fb
Onaylanmış Okul Profili

Şile Liseleri

Şile'deki tüm liseler hakkında yapılmış veli yorumları ve fotoğraf galerilerini görüntüleyin. Lise taban puanlarına göz atarak size uygun kurumu hemen bulun.

8 okul bulundu.
Özel Şile Bilgi Kuram Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Şile Bilgi Kuram Koleji Anadolu Lisesi

Özel Şile Bilgi Kuram Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şile Imkb 50.Yıl Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Şile / Çavuş Mah.
Şile Imkb 50.Yıl Çok Programlı Lisesi

Şile Imkb 50.Yıl Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Şile Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Devlet Okulu
Şile / Kızılca Mah.
Şile Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi

Şile Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Ağva Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şile / Ağva Merkez Mah.
Ağva Anadolu Lisesi

Ağva Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:35
Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi Devlet Okulu
Şile / Kızılca Mah.
Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi

Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:35
Ağva Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Şile / Ağva Merkez Mah.
Ağva Çok Programlı Lisesi

Ağva Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:10 - 17:20
Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi Devlet Okulu
Şile / Ahmetli Mah.
Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi

Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şile Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Şile / Hacı Kasım Mah.
Şile Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Şile Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 17:20

Şile Liseleri

Şile şehir merkezine uzak ve yeşil alan bakımından İstanbul'un önde gelen ilçelerindendir. Bu bölgede lise arayan veliler genelde devlet liselerini tercih etmektedir. Özel lise alternatifinin pek olmadığı bölgede lise seviyesinde eğitim veren yalnızca bir kurum bulunmaktadır. Şile liselerinin detaylı bilgilerine listelerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi eğitim kurumuna hızlı bir şekilde karar vererek zaman kaybetmeden okullar ile iletişime geçebilirsiniz.


Şile'deki liselerin; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, fiziksel imkanlarının çeşitliliğine, yabancı dil olanaklarına, kulüp sayısına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Eğitim kurumlarının haritadaki konumlarına ulaşarak sizlere en yakın okulları keşfedebilir, çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan eğitim hayatına devam etmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir eğitim ile birlikte bölgedeki okullar verdikleri yabancı dil eğitimiyle de birer dünya vatandaşı yetiştirmektedirler. Şile liselerinin tüm bilgilerine okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan erişebilir, karşılaştırmalar yaparak sizlere en uygun okulu bulabilirsiniz.


Veli yorumları okul tercihi yaparken ebeveynlerin işini kolaylaştırmakta ve onlara yardımcı olmaktadır. Sizlerde okul profillerinde yer alan yorumlar sayesinde tarafsız bir gözden liselerin artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden Şile'deki kolejlerin bursluluk sınavlarına başvuru gerçekleştirebilir, çeşitli fiyat avantajları ile okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Şile kolejlerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum