fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Devlet Teşviği: Yok

Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Maltepe Lise Eğitiminde Öncü Okul Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi İstanbul Maltepe lise eğitiminin öncü okullarından Maltepe Sınav Koleji’nde, iyi bir üniversite eğitimine giden yolun iyi bir lise eğitiminden geçtiğinin bilincinde bir eğitim kadrosuyla gelecek nesilleri yetiştiriyoruz. Maltepe’de lise eğitimi veren eğitim kurumları arasında, yabancı dile verdiği önemle ön plana çıkan Maltepe Sınav Koleji’nde öğrencilerimize iki aşamalı bir lise eğitimi veriyoruz. 9 ve 10. sınıf öğrencilerimize, yabancı dil ve temel akademik eğitimin ağırlıklı olarak ön plana çıktığı bir müfredatla eğitim verirken; bir yandan da Değerler Eğitimi ve After School kapsamında kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle öğrencilerimizin okul dışı eğitimlerine de büyük önem veriyoruz. 11 ve 12. sınıf öğrencilerimize, yabancı dil eğitiminin ihmal edilmediği; fakat üniversiteye geçiş sınavı olan AYT ve TYT hazırlıklarının ön plana çıkartıldığı bir müfredatla eğitim veriyoruz. Her hafta düzenli olarak uygulanan AYT ve TYT denemeleri, soru çözüm saatleri ve etüt tamamlama çalışmaları sayesinde, öğrencilerimiz ilave özel derse ihtiyaç duymayacak şekilde, sınava yönelik her konuda kapsamlı bir pratik eğitimden geçerler. Ayrıca kurumumuzda öğrencilerin en çok lise çağında ihtiyaç duydukları rehberlik ve danışmanlık hizmetlerine büyük önem verilmektedir. Rehber öğretmenlerimiz her öğrenciyle bire bir ilgilenir ve onlara meslek seçimi, kariyer planlaması, üniversiteye hazırlık ve benzeri konularda danışmanlık hizmeti verir ve rehberlik ederler. Maltepe Sınav Koleji, İstanbul Maltepe’de lise eğitimi veren; üniversite başarısı, öğrenci memnuniyeti ve eğitim kalitesiyle ön plana çıkan saygın bir kurumdur ve gelecek nesilleri yetiştirme konusundaki titizliğiyle tüm eğitim sektörüne örnek olacak bir disiplinle çalışmaktadır.

 • EE

  Eğitim kadrosu oldukça güçlü ve ilgili.Maltepe civarında bildiğim en iyi okullardan biri hatta eğitim işini önemseyenler burada toplanmış diyebilirim.Net.

 • EE

  Gerek lokasyonu gerek fiziksel imkanları gerek uzman eğitim kadrosuyla Maltepe'nin en iyi okulu unvanını hak ediyor.

 • Eğitim-öğretimin birarada olduğu nitelikli bir kurum.

 • ED

  Öğretmenleri akademik olarak yeterli. Güler yüzlü ilgili bir personel kadrosuna sahip başarılı bir öğrenci potansiyeli var.

 • İ

  Ulaşımı aşırı kolay maltepe metro 1 nolu çıkıştadır. Okul üniversite sınavı hazırlık konusunda son derece başarılıdır. Eğitim kadrosu son derece başarılı sevecendir.Okul binası imkanları sınırlıdır.

 • AN

  Özel Maltepe Sınav Koleji öğrencilerini akademik olarak donatırken aynı zamanda hayata hazırlar. Özgüveni yüksek, toplumda kendini iyi ifade edebilen, diksiyonu düzgün, günümüz teknolojilerine hakim bireyler yetiştirir. Hedefini yüksek tutanlar için adresimiz Özel Maltepe Sınav Koleji.

 • MK

  Güçlü akademik kadrosu ve başarılı öğrenci profili ile bilinçli velilerin Maltepedeki ilk tercihi olan Sınav Koleji ulaşım kolaylığı ile de avantaj sağlıyor.Maltepe Metro 4 nolu çıkışı tam karşısı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Zümrütevler Mahallesi, Çilek Sokak, No:11, Maltepe/istanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum