fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/15:15
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin istek ve yetenekleri doğrultusunda çok yönlü bir eğitim verilmektedir. Öğrencilerin kendilerini geliştirip yeteneklerine uygun alanlara yönelmeleri, doğru meslek ve üniversite seçimi için yoğun rehberlik çalışmaları yapılır. Okulda bulunan hazırlık sınıflarında yoğun bir İngilizce programı uygulanmaktadır. Öğrencilerin günlük yaşantılarında yabancı dili etkin bir biçimde kullanabilmeleri, akademik ve iş hayatlarında başarılı olabilmeleri için gerekli altyapı kazandırılmaktadır. Temel dil becerilerinin etkin olarak kullanılmasını hedefleyen programda, ikinci yabancı dil olan Almanca/İspanyolca eğitimi de verilmektedir. Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi'nde 20 kişilik modern sınıflarda eğitim sunulmaktadır.
Özel okulda öğrenciler yapılan deneme sınavlarıyla eksikliklerini görmekte ve rehberlik danışmanlarıyla birlikte tedbir alarak ek çalışmalar yapmaktadırlar. Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi 9. sınıftan itibaren öğrencilerini üniversite sınavına hazırlamakta ve alt yapılarını oluşturmaktadır. Öğrenciler hafta içi ve hafta sonu yapılan ek çalışmalarla bol soru çözerek test teknikleri, açık uçlu sorularla muhakeme yeteneği kazanmaktadır. Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi, öğrencilerin çok yönlü gelişmelerini sağlamak amacı ile çeşitlendirdiği eğitim programlarını, branşında uzman olan eğitmenlerle sunmaktadır. Özel okulun sunduğu bu eğitim programları öğrencilerinin, küreselleşen dünyada daha büyük bilgi birikimine sahip olmasına olanak sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:18, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum