fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30

Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, İstanbul’da Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları’nın kalitesiyle ve eğitim tecrübesiyle öğrencilerini yetiştirmektedir. Eğitim felsefesi; insanı merkeze alan anlayışla, vizyon ve teknoloji ile meydana gelen bir sistem benimsemektedir. Bu felsefenin asıl amacı başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmektir. Bu bağlamda öz yönlendirme ve yüksek iletişim becerilerine sahip olma, karşılaştığı problemleri çözebilme, yenilikçi düşünceye sahip olma, farklı kültürlere saygı duyma, yüksek çevre bilincine sahip olma, teknolojiyi fayda zarar ilişkisi içinde dengeli kullanabilme özelliklerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, cumhuriyetçi yapıya sahip, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, çağdaş, yenilikçi, üretken, fikri hür vicdanı hür bireyler oluşturmaktadır.
Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, kaliteli ve nitelikli eğitimin adresi olarak bilinen özel bir kurumudur. Bu okul, 9. sınıftan itibaren öğrencilerini üniversite sınavına hazırlamaktadır. Öğrencilerine bireysel olarak değerlendiren bu okul, her öğrencinin yetenek ve ilgisine göre yönlendirmede bulunmaktadır. Rehberlik öğretmenleri, öğrencilerin akademik düzeylerini düzenli aralıklarla gözlemleyerek, üniversite bölüm seçimlerinde ve gelecekteki meslek hayatları hakkında öğrencilere yaşam koçluğu sağlamaktadır. Aynı zamanda okulun psikolojik danışmanları, öğrencilerin bireysel sorunlarıyla da titizlikle ilgilenmektedir. Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, çeşitli spor faaliyetleriyle öğrencilerin sağlıklı gelişimini sağlamaktadır. Bu kurum, aynı zamanda yabancı dil eğitimine verdiği önemle öne çıkmaktadır. İngilizce dil eğitimi dışında Almanca dil eğitimini de önemseyen bu okul, öğrencilerinin farklı kültürleri tanıması için yurt dışı gezileri de düzenlemektedir. Yurt içi gezileriyle de öğrencinin kendi kültürünü tanıyıp benimsemesini sağlayarak milli değerleri güçlü bireyler yetiştirmektedirler.
Proje ve etkinlik kapsamında zengin okullardan biri olan Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, bilim şenlikleri, bilgi yarışmaları gibi birçok aktivite düzenlemektedir. Özel servis hizmetiyle, öğrencilere güvenli bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Bütün bu imkanlar dahilinde Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, İstanbul’un tercih edilen okulları arasında yer almaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Alibeyköy Mahallesi, Dutluk Sokak, No: 3 Eyüp / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum