fb

Büyükçekmece Liseleri

Büyükçekmece bölgesinde bulunan özel ve devlet liseleri hakkında tüm bilgilere ulaşmak için listelerimizi inceleyin; size en uygun okulu hemen keşfedin!

44 okul bulundu.
Özel Büyükçekmece Mev Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Mev Koleji Fen Lisesi

Özel Büyükçekmece Mev Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğaziçi Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Boğaziçi Koleji Lisesi

Özel Boğaziçi Koleji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece ALKEV Alman Liseliler Kültür Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece ALKEV Alman Liseliler Kültür Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece ALKEV Alman Liseliler Kültür Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimaroba Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mimaroba Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mimaroba Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Gurur Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Gurur Akşam Lisesi

Özel Büyükçekmece Gurur Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Fen Lisesi

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökjet Havacılık Anadolu Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Gökjet Havacılık Anadolu Meslek Lisesi

Özel Gökjet Havacılık Anadolu Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Özel Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Mev Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Mev Koleji Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Mev Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Boğaziçi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kumburgaz Gurur Anadolu Biyomedikal Lisesi Özel Okul
Özel Kumburgaz Gurur Anadolu Biyomedikal Lisesi

Özel Kumburgaz Gurur Anadolu Biyomedikal Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yönelim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Yönelim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Yönelim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Mimar Sinan Fen Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Mimar Sinan Fen Lisesi

Özel Büyükçekmece Mimar Sinan Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Fen Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Fen Lisesi

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dila Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Dila Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Dila Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dila Okulları Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Dila Okulları Akşam Lisesi

Özel Dila Okulları Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Devlet Okulu
Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Büyükçekmece Liseleri

Büyükçekmece liseleri listesi sayesinde bölgede bulunan tüm eğitim kurumlarının lise seviyelerinde eğitim veren birimlerine kolaylıkla ulaşabilecek ve çocuğunuz için en iyi okulu vakit kaybetmeden seçebileceksiniz. Devlet liselerinin yanında birçok özel lise ve kolej bulunan ilçede eğitime verilen önem her geçen gün artmakta ve okul sayısı sürekli artmaktadır. Bu durum da Büyükçekmece liseleri arasında seçip yapacak olan ebeveynlerin işini kolaylaştırmakta aranan her türlü özelliğe sahip okul bulmayı mümkün kılmaktadır.


Büyükçekmece'deki liselerin hepsini tek tek gezmeye gerek kalmadan bütün kurumların detaylı bilgilerine kısa sürede ulaşabilir, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra okullar ile iletişime geçerek kayıt hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kolejlerin bölgedeki lise ihtiyacının büyük bir bölümünü karşıladığı ilçedeki Büyükçekmece kolejleri çocuğunuzun için doğru bir tercih olabilir. Bölgede yer alan liselerin; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, haritadaki konumlarına ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, hangi yabancı dillerin eğitimini verdikleri bilgisine okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında okul hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak tanıtım yazıları okuyabilir, kısa sürede okulun eğitim felsefesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Büyükçekmece liseleri sayfalarında bulunan ve okulları daha şeffaf gözlerden tanımanıza olanak sağlayacak olan veli yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Bu yorumlar daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafında yapılmakta ve okulların eksi veya artı yönleriyle ilgili olmaktadır. Yorumlar okul tercihi noktasında sizlere kolaylık sağlayacak ve en ideal okulu bulmada yol gösterici olacaktır.


Büyükçekmece meslek liseleri çocuğunun biran önce meslek sahibi olmasını isteyen ailelerin sıklıkla tercih ettiği bir lise türlerinin başında gelmektedir. Bunun yanında üniversite hayali olan öğrenciler anadolu ve fen liselerini tercih etmekte akademik açıdan başarılı bireyler olarak bu kurumlardan mezun olmaktadırlar.


Bölgedeki özel liselerin fiyatları ise birçok farklı etmene bağlı olarak değişikli göstermektedir. Her bütçeye uygun okulun bulunduğu ilçedeki okulların fiyatlarına okul profillerinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu liseler bursluluk sınavı düzenlemekte ve başarılı öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden bu sınavlara hızlıca başvuru yapabilir, indirimli fiyatlarla okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Büyükçekmece liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum