fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu, İstanbul Topkapı'da bulunmaktadır. Bu kurum, ortaokul eğitim seviyesinde öğrencilerini liseye hazırlamaktadır. Liseye giriş sınavları için çeşitli çalışmalar ve eğitim metotları bu kurumda uygulanmaktadır. Son teknolojiyle donatılmış sınıflar ve laboratuvarlara sahip olan bu kurum, öğrencilerine bilgiyi çeşitli yollardan aktarabilmektedir. Çeşitli görseller ve videolarla, anlatılan teorik bilgileri somutlaştıran öğeler öğrenmeyi hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu'nda öğrenciler kolayca öğrenmekte ve öğrendikleri bilgileri unutmamaktadırlar. Bu kurum, öğrencilerinin görerek ve gözlemleyerek de öğrenmesini sağlamak amacıyla laboratuvarlarda deneyler yapmaktadır. Öğrencilerin, öğrendiklerini pekiştirmesi ve sınava hazırlanması amacıyla ek ders ve etütler düzenlenmektedir. Düzenli olarak konu tarama testleri ve seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Tüm bu kaynaklar Sınav Koleji'nin her sene yeni müfredata göre uyarladığı kendi yayınlarından sağlanmaktadır.
Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu, rehberlik ve psikolojik danışman hizmeti vermektedir. Öğrenciler, psikolojik danışmanla bireysel tüm sorunlarını paylaşabildiği gibi rehber öğretmenlerle de kariyer planlaması yapabilmektedir. Bu kurum, kariyer planlamasını öğrencilerin geleceği için oldukça önemsemektedir. Hedef belirleme ve o hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilmek adına haftalık ve aylık programlar oluşturulmaktadır.
Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu, akademik eğitimdeki başarısını spor ve sanat dallarında da göstermektedir. Fiziksel imkanları bakımından oldukça zengin olan bu kurum, bünyesinde 3D odası, kapalı spor salonu, havuz, konferans salonu, sanat atölyesi, mutfak atölyesi, bahçe, oyun alanı ve spor alanı bulundurmaktadır. Bu imkanlar dahilinde birçok etkinlik düzenlenmektedir. Etkinliklerle sosyal ve kültürel olarak gelişen öğrenciler çok yönlü bireyler olarak yetişmektedir.
Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu, yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir. İngilizce dil eğitimini genel olarak yabancı uyruklu öğretmenlerden alan kurum öğrencileri, duyarak ve konuşarak öğrendikleri dili benimsemektedir. Uluslararası geçerliliği olan dil belgeleri almak amacıyla sınav hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu, tüm bu imkanlar ve nitelikli eğitiminden dolayı çevrede tercih edilen okullardan biridir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Topkapi Mah. Şeyhülislam Sok. Özel Fatih Sinav Koleji Blok, No:28, Fatih / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum