fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:45
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Eğitim Türü: Karma

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi Hakkında

1992'DEN BUGÜNE
Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekân, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu. Mekân küçük, imkânlar sınırlı ama hedef büyüktü.

Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye'nin en büyük eğitim zincirine dönüştü.

KOLLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ
İlk kez Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.

Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, alanında uzman iletişimci ve tasarımcılara danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi de gücünü bu kurumsal kimliğinden alarak yeni bir heyecan ve yetkinlik ile 2020 yılında bölgesinde öncü olma idealiyle eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

“İLK"LERİN KURUMU
Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan hep konuşulan ama hiç yapılamayan "dergi ve dershane” birlikteliğinin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır.

Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır.

Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400'e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları; yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.

Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır.

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi de aynı anlayışla yaşam boyu düşünmeyi ilke edinen, kariyerini ve mesleğini planlayabilen bireyler yetiştirmek için merkezi bir lokasyonda yerini almıştır.

Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. Ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL
Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur. Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir.

Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır.

Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir.

Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları; Türkiye'ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş, 25. yılında 25 yıllık eğitim deneyimi ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini çıtayı en yükseğe koyarak başarıyla sürdürmektedir.

Bu düşüncelerle geleceği inşa etmek için köklü ve yetkin ailede yerini alan Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi; yenilikçidir, ulusal ve uluslararası boyutta eğitim ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eder. İdealisttir, eğitimde her zaman zirveyi hedefler. Kültürde yerelliği, bilimde ve eğitimde evrenselliği esas alır. Bu hedeflerini hiçbir ek kaynağa ihtiyaç duymadan, öğrenciye özel olarak hazırlanan kaynak kitaplarıyla gerçekleştirir. Üniversitenin kapısını geleceğimiz olarak gördüğümüz gençlere açar.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- Sınav Odaklı Eğitim Sistemi

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 4+

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sözel

- Sayısal

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %95-%100

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Yorumlar (30)

 • FD

  Akademik başarı odaklı butik bir Anadolu Lisesi. İyi bir üniversite için Kadıköy ve Üsküdar’da doğru seçim, Acıbadem Sınav And Lis.

 • DA

  Okuldan çok memnunuz.Eğitim ve öğretimde öğretmenlerimiz ve idare aradığımız tüm özelliklere sahipler.İyi ki tercih ettik diyoruz.Bir okuldan beklediğimiz her türlü imkan olduğunu düşünüyorum.

 • BK

  Ulaşımı kolay Acıbadem metro 2 nolu çıkıştadır. Okul üniversite sınavı hazırlık konusunda son derece başarılı. Okul yönetimini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum.

 • Ea

  Öğrenci "Akademik Takip Sistemi" emsal okulların çok çok üzerinde. Sadece bu ölçüt, istemeseniz bile başarıyı beraberinde getiriyor. Oğlum öğrenmenin zevkine vardı. Teşekkür ederim Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi.

 • AG

  Çalışma performansına göre çalışma programını düzenleyen, ilk verilerle kalmayıp performansı arttıran öğrencide ve sınıf ortamında çalışma merakı ile başarılı olma hissi uyandıran bir okulla karşılaşmak çok güzel. Öğrencimi takip kısmını bana bırakmıyor. Her gün öğrenciyle yapılan çalışmalarla (nasıl bu kadar hızlı olabiliyorlarsa) eve gelmeden aldığı ekstra etüt ve derslerden bireysel olarak bilgilendiriliyorum.

 • Ea

  Öğrenci "Akademik Takip Sistemi" emsal okulların çok çok üzerinde. Sadece bu ölçüt, istemeseniz bile başarıyı beraberinde getiriyor. Oğlum öğrenmenin zevkine vardı. Teşekkür ederim Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi.

 • ŞY

  Öğretmeninden yardımcı personeline çok başarılı bir kurum. Keşke çocuğumu anaokulundan itibaren böyle bir kuruma verebilseydim.

 • Şe

  Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi’nden çok memnunum.Neden diye bu soruyuda kendime sordum ve çok basit ama benim için çok değerli bir cevap aldım…Ben okuyamadım ve çocuğumun okuyup iyi bir eğitim aldığını görmek bilmek beni çok mutlu kılıyor,bunu da Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi’nde yakaladığım için mutluluğum bir kat daha artıyor…yeniden çok teşekkürler…

 • Sy

  Akademik ve sosyal anlamda tüm özel okullara göre gerçekten üst bir standarda sahip.. yolumuzun kesişmesinden dolayı çok şanslı hissediyoruz..

 • İdareciler çok yetenekli. Herkese böyle güzel öğretmenler nasip olur inşallah

 • GG

  Gerçekten çok güzel ve başarılı bulduğum bir okul. Çocuğum ve ailecek biz de çok memnunuz. Hem öğretmenleri olsun hem de idari kadro gerçekten çok başarılı.

 • ÜD

  Bir veli olarak iyi ki Acıbadem Sınav Anadolu Lisesini tercih etmişim. Çocuğum güvenli, huzurlu ve mutlu bir kurumda eğitim görmekte. Gönül rahatlığıyla bu okulu tercih edebilirsiniz.

 • FK

  Eğitim ve Takip sistemi harika. Okadar ilgililer ki bu konuda içim çok rahat. Herşeyden hemen haberim oluyor. İyiki tercihim bu okul olmuş çok memnunuz.

 • Kaliteli eğitim, deneyimli eğitim kadrosu ile çok memnun kaldığımız okulumuzu herkese tavsiye ediyorum.

 • BG

  Sistemini iyi bilen tanıdıklarımızın yönlendirmesi ve Acıbadem bölgesine açılmasıyla kaydımızı yaptırdık. Okulumuzun konumu ilk tercih etme sebebimiz olsa da, yapılan birebir rehberlik çalışmaları ve öğrenci takip sistemi beklentilerimizi oldukça karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Mk

  Sistemine ve eğitim kadrosuna sonuna kadar inanıyorum, birebir takipte öğrenci ve veliyi yıl boyunca yalnız bırakmadığını gördüm ve rehberliğin de yönlendirmesiyle gelişim sağladık.Tüm kadroya teşekkür ederim.

 • Hp

  Butik olmasi,ogretmenlerin yonetimin ve personelin ilgili ve guler yuzlu olmasi rehberlik sisteminin kisiye ozel islemesi gibi onemli gerekcelerle cocugumuzu icimiz rahat bir sekilde Acıbadem Anadolu Lisesine emanet ettik.

 • Ap

  Girişteki sıcak karşılama ile başlayan tanışmamız alanında uzman ögretmen kadrosu ve ögrencimin tüm yazını planlayan rehber ögretmenimiz ile taçlandı.İyiki varsınız.Bilikteligimizin yıllarca sürmesi dilegiyle...

 • Di

  Pandemi sürecine denk gelmesine rağmen öğretmenlerin, idarecilerin ve çalışanların ilgisi ve desteği ile güzel bir yıl geçirdik. Böyle devam etmesini dilerim.

 • AK

  Oğlum daha önce sınav dershanelerine gidiyordu çok memnun kaldık liseye de sınav okullarında başladık gerek hocaları gerek diğer personelleri saygılı ilgili eğitime değer veren bir kuruluş

 • TD

  Okulumuzdaki öğretmenler ve yöneticiler sayesinde oğlum çok Değerli anılar biriktirdi ve bu zor günlerde üniversite sınavına tam motive oldu.Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edeceğiniz okul.

 • ZK

  Eğitim konusunda okulumuzun üzerine başka bir okul tanımıyorum, anne ve baba olarak almasını istediğimizin üzerinde çalışma sistemi var. İlgi müthiş. Hiçbir sorumuz veya çocuğumuzla ilgili sıkıntımız çözümsüz kalmadı. Muhteşem kadro her şey için teşekkürler❤️Helişmesiniz düşündüğüm herhangi bir yanı yok

 • Pd

  Okuldan çok memnunuz.Öğretmenlerimiz ilgili ve verimli ders işliyor.Kızım severek gidiyor.

 • Ns

  Okulumuzdan cok memnun ayriliyoruz. Pandemi surecini egitim ogretimi aksatmadan verimli gecirebildik. Okulumuzun akademik desteginin yaninda,rehberlik destegi bizim icin cok kiymetliydi. Tum kadrosuyla aile sicakligini yasatti. Tesekkurler.Sosyal faaliyetler gelistirilebilir.

 • Işini ciddiye alan ve önem veren kadrosuyla markasının hakkını veriyor.Geliştirilecek konu her zaman olur , okulumuz bu konulara her zaman yapıcı yaklaşmaktadır.

 • SD

  Okulun mevcut öğrenci sayısının ideal olması sayesinde tüm görevlilerle öğrencilerin birebir ilişkileri mükemmel düzeyde.Tüm okul çalışanları özveri ile görevlerini yapmakta ve gönlümüz rahat bir şekilde çocuğumuzu okula göndermekteyiz.Tüm Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi ailesine teşekkür ederim.Veli ile öğretmenlerimizin daha fazla görüş ve önerilerini birbirleri ile paylaşabilmeleri faydalı olacaktır.

 • Ac

  Çocuğunuz gerçekten okumak isteyen bir öğrenciyse karşılığını her zaman alırsınız.Gerek idare, gerek öğretmenler, rehberlik çözüm odaklı hizmet veriyorlar.kendi sitelerinde her anlamda kaynak mevcut. gayet ilgililer tafsiye ederimGeliştirmesi demiyelim ama çocukları sınava motive etmek için biraz daha çabalayabiliriz.Çocuklar pandemide tamamen bu konuda rahatladılar.

 • MY

  Eğitimde A kalite bir okul arıyorsanız doğru adrestesiniz,çok ilgili,çok fedakar,çok duyarlı bir kadro,bütün birimleriyle koopere bir ekip.Emekleriniz için çok teşekkür ederim,saygılar..

 • At

  Benim 9 ve 12 siniflarda iki ogrencim var çok memnunuzCalisma ile ilgili programlarin her öğrencinin kapasitesine ve hedefine uygun olarak duzenlenmesinde yarar var.

 • MC

  Okulumuz idareci ve ogretmenlerinden çok memnunum gerek müdürümüz Volkan bey rehberlik sınıf öğretmeni ve branş öğretmenlerimizden çok memnunum ve iletişim konusunda veli olarak görüşüm sağlayabiliyorum... Öğrencilerle öğretmen iletişimlerinin çok iyi olduğunu düşünüyorum... Ilgili ve sorumluluklarını birincide olan bir eğitim kurumu kendi adima doğru tercih yaptığımı düşünüyorum... Çok memnunum...Mümkünse TYT Fen konularına ağırlık verilmesini tercih ederim...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Acıbadem Mah. Zerrin Sok. No:3, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum