fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce - Almanca

Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi sürekli kendini yenileyen ve gelişim anlayışına sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum yılların getirdiği deneyimi eğitim öğretim faaliyetlerine yansıtmasıyla ön plana çıkmaktadır. Okul, öğrencilerini alanında uzman eğitimci kadrosu ve geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla karşılamaktadır. Kurumda 3D odası, bilgisayar laboratuvarları ve akıllı tahta gibi eğitimi çeşitlendiren teknolojik imkanlar bulunmaktadır. Aynı zamanda okulda kapalı spor salonu, futbol sahası, havuz ve spor alanı gibi fiziksel imkanlar yer almaktadır. Bu alanlar sayesinde öğrenciler gelişimlerine faydalı olan birçok sportif faaliyet gerçekleştirebilmektedir. Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi'nin yaratıcı mutfak ve sanat atölyeleri ise öğrencilerin okuldan aldıkları faydayı oldukça artmaktadır. Öğrenciler bu atölyelerde yaratıcılıklarını ortaya koyma ve yeni hobiler edinme fırsatı yakalamaktadır.
Lise dönemi öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlandıkları, akademik hayatlarını en çok etkileyen dönemdir. Bu dönemde okulla ve öğretmenlerle kurulan ilişkinin sınav başarısına olan etkisi yüksek olmaktadır. Kurum bu durumu göz önünde bulundurarak öğrencilerine kapsamlı bir eğitim programı hazırlamakta ve onlarla güçlü ilişkiler kurmaktadır. Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerin sınav başarısını artırmak için birçok çalışma yürütmektedir. Öğrenciler bu servisle görüşerek gelecek planlaması yapma, çalışma programı hazırlama ve sınav stresiyle başa çıkma gibi konularda yardım alabilmektedir. Aileyle de iletişim halinde olan servis gerekli durumlarda hızlıca aksiyon alabilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Topkapi Mah. Şeyhülislam Sok. Özel Fatih Sinav Koleji Blok, No:28, Fatih / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum