fb

Eyüp Liseleri

Eyüp bölgesindeki tüm liselerden size en uygun okula hemen karar verin; okullar hakkında her detayı öğrenmek ve yorumları okumak için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
31 okul bulundu.
Özel İstanbul Eyüp Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel İstanbul Eyüp Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel İstanbul Eyüp Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kemerburgaz Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kemerburgaz Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Kemerburgaz Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi

Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüpsultan Şafak Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Eyüpsultan Şafak Anadolu Lisesi

Özel Eyüpsultan Şafak Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Hayat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Yeni Hayat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Yeni Hayat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sentez Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sentez Anadolu Lisesi

Özel Sentez Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Hayat Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Yeni Hayat Anadolu Lisesi

Özel Yeni Hayat Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Siyah Martı Kemer Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Siyah Martı Kemer Koleji Anadolu Lisesi

Özel Siyah Martı Kemer Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayrampaşa 2 Kampüsü Doğa Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bayrampaşa 2 Kampüsü Doğa Anadolu Lisesi

Özel Bayrampaşa 2 Kampüsü Doğa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Edirnekapı Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Edirnekapı Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Edirnekapı Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüp Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Eyüp Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Eyüp Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüpsultan Şafak Fen Lisesi Özel Okul
Özel Eyüpsultan Şafak Fen Lisesi

Özel Eyüpsultan Şafak Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kavram Yeşilpınar Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kavram Yeşilpınar Anadolu Lisesi

Özel Kavram Yeşilpınar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Hedef Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Büyük Hedef Anadolu Lisesi

Özel Büyük Hedef Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hisar Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Hisar Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi

Özel Hisar Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Kemerburgaz Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Kemerburgaz Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Kemerburgaz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Oguz Canpolat Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Oguz Canpolat Anadolu Lisesi

Oguz Canpolat Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi

2001-2004 yılları arasında okuduğum bir okul olup eğitim kalitesi haricinde okulda başka hiçbir şey yoktu.ne bir sosyal...

Rami Atatürk Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Rami Atatürk Anadolu Lisesi

Rami Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Eyüp Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Eyüp Anadolu Lisesi

Eyüp Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Haydar Akçelik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Haydar Akçelik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Haydar Akçelik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Eyüp Imkb Tic.Mes.Lis. Devlet Okulu
Eyüp Imkb Tic.Mes.Lis.

Eyüp Imkb Tic.Mes.Lis. aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi

Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Eyüp Liseleri

Eyüp ilçesinde bulunan ve sizlere uygun olan liseleri görüntüleyerek çocuğunuz için kaliteli bir eğitim almasına imkan sağlayabilirsiniz. Bölgede bulunan devlet liseleri aileler tarafında tercih edilirken, özel liseler ve kolejler, meslek liseleri hakkında bilgi almak isteyen ebeveynler tarafında çokça araştırılmaktadır. Bireysel eğitim programlarının ön plana çıktığı Eyüp liseleri arasından diledikleriniz ile zaman kaybetmeden görüşme gerçekleştirebilir, çocuğunuzun geleceği için önemli bir dönemi kapsayan bu sürecin verimli geçmesini sağlamak adına hemen kayıt yaptırabilirsiniz.


Eyüp'deki liselerinin; fotoğraflarına erişerek okulun genel görünüşü, fiziksel imkanları ve bahçesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında ortalama sınıf mevcudu, kulüp imkanları, okula giriş ve çıkış saatleri gibi birçok detaya okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Bölgede birçok kolejin kampüsü bulunmakta ve bu kolejler yıllardır öğrenci yetiştiren tecrübeli kurumlar olduğundan aileler tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında Eyüp liseleri bünyesinde öğrenim gören öğrenciler en az iki dil bilerek mezun olmakta, birer dünya vatandaşı olarak hayatlarına devam etmektedirler. Eğitimde kalitesini ispatlamış bu kurumlar her geçen gün kendini geliştirerek, değişen ihtiyaçlara cevap vererek fark yaratmaya devam etmektedirler.


Eyüp liseleri profillerinde bulunan veli yorumları okul tercihi noktasında işinizi kolaylaştırmaktadır. Bu veli yorumları daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Okulların artı ve eksi yönlerini tarafsız bir şekilde görmenize olanak sağlayacak bu yorumlar sizlere okul seçiminde rehberlik edecektir. Ayrıca okul profillerinde bulunan tanıtım yazılarına göz gezdirerek okulun eğitim felsefesi ve amaçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eyüp lise fiyatları ise geniş bir aralığa sahip olmakta her bütçeye uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır. Ayrıca özel okullar bursluluk sınavları düzenlemekte ve sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim imkanı sunmaktadır. Bursluluk sınavlarına başvurularınızı okul.com.tr üzerinden kolayca yapabilirsiniz.Bölgede birçok köklü kolejin kampüsü bulunmakta ve bu liseler Anadolu ve Fen Liseleri adı altında yollarına devam etmektedirler. Öğrenciler için çok çeşitli imkanların bulunduğu bu kurumlarda eğitim gören öğrenciler MEB'in düzenlediği sınavlarda daha başarılı olmaktadır. Bunun yanında Eyüp Meslek Liseleri ve Eyüp Sağlık Meslek Liseleri de farklı alanlarda meslek edinmek isteyen öğrencilere kapılarını açmakta ve mesleki dersler ile öğrencilerini çalışma hayatına hazır hale getirmektedir.


Eyüp liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum