fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi

Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi Hakkında

Özel Güneşli Sınav Koleji Fen Lisesi, Bağcılar bölgesinde hizmet veren ve fiziki açılardan zengin donanıma sahip olan bir okuldur. Öğrencilerine sunduğu eğitimlerde materyal desteği sağlayıp akılda kalıcı bilgiler edindirmeyi amaçlayan bir okuldur. Öğrenci başarımını maksimum seviyede tutmak üzere bünyesinde bulundurduğu öğretim görevlileri branşında uzman kişilerden oluşmaktadır. Dinamik yapıda bir akademik sisteme sahip olan okulda öğrencilerin öğrenme şekillerine göre devamlı güncellenen bir yapı bulunmaktadır. Öğrencilerin eğitim dönemleri boyunca aldıkları derslerle ilgili düzenli olarak deneme sınavları yapılmakta ve bu sınavlar sonucu eksiklik yaşanan ders konuları hakkında ek ders ve etütler verilmektedir. Sınav hazırlıkları için tam öğrenme sağlanmasını ön planda tutan okul aynı zamanda öğrencilerine bünyesinde bulundurduğu havuz ve birçok spor alanlarıyla sosyal-fiziksel gelişim üzerine etkin öğrenimler sağlamaktadır. Sağlanan bu eğitimlerin sonucunda öğrencilerin sınav stres ve kaygılarından uzaklaşması da hedeflenmektedir.
Özel Güneşli Sınav Koleji Fen Lisesi yabancı dil eğitimlerine önem veren bir lise olmakla beraber birincil yabancı dil olarak İngilizce eğitimleri sürdürülürken Almanca dil eğitimleriyle öğrencilere çok dilli bir eğitim sunulmaktadır.

Yorumlar

  • ŞD

    Okulda ikinci yılımız oğlumu 9.sınıfta kaydettirirken acabalarım vardı. Şimdi iyikilerim var iyiki Sınav güneşliyi seçmişim iyiki Beyza Sınar hanımla tanışmışım okul ziyaretlerime arkadaş ziyaretine gider gibi gidiyorum. Bugün Atatürk Oratoryosu nu sundular. Çok duygulandım çocuklarımız ve öğretmenlerimiz harika bir anma proğramı yaptılar. Sınavlı olmak ayrıcalıklıktır.

  • DK

    Bir tesadüf sonucu Güneşli Sınav Koleji ile tanıştık.Okuldaki 2. senemiz kızım 10. sınıf öğrencisi okuluna büyük bir aşkla gidiyor.Okul yönetimi, öğretmenler, rehberliğin velilerle iş birliği içinde olması son derece memnun edici.Kayıt sırasında bize okulu sevdiren öyle biri vardı ki; tam anlamıyla özel okul düşmanı olan beni; tatlı dili, güler yüzüyle kandıran sevgili Beyza Sınar hanıma çok teşekkür ederim.İyi ki yollarımız kesişmiş sizi tanımışız sizi seviyoruz Beyza hanım sizin söyleminizle Sınavlı olmak ayrıcalıktır...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Bağlar Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:72, 34212 Bağcılar/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum