fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:00
Birinci Yabanci Dil: İngilizce - Almanca

Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi; dünyaya, evrene saygısı olan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, sınıf mevcutlarını sınırlı sayıda tutarak öğretmenlerin öğrencileriyle birebir ilgilenme şansını artırmaktadır. Kurum, öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği sosyal aktivitelerin çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır. Okulda basketbol, atletizm, judo, buz pateni, binicilik kulübü, jimnastik, okçuluk, tenis ve yoga gibi birçok fiziksel aktivite gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalması sağlanarak gelişimleri en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Kurumda sportif faaliyetlerin yanı sıra sanatsal aktivitelere de oldukça önem verilmektedir. Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi'nde bu bağlamda ebru, fotoğrafçılık, sinema, gazetecilik, tiyatro, halk oyunları, drama, gezi kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra modern dans, görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar, bale, heykel ve seramik kulübü aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin farklı sanat dallarında kendilerini denemeleri ve çok yönlü bireyler olmaları sağlanmaktadır.
Okul, öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya yönelik çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kurumda bulunan hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde avantajlı konuma geçmeleri amaçlanmaktadır. Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilere fayda sağlamaktadır. Öğrenciler bu servisten destek alarak kendilerine hedef belirlemekte ve çalışma planı hazırlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Caddesi, No:4, Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum