fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi

Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi Hakkında

1968'den beri eğitim vermeyi sürdüren ve hedefleri doğrultusunda hizmetlerine devam eden , Özel Uğur Okulları, yeni bir bina ile Kavacık 'ta verdiği hizmete devam etmektedir. Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi adı ile kurulan lise kaliteyi ve başarıyı daima hedeflemektedir. Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi güvenli okul ortamı ve eğitim sistemi , öğretim için elverişli koşulları ile tercih edilen bir kurumdur. Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi çok katlı binası ve ferah sınıfları ile öğrencilerine rahat ders ortamı yaratmaktadır. Kütüphanesi , donanımlı laboratuvarı ve geniş bahçesi okulun tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Kaliteli ve alanında uzman öğretmen kadrosu , sağlamış olduğu teknolojik imkanları , öğrenciye verdiği değer , her gün daha ileriye hedefi Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi 'nin tercih edilme sebeplerini arttırmaktadır. İnsani değerleri yüksek , donanımlı, vicdanı ve fikri hür , kendini geliştirmeye açık, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kişiye özgü eğitim modeli, kodlama eğitimi , erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi öğrencilerine başarılı bir eğitim imkanı sağlamaktadır. Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi 'nin öğrencilerinin tutkulu ve kararlı çalışmalar yaparak ve araştırarak , kaliteyi ön planda tutarak başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu şekilde öğrencilerine daha iyi hizmet vermektir. Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi sosyal ve kültürel faaliyetleriyle öğrencilerin sosyal hayatlarında da başarılı bireyler olmaları için çalışmaktadır. Bir çok spor branşında profesyonel sporcular yetiştirmekte , el sanatlarına önem vermekte , modern danslar, halk oyunları, ve öğrencilerin sosyalleşme imkanları , öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında kişilik gelişimlerine de yardımcı olmaktadır. Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi üniversiteye hazırlık aşamasında öğrencilerine yoğunlaştırılmış bir eğitim vermektedir. Sınav başarısını arttırmaya yönelik öğrencilere kaynak açısından kaliteli ve çeşitli imkanlar sağlamaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği özel eğitim sistemi nedir?

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

Yorumlar

 • ÇO

  Okula bu sene başladık. Dokuzuncu sınıfız. Tereddütlerim vardı açıkcası. Şimdi iyi ki kızım bu okulda diyorum. Öğretmenlerimiz çok ilgililer,müdürlerimizde aynı şekilde.Bahadır bey,Eyüp bey,Özlem hn. Kendilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı şekilde tüm öğretmenlerimizede çok çok teşekkürler. Uğurlu olmak çok güzel.Okulumuzun hiç bir eksik yanı yok.

 • AO

  Öncelikle Kavacık Uğur okullarında ki öğretmenlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum .İlk senemiz dokuzuncu sınıftayız okulu eğitim sistemini araştırdım kızımla bir çok okul ziyaretimiz oldu . Burda mutlu olacağını söyledi ve Uğurlu olduk . Benim için önemli olan mutlu olaması çünkü sevdiği yerde ,verimli olur bir şeyler öğrenir iyi bir eğitim alır . Kızım okula severek gidiyor . Öğretmenlerimizi sorduğumda hepsinin den memnun . Danışman hocamız Şule hanım benim için çok değerli kızımı okulda ona emanet ediyorum. Çözüm odaklı olamaları çok güzel müdüründen öğretmenine herkesin birbirine karşı anlayışlı ve fikirlere değer verildiğine inanıyorum .Yabancı dil eğitimine önem vermeleri de çok güzel .Olumsuz bir şey yaşamadım .

 • YG

  Her aile gibi biz de çocuklarımızı elimizden geldiği kadarıyla iyi yetiştirmeye çalışıyoruz.İyi bir eğitim uğruna bir çok fedakarlığa katlanıyoruz. Uğur Lisesinde çocuğum kişisel yeteneklerini daha iyi tanıma fırsatını bulacağına inanıyorum. Başta Eyüp Hocamız olmak üzere yöneticilerin ve öğretmenlerin öğrencilerle bire bir ilgili olduğunu gözlemliyorum. ilginin devam etmesi ve başarının ortaya çıkması durumunda diğer çocuğum içinde tercih sebebi olacaktır. teşekkür ederim.okul kitap ve kıyatet ücretlerini yüksek buluyorum.

 • FA

  İlk günden itibaren aynı özveri ile emek veren öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Mesleklerini sevdikleri o kadar belliki.Oğlumu güvenerek emanet ediyorum. Çok teşekkür ediyorum.

 • Öa

  Merhaba,kızım bu okula başladığından beri mutlu gidip geliyor öğretmenlerimizin ilgisi cok iyi mudurlerimizinde.cok disiplinli bir okul olduğu için cok mutluyum içim cok rahat diyebilirim temenim inşallah Kızımın guzel sonuçlarla bu okulu bitirmesidir,başta müdürümüz Bahadır beye Eyup beye ve bütün oğretmenlerimize tesekkur ederizOkulun özel kitaplarının fiyatının yüksek olması birde kantinin daha cok çeşitle geliştirilmesi

 • YB

  İlkokul ve ortaokulu farklı özel okullarda okuyan oğlum lise de Uğur Kavacık Anadoku lisesi' nde halen öğrenim görmektedir. Diğer okullarda kendimi hep müşteri gibi hissettim fakat bu okulda gördüğüm tutum ve yaklaşım ile oğlumu bu okulda öğrenim görmesi ile ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım ve hem kendim adıma hem de oğlum adına çok mutlu oldum. Özellikle üniversiteye hazırlık aşamasında okulun ne kadar özveri ile çalıştığına şahit oldum. Okulda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • BD

  Oğlum bu sene Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi'ne başladı. İlk günden itibaren hem öğretmenlerimiz hem de idari görevliler çok yardımcı oldu. Oğlum okuluna severek gidip geliyor. Etüdlerden de çok faydalanıyor. Tüm okul çalışanlarına emekleri için teşekkür ederim. Saygılarımla

 • ad

  bahçe kapısından adım attığımda hissettim enerjisini...güvenlik görevlisinden bize çay ikramında bulunan hanımefendiye kadar işte benim oğlum burada olmalı dediğim bir okul..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Balamir Sk. No:7 Kavacık / Beykoz / İstanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum