fb
Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi

0216 706 6891
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Okul Saatleri: 09:00/15:45
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi , İstanbul'un Kartal ilçesinde kurulmuş olan bir okuldur. Okul tam gün eğitim vermektedir. Sabah 09:00'da başlayan ders , 15:45'te sona ermektedir. Okulda çift yabancı dil imkanı okul öğrencileri için sunulmuş durumdadır. Bunlar İngilizce ve Almancadır. Okul MEB müfredatını işlerken, bir yandan üniversite sınavına hazırlıyor. Okul öğrencilerine kendi kaynak kitaplarını sunarak onlar üzerinden ders işlemektedir. Okul öğrencilerine devlet teşviği imkanı sunmaktadır. Okul öğrencilerini yalnızca dersler ile sıkmıyor ve sportif aktiviteler ile öğrencilerini motive ediyor. Bunun yanında sanatsal aktiviteler ile öğrencilerine sosyalleşme imkanı sunmaktadır. Okulun spor salonu bulunmaktadır ve öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Okulda her ders için özel laboratuvar imkanı vardır. Okulda öğrencilerden derslerle ilgili sunum dosyaları istenmekte ve ders öncesinde konular hakkında bilgisi olan öğrenciler daha kalıcı öğreniyorlar. Eğitim posterleri, yardımcı ders araç ve gereçleri okulun sunduğu bir başka imkandır. Her sınıfta akıllı tahta bulunmaktadır.

1997 yılından bugüne özel öğretim içinde olan kurumumuz; Kadıköy belediyesinin karşısında Özel Özgür Önder Dershanesi, Kızıltoprak’ta Bağdat Caddesi Dershanesi ile uzun yıllar eğitime dershanecilik alanında hizmet ederek bugün çeşitli mesleklerden binlerce öğrencinin iş hayatında yer almasını sağlamıştır.

Dershane alanında çalışmalarımız devam ederken kurum olarak okullaşmaya yöneldik. 10 yıl önce Özgür Önder Akşam Lisesi ve Özel Çengelköy Akşam Lisesini açtık. 6 yıldan beri Anadolu Lisesi alanında yoğunlaşan kurumumuz öğrencilerimizin hedeflediği üniversiteyi kazanmak için her türlü çabayı harcamakta, engin dershanecilik ve eğitim tecrübesini bu alanda kullanmaktadır. Halen Üsküdar’da Özel Çengelköy Anadolu Lisesi ve Maltepe’de Özel Avrasya Anadolu Lisesi olarak çalışmalarımızı başarıyla sürdürmekteyiz. Öğrenim odaklı eğitim anlayışımız ve deneyimlerimiz başarımızın garantisidir.

Kurumumuz bir öğretmen kuruluşudur. Mesleğimiz öğretmenliktir.

Kurucumuz, edebiyat öğretmenliği, liselerde yöneticilik görevlerinden sonra, Kültür Bakanlığında uzman ve yurt dışında Türkiye Büyükelçiliklerinde kültür müşaviri ve diplomat olarak görev almış, eğitim ve kültür alanında çalışmalarıyla tanınmıştır.


Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Tenis

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü

Yorumlar

  • m. e.

    Okul müdürü ve yöneticileri çok yardımsever ve sıcakkanlı. Okul eğitim olanakları öğretmen öğrenci ilişkileri çok iyi düzeyde.

"Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Gülsuyu, Kelebek Sk. No:4, 34848 Maltepe/istanbul
0216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum