fb

Sultangazi Liseleri

Sultangazi bölgesinde yer alan tüm liseler hakkında detaylı bilgi ve yorumlardan yararlanarak listelerimizden size en uygun okulu hemen bulun!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
17 okul bulundu.
Özel Sultangazi Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sultangazi Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sultangazi Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Lisesi Özel Okul
Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Lisesi

Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Sultangazi Çok Programlı Lisesi

Sultangazi Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mimar Sinan Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Mimar Sinan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Mimar Sinan Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ahmet Ünal Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Ahmet Ünal Çok Programlı Lisesi

Ahmet Ünal Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Atatürk Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Atatürk Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Atatürk Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Sultangazi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Sultangazi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Sultangazi Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Sultangazi Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Cumhuriyet Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi

Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Habibler Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Habibler Anadolu Lisesi

Habibler Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Gazi Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Sultangazi Gazi Ticaret Meslek Lisesi

Sultangazi Gazi Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Liseleri

Sultangazi ilçesinde yer alan ve lise seviyesinde eğitim hizmeti veren kurumların yer aldığı listelerimiz sayesinde çeşitli özelliklere sahip okulların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Her türlü kritere göre lise bulmanın mümkün olduğu bölgede özel okulların yanında birçok devlet lisesi bulunmakta ve veliler tarafında tercih edilebilmektedir. Sizler de çocuğunuz için en iyi okulu bulmak ve kaliteli bir eğitim alarak üniversiteye hazırlanmasını isterseniz, okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Sultangazi meslek liseleri, sağlık meslek liseleri ve akşam liseleri de bölgede bulunan velilerce araştırılmaktadır. Okulları tek tek gezip bilgi sahibi olmak yerine tek bir sayfa üzerinden tüm bilgilerini görüntüleyebilir, liselerin eğitim anlayışları ve hedefleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sultangazi liselerinin; fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, giriş ve çıkış saatleri bilgisine sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Kolej bünyesinde bulunan özel liseler öğrencilerine alanında uzman öğretmen kadrolarıyla hizmet verdiğinden üniversite sınavlarında devlet okullarına nazaran daha başarılı olan öğrenciler yetiştirmektedirler.


Okul tercihi yaparken veli yorumları sizlere rehberlik edip, doğru okulu bulmanızı kolaylaştırabilmektedir. Liselerin eksi ve artı yönlerini görmenizi sağlayacak bu yorumlara okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Gerekli incelemelerden sonra kendinize rehber edinebileceğiniz yorumlar sayesinde çocuğunuza uygun okulu bulabilirsiniz. Sultangazi lise fiyatları verilen eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmekte ve her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Sizler için özel olarak aldığımız indirimler sayesinde liselere çeşitli fiyat avantajlarıyla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Sultangazi kolejleri bünyesinde faaliyet gösteren anadolu ve fen liseleri öğrencilerin akademik açıdan gelişimlerini desteklediği gibi sosyal açıdan da sunduğu imkanlarla fark yaratmaktadırlar. Bunun dışında kolejler bütünleşik bir yapı içerisinde anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden velilerin tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bu kurumlarda eğitim gören öğrencilerin MEB'in düzenlediği sınavlarda başarılı olma ihtimali daha yüksek olmaktadır.


Sultangazi liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum