fb

Sancaktepe Liseleri

Sancaktepe'de yer alan bütün liseler hakkında tüm bilgilere ve yorumlara ulaşmak için listelerimizi incelemeye hemen başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
19 okul bulundu.
Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi Özel Okul
Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi

Teknolojiyi bu müfredata entegre ederek günümüz dünyasına ayak uyduran girişimci ruhlu nesiller yetiştirmeyi hedefleyen...

Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Tercih Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi

Özel Sancaktepe SAJEV Küçük Prens Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Sancaktepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi

Özel Sancaktepe Kayra Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sancaktepe Eyüp Sultan TEML Devlet Okulu
Sancaktepe Eyüp Sultan TEML

Sancaktepe Eyüp Sultan TEML aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Tolga Çınar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Tolga Çınar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Tolga Çınar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Samandıra Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Samandıra Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Samandıra Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Yenidoğan Çok Programlı Lisesi

Yenidoğan Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sancaktepe Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sancaktepe Anadolu Lisesi

Sancaktepe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fehmi Yılmaz Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Fehmi Yılmaz Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Fehmi Yılmaz Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi

Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

75.Yıl Devlet Malzeme Ofisi TEML Devlet Okulu
75.Yıl Devlet Malzeme Ofisi TEML

75.Yıl Devlet Malzeme Ofisi TEML aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sancaktepe Liseleri

Sancaktepe ilçesinde faaliyet gösteren ve lise seviyesinde eğitim hizmeti veren özel ve devlet okullarının detaylı bilgilerine ulaşabilir, sizlere uygun olan liseler ile kısa sürede iletişime geçerek kayıt ile ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Sancaktepe anadolu liseleri bölgedeki velilerin sıklıkla tercih ettiği ve memnun kaldığı liselerin başında gelmektedir. Üniversitenin kapılarını açan lise eğitiminin önemini bilen veliler okulları tek tek gezerek eğitim felsefeleri ve üniversiteye yerleştirme oranları ile ilgili bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu noktada vakit kaybını önlemek ve kısa sürede en doğru okulu bulmak için okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Sancaktepe liseleri listemizde devlet liseleri, meslek liseleri ve akşam liseleri de bulunmaktadır. Bu tür okullar farklı özelliklere sahip okul talep eden velilerin tercih edebileceği liseler arasındadır. Öğrencilere meslek edindirme amacı güden bu eğitim kurumları çocuklarınız için iyi bir seçim olabilir. Sizlere yakın liseleri bulmak ve çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan lise dönemini geçirmesini isterseniz, okulların haritadaki konumlarını görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında veli yorumları, okul seçiminde diğer ailelere yardımcı olabilmektedir. Sancaktepe'deki liselerin hangi konularda eksik olduğuna, hangi yönleriyle fark yarattığına dair bilgi sahibi olmak isterseniz, okul profillerinde bulunan ebeveyn yorumlarını okuyabilirsiniz.


Sancaktepe liselerinin sayısı ise her geçen gün artmakta bu durumda ilçede eğitime verilen önemi göstermektedir. Sultangazi liselerinin: bina, bahçe fiziksel imkanlarıyla ilgili fikir veren fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara gibi bilgilere ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz. Sancaktepe lise fiyatları ise geniş bir aralıkta bulunmakta ve böylece her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Sizler de lise ücretlerini görüntüleyerek karşılaştırmalarda bulunabilirsiniz.


Sancaktepe liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum