fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Eyüp Liseleri

Eyüp liseleri taban puanlarını hemen inceleyin. Liselerin; fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine göz atarak size en uygun okulu kolayca seçin. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Eyüp özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
32 okul bulundu.
Özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesi verified

Merhabalar okulunuz ile ilgili ilk olarak telefon ile bilgi almak istedim,telefonu karşılayan hanımefendinin sesindeki e...

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Anadolu Lisesi Pierre Loti Kampüsü Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Anadolu Lisesi Pierre Loti Kampüsü

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Anadolu Lisesi Pierre Loti Kampüsü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kemerburgaz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Kemerburgaz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kemerburgaz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Topçular Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Topçular Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Topçular Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Haliç İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Haliç İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Haliç İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hisar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Özel Hisar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Hisar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilpınar Beril Hallaç Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Yeşilpınar Mah.
Özel Yeşilpınar Beril Hallaç Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Yeşilpınar Beril Hallaç Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Hayat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Pirinççi Mah.
Özel Yeni Hayat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Yeni Hayat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Alibeyköy Mah.
Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Alibeyköy Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Edirnekapı ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Edirnekapı ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Edirnekapı ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kavram Yeşilpınar Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Karadolap Mah.
Özel Kavram Yeşilpınar Anadolu Lisesi

Özel Kavram Yeşilpınar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi

Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Fen Lisesi Pierre Loti Kampüsü Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Fen Lisesi Pierre Loti Kampüsü

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Fen Lisesi Pierre Loti Kampüsü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Yeni Hayat Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Pirinççi Mah.
Özel Yeni Hayat Anadolu Lisesi

Özel Yeni Hayat Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rami Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Rami Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Rami Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Pirinççi Mah.
Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Favori Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Favori Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Favori Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Eyüp Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Eyüp / Merkez Mah.
Eyüp Anadolu Lisesi

Eyüp Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi

Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Oguz Canpolat Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Eyüp / Silahtarağa Mah.
Oguz Canpolat Anadolu Lisesi

Oguz Canpolat Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Eyüp / Nişancı Mah.
Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi

2001-2004 yılları arasında okuduğum bir okul olup eğitim kalitesi haricinde okulda başka hiçbir şey yoktu.ne bir sosyal...

Eyüpsultan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Eyüp / Karadolap Mah.
Eyüpsultan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Eyüpsultan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Eyüp Liseleri

Eyüp ilçesinde bulunan ve sizlere uygun olan liseleri görüntüleyerek çocuğunuz için kaliteli bir eğitim almasına imkan sağlayabilirsiniz. Bölgede bulunan devlet liseleri aileler tarafında tercih edilirken, özel liseler ve kolejler, meslek liseleri hakkında bilgi almak isteyen ebeveynler tarafında çokça araştırılmaktadır. Bireysel eğitim programlarının ön plana çıktığı Eyüp liseleri arasından diledikleriniz ile zaman kaybetmeden görüşme gerçekleştirebilir, çocuğunuzun geleceği için önemli bir dönemi kapsayan bu sürecin verimli geçmesini sağlamak adına hemen kayıt yaptırabilirsiniz.


Eyüp'teki liselerinin; fotoğraflarına erişerek okulun genel görünüşü, fiziksel imkanları ve bahçesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında ortalama sınıf mevcudu, kulüp imkanları, okula giriş ve çıkış saatleri gibi birçok detaya okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Bölgede birçok kolejin kampüsü bulunmakta ve bu kolejler yıllardır öğrenci yetiştiren tecrübeli kurumlar olduğundan aileler tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında Eyüp liseleri bünyesinde öğrenim gören öğrenciler en az iki dil bilerek mezun olmakta, birer dünya vatandaşı olarak hayatlarına devam etmektedirler. Eğitimde kalitesini ispatlamış bu kurumlar her geçen gün kendini geliştirerek, değişen ihtiyaçlara cevap vererek fark yaratmaya devam etmektedirler.


Eyüp liseleri profillerinde bulunan veli yorumları okul tercihi noktasında işinizi kolaylaştırmaktadır. Bu veli yorumları daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Okulların artı ve eksi yönlerini tarafsız bir şekilde görmenize olanak sağlayacak bu yorumlar sizlere okul seçiminde rehberlik edecektir. Ayrıca okul profillerinde bulunan tanıtım yazılarına göz gezdirerek okulun eğitim felsefesi ve amaçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eyüp lise fiyatları ise geniş bir aralığa sahip olmakta her bütçeye uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır. Ayrıca özel okullar bursluluk sınavları düzenlemekte ve sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim imkanı sunmaktadır. Bursluluk sınavlarına başvurularınızı okul.com.tr üzerinden kolayca yapabilirsiniz.Eyüp'teki kolejler de bölgede uzun yıllardır hizmet vermekte ve bu liseler Anadolu ve Fen Liseleri adı altında yollarına devam etmektedirler. Öğrenciler için çok çeşitli imkanların bulunduğu bu kurumlarda eğitim gören öğrenciler MEB'in düzenlediği sınavlarda daha başarılı olmaktadır. Bunun yanında Eyüp Meslek Liseleri ve Eyüp Sağlık Meslek Liseleri de farklı alanlarda meslek edinmek isteyen öğrencilere kapılarını açmakta ve mesleki dersler ile öğrencilerini çalışma hayatına hazır hale getirmektedir.


Eyüp liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum