fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/16:30

Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin fiziksel, zihinsel, duygusal ve akademik gelişimlerini sağlamak amacı ile çeşitli eğitim yaklaşımları ile kaliteli bir hizmet sunmatyı hedeflemektedir. Sürekli gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlayabilecek öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayan Sınav Koleji Ortaokulu bu amaçla öğrencilerine çağın gerekliliklerini aktarmayı ve öğrencilerini bu konuda bilgi sahibi yapmayı planlamaktadır.

Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu İngilizce yabancı dil dersine ek olarak Almanca dersi de vermekte bu sayede dünya vatandaşı olmaya aday bireyler yetiştirmektedir. Öğrenciler edindikleri dil eğitimini ana dil seviyesinde geliştirerek hayata hazırlanmaktadır.

Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu öğrencilerinin fiziksel gelişimlerini destekleyecek eğitim ortamları oluşturarak onların hem ilgili ve yetenekli olduğu alanları ön plana çıkarmaya yönelik çalışmalar düzenlemektedir. Sınav Kolejleri bünyesinde bulunan okul 09.00-16.25 saatleri arasında eğitim vererek eğitim saatlerini verimli ve efektif kullanmaktadır.

Psikolojik danışmanlık, rehberlik, servis ve güvenlik hizmetlerine sahip olan okul bu sayede öğrencilerinin bireysel hak ve sorumluluklarını güvence altına almaktadır. Sanat atölyesi , müzik odası, kütüphane, bilgisayar ve fen laboratuvarı gibi çeşitli fiziksel imkanlara sahip olan Üsküdar Sınav Koleji bu sayede öğrencilerine gerekli dersleri uygun ortamlara vererek öğrencilerinin sanatsal,akademik ve spor derslerini etkin ve kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlamaktadır.

Yorumlar (1)

  • FA

    4 yıldır Üsküdar sınav kolejindeyiz hemen hemen her konuda memnunuz diyebilirim. Bir sorun oluştuğunda da hemen çözüm üretmeleri en sevdiğim yönleri teşekkürler herşey için

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Üsküdar Sınav Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mahallesi, Bosna Bulvarı No:61, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum