fb

Ataşehir Liseleri

Ataşehir liseleri hakkında yorumları okumak, okulun imkanları için bilgi edinmek ve fotoğraf galerileri görüntülemek için listelerimizi incelemeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
45 okul bulundu.
Özel Ataşehir GEO Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir GEO Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir GEO Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bilgin Özel Anadolu Lisesi Özel Okul
Bilgin Özel Anadolu Lisesi

Bilgin özel anadolu lisesiyle tanışalı 3 yıl oldu.müdüriyetten güvenliğine kadar bütün kadro öğretmenlerimiz birebir ilg...

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi Özel Okul
Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi

Teknolojiyi bu müfredata entegre ederek günümüz dünyasına ayak uyduran girişimci ruhlu nesiller yetiştirmeyi hedefleyen...

Özel Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Özellikle kış sporlarında alışılmışın dışında başarılarla biz velileri ve öğretmenlerini gururlandıran öğrencileri yetiş...

Özel Gözde Ufuklar Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gözde Ufuklar Anadolu Lisesi

Az kişilik sınıflarda yer almak avantajlı bir eğitim modeli

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bostancı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bostancı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bostancı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Fen Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Fen Bilimleri Temel Lisesi

Özel Ataşehir Fen Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi

Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Safir Koleji Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Safir Koleji Kız Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Safir Koleji Kız Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Akşam Lisesi

Özel Ataşehir Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Bil Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Bil Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Bil Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Aşama Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Aşama Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Aşama Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir 1 Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir 1 Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir 1 Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Atabey Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Atabey Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Atabey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Güneş Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataşehir Güneş Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Güneş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batı Ataşehir Çapa Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Batı Ataşehir Çapa Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batı Ataşehir Çapa Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ataşehir Liseleri

Ataşehir liselerine hakkında listelerimizden bulunan okulları seçerek tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Ataşehir bölgesinin merkezi yerinden dolayı Kadıköy, Ümraniye ve Maltepe gibi diğer ilçelerden de birçok öğrenci bu bölgede eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Ataşehir'de eğitim öğretime lise seviyesinde devam eden eğitim kurumlarının fotoğrafları, bursluluk sınavları, puan bilgileri, eğitim felsefesi, verilen yabancı dil eğitimi, okul faaliyetleri, öğrenciler için sağladıkları fiziksel imkanlar, rehberlik hizmetleri ve sınıflarda yer alan öğrenci mevcuda kadar birçok bilgiye kolayca ulaşarak, aradığınız idel okul seçiminizi gerçekleştirin.


Ataşehir ilçesinde yer alan Kayışdağı Liseleri, Küçükbakkalköy Liseleri, İçrenköy Liseleri, Doğu Ataşehir Liseleri ve Atatürk Liseleri ilçede en çok okulun ve öğrencinin bulunduğu mahallelerdir. Bu bölgede yer alan tüm okullar kendi başarılarını ve itibarlarını sağlamış önemli liselerdir. Ataşehir liseleri çevre ilçelerden çok fazla talep gören bir bölgedir. Kendi nufüsunun da giderek gelişmesi sayesinde önemli okullar ilçede yer almaktadır. Ataşehir'de birçok devlet anadolu liseleri, fen liseleri, temel liseler, kendini kanıtlamış kolejler bulunmaktadır. Bu okulların iletişim bilgilerene bir tıkla kolaycak ulaşabilirsiniz. Ataşehir lise ücretlerini görüntüleyerek bütçenize en uygun okulu hemen keşfedin. Listelerimizde yer alan tüm kolejlere dair de kolej fiyatlarına ait olan ortalama fiyatları tek tek görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu seçenekleri araştırdıktan sonra öğrenciler için en uygun okula ulaşmak için onlarca seçeneğe sahip olacaksınızdır. Ataşehir liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Ataşehir'de yer alan Ataşehir Anadolu Lisesi, Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi, İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyin.


Ataşehir'de birçok özel ve devlet anadolu meslek liseleri de bulunmaktadır. Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel İüv Adıgüzel Ataşehir Bilişim Teknik Lisesi gibi önemli özel liselerin yanında Nuri Cıngıllıoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ataşehir R. Bayraktar Ticaret Meslek Liseleri de bu bölgede yer almaktadır. Ataşehir ilçesi size birçok seçenek sunmaktadır. Birçok velinin tercih edeceği akşam liseleri de sitemizde mevcuttur. Özel Ataşehir Doğa Koleji Anadolu Lisesi, Özel Denizatı Koleji Anadolu Lisesi, Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi, Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Anadolu Lisesi, Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi, Bostancı Doğa Koleji, Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Anabilim Eğitim Kurumları K. Ataşehir And. Lis. gibi önemli kolejlerin bulunduğu bölge özel okul olarak öğrencilere çok fazla seçenek sunmaktadır.


Ataşehir ilinde bulunan tüm lise seviyesinde okulların bir arada bulunduğu listelerimiz aracılığıyla sizin için yararlı olabilecek birçok bilgiden yararlanabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yazdıkları yorumlar, okulların fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine okulların sayfalarından ulaşabilirsiniz. Ataşehir'de yer alan lise eğitim anlayışları, eğitim planları, özel okulların fiyatları ve daha birçok bilgiye kolayca erişin. Zaman kaybetmeden sizin ve çocuğunuzun geleceği için ideal okulu keşfedin.


Fiyatları 20.000-80.000 TL arasında değişen özel liseler arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden hemen bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum