleri de bulunmaktadır. Güngören'deki liselerin; hakkında yazılarına, fotoğraf galerilerine, eğitim, servis ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf kapasitelerine, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en doğru liseyi hızlıca keşfedebilirsiniz.


Sizlere yakın Güngören liselerini bulmak ve çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan lise dönemini geçirmesini isterseniz, okulların haritadaki konumlarını görüntüleyebilirsiniz. Eğer size uzak kalan bir liseyi gözünüze kestirdiyseniz o lisenin profiline bakıp sunduğu servis hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Servis hizmetleri dışında güvenlik, rehberlik, sağlık ve beslenme hizmeti hakkında da bilgiler okulların profillerinde bulunmaktadır. Hem onlara hem okulların fiziksel donanımlarına bakarak sizin çocuğunuza sağlanmasını istediğiniz her şeyi sağlayacak bir okul kolayca bulabilirsiniz.


Bölgedeki liseler alanında uzman öğretmen kadrolarıyla her açıdan donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu liselere girmek isteyen ortaokul mezunları liseye geçiş sınavlarını bitirdikten sonra çevredeki okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini araştırmaktadır. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra bu puanlara göre lise tercih listelerini oluşturmaktalardır. Güngören liseleri taban puanları her sene değişmektedir ve mezunlara ancak en güncel rakamlar lazımdır. Güngören liseleri güncel taban puanları hakkında bilgi sahibi olmak ve aldığınız puana yakın puanlarda öğrenci kabul eden kurumları keşfetmek için profil sayfalarına göz atabilirsiniz. Tercih listenizi oluşturmadan önce Güngören liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimlerini bilmeniz işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.


Lise eğitimi, öğrencilerin hayatına yön verecek olan üniversiteye hazırlık döneminin başlangıcı olan dönemi kapsadığı için aileler için son derece önemlidir. Lise öğrencileri daha zorlayıcı ve branşlaşmış dersler ile karşılaşmakta, çeşitli ulusal ve uluslararası proje ve programlara katılım göstermekte ve kariyer planlaması yapmaya başlamaktadır. Lise eğitiminin en önemli unsuru ise elbette üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlıktır. Bir öğrencinin sınav başarısı hangi üniversitede okuyacağını, alacağı üniversite eğitiminin kalitesini ve dolayısıyla profesyonel hayatındaki başarısını etkilemektedir. Bundan dolayı veliler büyük sınav başarıları sağlayan liseleri tercih etmektedir. Bir lisede okuyacak öğrencinin nasıl bir sınav başarısı elde edeceği hakkında bir fikir oluşturmak için o okulun taban puanlarına, üniversiteye geçiş oranlarına, mezunlarının başarısına ve sunduğu sınava hazırlık programına bakılmalıdır. Tüm bu bilgilere bu sayfalar üzerinden ulaşmak mümkündür. Böylece sizin için en doğru olan Güngören liselerini kolayca bulabilirsiniz.


Bunun dışında Güngören'deki liselerin hangi noktalarda eksik kaldığına, hangi yönleriyle fark yarattığına dair fikir sahibi olmak isterseniz, lise profillerinde bulunan veli yorumlarına göz atabilirsiniz. Listeleme sayfalarında sıralanan profillerde birçok Güngören liseleri yorumları bulunmaktadır. Lise profillerinde yer alan yorumlarını okuyarak okulların artı ve eksi yönleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Veli yorumları, okul seçiminde diğer ailelerin işini kolaylaştırabilmektedir. Sizler de bir lise ile yaşadığınız deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz o okulun sayfasına yorum bırakarak diğer ailelerin lise tercih sürecini kolaylaştırabilirsiniz.


Bir gencin çocukluktan yetişkinliğe geçtiği lise döneminde geleceğini düzgün bir biçimde şekillendirebilmesi için çok sayıda seçeneğe sahip olması çok yararlıdır. Türkiye’de ortaokul mezunlarına gelecekleri hakkında farklı seçenekler sunan birçok farklı tür lise bulunmaktadır. Bu lise türleri farklı alanlarda eğitim sağlayarak farklı hedeflere ve hayallere hitap etmektedir. Güngören ilçesinde birçok lise türü bulunmaktadır. Her öğrencinin kendi hedefleri ve ilgileri doğrultusunda eğitim sağlayan bir lise türünü seçmesi çok önemlidir. Her lise türünün müfredatı, yönetimi, fiziki yapısı ve hedefleri farklıdır. Güngören’de bulunan liseler Anadolu liseleri, fen liseleri, fen ve teknoloji liseleri, Anadolu meslek liseleri, mesleki ve teknik anadolu liseleri, Anadolu sağlık meslek liseleri, sosyal bilimler liseleri, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, Anadolu imam hatip liseleri, akşam liseleri ve çok programlı liseler olarak sıralanmaktadır. Bütün türler arasından çocuğunuzun yetenekleri ve hedefleri için en iyi olan Güngören liselerini kolaylıkla keşfedebilir, randevu alarak kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.


Güngören Anadolu Liseleri verdikleri nitelikli ve geniş kapsamlı akademik eğitim sayesinde sıklıkla aileler tarafından tercih edilen eğitim kurumlarıdır. Güngören Fen Liseleri ise akademik kariyer hedefiyle yola çıkmış öğrenciler için en uygun seçeneklerden biridir. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine öğrenci yerleştiren bu liseler, iletişim becerileri gelişmiş, problem çözme yeteneğine sahip geleceğin liderlerini yetiştirmektedir.


Güngören Meslek Liseleri, çocuklarının liseyi bitirdikten sonra bir meslek sahibi olmasını isteyen ailelerin tercih ettiği eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Bunun yanında üniversite hayali olan öğrenciler de Büyükçekmece Meslek Liseleri’nde aldıkları mesleki eğitimi devam ettirmek için ilgilendikleri sektör üzerinden eğitim veren üniversitelere geçebilmektedir. Özellikle sağlık sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler için ise Güngören Sağlık Meslek Liseleri bulunmaktadır.


Bazı lise türleri öğrencilerin kültürel, sanatsal, sportif veya ruhsal gelişimini sağlamak için yapılandırılmıştır. Güngören Sosyal Bilimler Liseleri tarih, felsefe, edebiyat, coğrafya gibi derslere odaklanarak mezunlarını üniversitelerin sözel bölümlerine yerleştirmektedir. Manavgat Güzel Sanatlar Liseleri ise sanatsal yetenekleri gelişmiş olan öğrencileri kabul eden, onları profesyonel sanatçı olma yolunda eğiten okullardır. Güngören Spor Liseleri sportif eğitim ve fiziksel gelişime odaklanarak ülkemizin milli sporcularını yetiştirmektedir. Güngören İmam Hatip Liseleri ise akademik ve dini eğitimi beraber vererek ruhsal gelişimi sağlamaktadır.


Bazı bireyler gündüzleyin çalıştıkları için lise eğitimini normal liselerde alamamaktadır. Güngören Akşam Liseleri akşam vaktinde esnek saatlerle eğitim vererek öğrencilerine hem iş hayatlarını hem eğitimlerini aynı anda yürütme fırsatı sunmaktadır. Güngören Çok Programlı Anadolu Liseleri ise diğer tüm lise türlerinde bulunan eğitimleri bir çatı altında toplayan okullardır. Bu tür liselerde hem akademik hem mesleki eğitim sağlanmakta, her tür öğrenciye ve hedeflerine hitap edilmektedir.


Güngören’de her öğrencinin hedeflerine hitap eden, her ailenin bütçesine uygun bir lise bulunmaktadır. Güngören lise fiyatları, eğitimin kalitesine ve öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bu fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen veliler, listelerde sıralanan liselerin sayfalarında istedikleri bilgileri bulabilmektedir. Bu sayfalarda bulunan tahmini Güngören lise ücretleri figürlerine bakarak kendi bütçenize en uygun olan okulu seçebilirsiniz. Ayrıca, liselerin sadece kayıt ücretleri değil, yaz okulu, servis, kırtasiye ve yemek ücretleri de okulların profillerinde üzerinden belirtilmektedir. Tüm bu figürlere bakarak bütçenize en uygun okulu kısa sürede keşfedebilirsiniz. Bütçenize uygun liseler ile iletişime geçerek vakit kaybetmeden okullar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Birçok Güngören liseleri indirimler sunmaktadır. Güngören kolejleri ve liseleri erken kayıt dönemi gerçekleştirmekte ve çeşitli indirimli fiyatlar ile öğrenci kabul etmektedir. Birçoğu da bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere çeşitli indirimler sağlamaktadır. Bu sınavlara bulunduğunuz site üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz de randevu alarak kayıt ücretleri hakkında konuşmak için yüz yüze görüşme de gerçekleştirebilirsiniz.


Güngören özel liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Güngören Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Güngören Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 404.88 435 9.09 4.61
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum