fb

Bakırköy Liseleri

Bakırköy'de yer alan liseler arasından size en uygun okulu bulun; tüm liselerin fiziki imkanları, fotoğraf galerileri ve eğitim kalitesi hakkındaki yorumlara ulaşmak için listelerimize göz atın.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
43 okul bulundu.
Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi

Okulun birçok şeyi olumlu. ilk olarak bir veli olarak semti ve okulun yeri çok iyi okula gidip delmek çok basit ve ulaşı...

Özel Mektebim Okulları Bakırköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bakırköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Acısıyla tatlısıyla bitirdik bu seneyi de . gerek öğretmenler gerek idareciler her zaman yanımızda bu meslek serüvenimiz...

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi

Ben istek vakfı bilge kağan mezunuyum ve kısa bir süre de istek atanur oğuz'da çalıştım. yani farklı zamanlarda hem öğre...

Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi

Benim şu anda ortaokulda okuyan ve bir de 5 yaşında olan iki oğlum var. daha öncesinde bu okulu araştırma imkanım olmadı...

Özel Bakırköy Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi

Oğuzkaan koleji akedimik anlamda çok dolu ve atatürkçü bir okul olması nedeniyle tercih ettik. çok memnun olduk. oğlumuz...

Özel Bakırköy Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Akşam Lisesi

Özel Bakırköy Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ment Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Ment Koleji Lisesi

Özel Ment Koleji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Basınköy Mev Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Basınköy Mev Koleji Anadolu Lisesi

Özel Basınköy Mev Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Yavuzlar Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Yavuzlar Temel Lisesi

Özel Bakırköy Yavuzlar Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncirli Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel İncirli Sınav Temel Lisesi

Özel İncirli Sınav Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Birey Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Birey Temel Lisesi

Özel Bakırköy Birey Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Empati Florya Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Empati Florya Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Empati Florya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi

Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Final Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Final Temel Lisesi

Özel Bakırköy Final Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Kültür Koleji Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Kültür Koleji Temel Lisesi

Özel Bakırköy Kültür Koleji Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Tac Dönüşüm Anadolu Kız Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Tac Dönüşüm Anadolu Kız Lisesi

Özel Bakırköy Tac Dönüşüm Anadolu Kız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi

Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 2023 Tercüman Fen Lisesi Özel Okul
Özel 2023 Tercüman Fen Lisesi

Özel 2023 Tercüman Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi

Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 2023 Tercüman Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel 2023 Tercüman Anadolu Lisesi

Özel 2023 Tercüman Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy Liseleri

Bakırköy liseleri hakkında özel veya devlet tüm okullar hakkında detaylara ulaşarak hayalinizdeki okulu hemen bulun. Bakırköy yüksek ve çağdaş nüfusu ile Avrupa Yakası'nın önemli ilçelerindendir. Merkezi yeri ve birçok ulaşım seçeneği ile birçok veli ve öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede bulunan birço köklü, adını duyurmuş ve başarsını kanıtlamış birçok okul bulunmaktadır. Okulların profilinde yer alan fotoğraflar, eğitim bilgileri, sağlanan imkanlar, gerçekleştirilen faaliyetler vb. gibi seçeneklerin sizin kriterlerinize uyup uymadığını kontrol ederek çocuklarınızla beraber yeni okulunuzu seçin. Okulların bursluluk ve özel okul teşvik seçeneklerine de vakit kaybetmeden ulaşın.


Bakırköy ilçesinde yer alan Florya Liseleri, Ataköy Liseleri, Zeytinlik Liseleri ve İncirli Liseleri ilçenin en başarılı, en çok tercih edilen ve en başarılı bölgeleridir. Üniversiteye geçiş sınavında Bakırköy bölgesinde yer alan devlet anadolu liseleri, fen liseleri, sınava hazırlık sürecinde temel liseler, kendini kanıtlamış kolejler de bulunmaktadır. Bakırköy lise ücretlerini okulların profillerinden ulaşarak bütçenize en uygun okulu kolaylıkla seçebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Tüm kriterlerinizi araştırdıktan sonra daha önce bu okuldan mezun olmuş öğrencilerin ve öğrencilerin velileri tarafından yapılmış yorumları mutlaka incelemeyi unutmayın. Bakırköy liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Bakırköy'ta yer alan Bakırköy Anadolu Lisesi, Yeşilköy 50. Yıl Anadolu Lisesi, Ataköy Anadolu Lisesi, Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi ve Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyin.


Anadolu liseleri'nin yanında birçok seçeneğe de sahipsiniz. Fen liseleri, anadolu sağlık meslek liseleri, mesleki ve teknik liseler, çok programlı liseler, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, yabancı özel liseler, akşam liseleri ve açık liseler bulunmaktadır. Bakırköy'ta birçok özel anadolu sağlık meslek liseleri de bulunmaktadır. Birçok velinin tercih edeceği akşam liseleri de sitemizde mevcuttur. Bu bölgede Özel Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi, Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi, Özel Florya Final Okulları Anadolu Lisesi, Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi ve Özel Sevinç Koleji Bakırköy Temel Lisesi gibi önemli özel liseler bulunuyor.


Bakırköy ilçesinde bulunan tüm lise seviyesinde okulların bir arada bulunduğu listelerimiz aracılığıyla sizin için yararlı olabilecek birçok bilgiden yararlanabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yazdıkları yorumlar, okulların fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine okulların sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bakırköy'de yer alan lise eğitim anlayışları, eğitim planları, özel okulların fiyatları ve daha birçok bilgiye kolayca erişin. Zaman kaybetmeden sizin ve çocuğunuzun geleceği için ideal okulu keşfedin.


Fiyatları 20.000-100.000 TL arasında değişen özel liseler arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden hemen bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum