fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi

Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi, üniversite hazırlık programı ile öğrencilerin yorumlama, analiz yapma, eleştirel düşünme, sonuçları tahmin etme, problemlere çözüm yolu bulma, kendini sürekli geliştirme ve benzeri yeterliliklerini, nitelikli yayınlarla ölçerek ders kazanımlarını bu süreçte tespit eder. İlgi ve yeteneklerine göre alan seçimlerini yapan öğrencilerin, seçilen alan türlerine göre özel olarak planlanmış eğitim müfredatının desteğiyle üniversiteye hazırlanmaları sağlanır. Lise eğitiminin öneminin farkında ve her biri alanında uzman eğitimci kadrosuyla geleceğe yön verecek bireyleri yetiştirmektedir. Liseden mezun olan tüm öğrencilerinin akademik başarı elde etmesinin yanı sıra, özgüvenli, sosyal becerileri kuvvetli, bilişsel becerileri gelişmiş, hobileri olan, başka kültürlere saygılı, kendi değerlerini koruyan, haklarına sahip çıkan ve dil yeteneği gelişmiş donanımlı bireyler olmalarına da önem verir. Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi, eğitim anlayışını bunun üzerine kurmuştur. Her öğrencisinin kendini keşfetmesi amaç ve ideallerini fark etmesi için gerekli tüm imkan ve ortamı sağlamaktadır. Öğrenciler satranç, güreş, piyano, masa tenisi, futbol, basketbol ve voleybol gibi spor aktivitelerinin yanında, müzik kulübü, gezi kulübü, yabancı dil kulübü ve değerler eğitimiyle de sosyal kültürel ve sanatsal yönlerini zenginleştirmektedirler.

Yorumlar (11)

 • öm

  Çocuğum bu sene 9. sınıfa başladı. 8. sınıfta başka bir özel okulda idi. sınav kazanması gereken bir yılda bile bu kadar çalıştırılmadı. İyi ki buraya gelmiş. çok memnunum idari kadrosuna ve böyle güzide öğretmenlerle çalıştığı için teşekkür ediyorum. bölgenin en iyisi.

 • Ac

  Öğrenci takip ve danışmanlık sistemi oldukça iyi. Öğretmen ve idari kadrosu ilgili ve tecrübeli. Yeni ama kaliteli bir marka. Tesekkurler

 • FT

  Gerek idari kadrosu gerek eğitim kadrosuyla çocuğunuzun eğitimi için güvenerek tercih edebileceğiniz bir kolej.Fiziki koşulları ve pandemi için aldığı üst düzey önlemlerle de içiniz rahat ederek tercih edebilirsiniz.

 • Fk

  Başarı için çabalayan bir kurum. Öğretmen kalitesi yüksek ve öğrencinin takip edildiği çok güzel bir sistemi var.Okulun olumsuz yanları konumu gereği ters bir yerde sanırım servis sorunu çözülürse daha iyi olabilir.

 • İG

  Bölgenin en iyi okulu. Kadrosu ve bina yapısı öğrenci ihtiyacını rahatlıkla karşılıyor. Pandemi önlemlerinde de öne çıkan bir okul. Tavsiye ederim

 • EY

  Özverili öğretmenlere ve idari kadroya sahip bir okul. Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesine emanet edebilirsiniz.

 • Ey

  Cok kaliteli ,ilgili , temiz , fiziki şartlari yeterli, ogretmen kadrosu yeterli

 • K

  Öğretmen kadrosu ve eğitim sistemi ile kursa ihtiyaç duymadan üniversite hazırlık yapan bir okul

 • Öm

  Danışmanlık hizmeti ve öğretmen kalitesi mükemmel. Güler yüzlü personeli ile ilgi alaka çok iyi. Temizlik ve hijyene önem veriliyor.

 • Ay

  2 yıldır öğrencimi emanet ettiğim yuva gibi okul diyebilirim. Verilen eğitim ve güven için teşekkürlerimi sunarım. Okul arayışında olan tüm velilerimize de çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebilecekleri bir okula gideceklerini söylemek isterim

 • Ü

  Eğitim kadrosu çok iyi tavsiye ederim özellikle harun hocam çocuğumla çok ilgilendi diğer çocuğumu buraya yazdircam

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Yenidoğan Mah. Özgür Sok. No:5, Bayrampaşa / İstanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum