fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:20
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Öğrencilerin sadece bina içerisinde zaman geçirmeden özgürce kendilerini ifade edebilecekleri büyüklükte bir kampüs olan Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi kapalı ve açık spor salonları, konferans salonları, yüzme havuzu, kütüphanesi ve sanat atölyeleriyle öğrencilerine sosyal ve kişisel gelişimleri için imkanlar sunmaktadır. 2012 - 2013 eğitim yılında öğrencileriyle buluşan kampüs teknolojik donanımı, modern eğitimi, alanında uzman öğretmenleri ve sosyal alanlarıyla bir okuldan daha fazlasını öğrencilerine sunmaktadır.
Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi Dünya standartlarında eğitim sunmaya ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin Dünya sının ihtiyaç duyacağı bireyleri yetiştirmektedir. Okul sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katmaktadır. Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nin uygulamakta olduğu t-MBA eğitiminin temeli, öğrencilere sağlanan kazanımın teorik ve uygulamalı şekilde verilmesidir.t-MBA öğrencileri; Mesleki Gözlem, İş Projeleri gibi çalışmalarla bilgilerini yaşamın içinde de uygulama fırsatı bulmaktadır. Öğrenci Meclislerinde demokrasinin prensipleriyle tanışan öğrenciler; yönetim süreçlerinde söz almakta ve sorumluluk üstlenmektedirler. Bu yönüyle Öğrenci Meclisleri öğrencilere gelecekte pek çok fayda sağlayacak çeşitli yetenekleri kazanma fırsatı sunmaktadır. Öğrenci odaklı ve yapılandırıcı bir anlayışı temel alan t-MBA’de tüm çalışma ve etkinliklerin temelinde öğrencilerin aktif rol alması sağlanmaktadır. Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilere yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir.
Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde sanat bilgileri öğrenci yeteneklerine göre ayarlanmıştır. Öğrenciler algılama, düşünme, görsel, işitsel ve dokunsal eylemlerinin de katıldığı süreç içinde eğitim almaktadır. Dersler verilen konuyla ilgili beyin fırtınası etkinliğiyle başlamaktadır. Çevre ile ilgili gözlemlerini, izlenimlerini, duygularını, düşüncelerini ifade eder, hayal eder, düşünür, araştırır, kişiselleştirir, hayallerini, zihninde resmeder, konu hakkında düşüncelerini sınıfça sözel olarak paylaşır, dramatize eder, gerekirse yazıya döker, şiirsel evrene dalıp, müziğin ritmiyle dolabilir. Konuyla ilgili taslak ve eskizini çizer, devamında temayı 2 ya da 3 boyutlu görsel sanat çalışmasına dönüştürmektedir. Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi yurt içi - yurt dışı eğitim programları ve yurt dışı üniversite danışmanlığı hizmetleriyle öğrencilerinin eğitim kalitesini artırmayı, yabancı dillerini geliştirmeyi ve öğrencilerine Dünya çapında bir vizyon katmayı hedeflemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mah. Büyükdere Cad. No:12, Beylikdüzü / İstanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum