fb
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy Liseleri

Bakırköy'de yer alan liseler arasından size en uygun okulu bulun; tüm liselerin fiziki imkanları, fotoğraf galerileri ve eğitim kalitesi hakkındaki yorumlara ulaşmak için listelerimize göz atın.

42 okul bulundu.
Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi Özel Okul
Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi verified

Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi verified

Okulun birçok şeyi olumlu. ilk olarak bir veli olarak semti ve okulun yeri çok iyi okula gidip delmek çok basit ve ulaşı...

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulun kurucularının tanınmış öğretmenler olması ve işin mutfağında bulunmaları güzel gerek idareci gerek öğretmen olara...

Özel Ment Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ment Koleji Anadolu Lisesi

40 yıllık eğitimciyim, 30 yılımı eğitim yöneticisi olarak geçirdim bu okulu da kızımın burada öğrenci olması nedeniyle y...

Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi

Benim şu anda ortaokulda okuyan ve bir de 5 yaşında olan iki oğlum var. daha öncesinde bu okulu araştırma imkanım olmadı...

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi

Ben istek vakfı bilge kağan mezunuyum ve kısa bir süre de istek atanur oğuz'da çalıştım. yani farklı zamanlarda hem öğre...

Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya 9 Bilim Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya 9 Bilim Anadolu Lisesi

Özel Florya 9 Bilim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mev Koleji Özel Basınköy Fen Lisesi Özel Okul
Mev Koleji Özel Basınköy Fen Lisesi

Mev Koleji Özel Basınköy Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncirli Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel İncirli Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel İncirli Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi

Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Başer Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Başer Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Başer Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi

Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Başer Okulları Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Başer Okulları Akşam Lisesi

Özel Bakırköy Başer Okulları Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi

Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Birey Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Final Anadolu Lisesi

Özel Florya Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Akşam Lisesi

Özel Bakırköy Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Empati Florya Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Empati Florya Anadolu Lisesi

Özel Empati Florya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy Liseleri

Bakırköy yüksek ve çağdaş nüfusu ile Avrupa Yakası'nın önemli ilçelerindendir. Merkezi yeri ve birçok ulaşım seçeneği ile birçok veli ve öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Sizler de Bakırköy liseleri detaylarına ulaşarak hayalinizdeki okulu hemen bulun. Bölgede bulunan birçok köklü, adını duyurmuş ve başarısını kanıtlamış lise bulunmaktadır. Okulların profilinde yer alan fotoğraflar, eğitim bilgileri, sağlanan imkanlar, gerçekleştirilen faaliyetler vb. gibi seçeneklerin sizin kriterlerinize uyup uymadığını kontrol ederek çocuklarınızla beraber yeni okulunuzu seçin. Okulların bursluluk ve özel okul teşvik seçeneklerine de vakit kaybetmeden ulaşın.


Bakırköy ilçesinde yer alan Florya Liseleri, Ataköy Liseleri, Zeytinlik Liseleri ve İncirli Liseleri ilçenin en başarılı, en çok tercih edilen ve en başarılı bölgeleridir. Üniversiteye geçiş sınavında Bakırköy anadolu liseleri, fen liseleri, sınava hazırlık sürecinde temel liseler, öğrencilere büyük avantajlar sağlamaktadır. Bakırköy lise fiyatlarına okulların profillerinden ulaşarak bütçenize en uygun okulu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bakırköy liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Bakırköy'de yer alan Bakırköy Anadolu Lisesi, Yeşilköy 50. Yıl Anadolu Lisesi, Ataköy Anadolu Lisesi, Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi ve Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyin.


Anadolu liseleri'nin yanında birçok seçeneğe de sahipsiniz. Fen liseleri, anadolu sağlık meslek liseleri, mesleki ve teknik liseler, çok programlı liseler, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, yabancı özel liseler, akşam liseleri ve açık liseler bulunmaktadır. Birçok velinin tercih edeceği akşam liseleri de sitemizde mevcuttur. Bu bölgede Özel Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi, Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi, Özel Florya Final Okulları Anadolu Lisesi ve Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi gibi önemli özel liseler bulunuyor.


Bakırköy ilçesinde bulunan tüm lise seviyesinde okulların bir arada bulunduğu listelerimiz aracılığıyla sizin için faydalı olabilecek birçok bilgiden yararlanabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yazdıkları yorumlar, okulların fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Bakırköy'deki liselerin eğitim anlayışları, eğitim planları, özel okulların fiyatları ve daha birçok bilgiye kolayca erişin. Zaman kaybetmeden sizin ve çocuğunuzun geleceği için ideal okulu keşfedin.


Bakırköy lise fiyatları 40.000-100.000 TL arasında değişmekte ve her bütçeye uygun okul yer almaktadır. Bunun dışında okullar bursluluk sınavı düzenlemekte ve başarılı öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamaktadır. Sizler de indirimli fiyatlardan yararlanmak isterseniz sitemiz üzerinden sınavlara başvuru yapabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum