fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/14:50
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi Hakkında

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi 100 yılı aşkın deneyimi, eğitim alt yapısı ve birikimiyle, Türk Milli Eğitimi'nin gerçeklerini İtalyan Milli Eğitimi ile harmanlayıp, öğrencilerin kültürel ve akademik birikimlerini yükseltmek için çalışmaktadır.
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi şehir ve hayatın merkezinde bir konumda, Beyoğlu’nun dinamik yaşamı içerisinde şehrin tüm karmaşasından uzakta güvenli bir ortamda bulunmaktadır. Tarihi ve doğal dokusunu bozmadan yenilenen okulda, sakin ve huzurlu bir ortam sunan aydınlık sınıfları, öğrencilerimizin ders saatleri dışında özgürce hareket edecekleri geniş koridor ve bahçeleri, günümüzün teknolojik gelişmelerini takip edebilecekleri çok amaçlı salonları, laboratuvarları, yeteneklerini ortaya çıkarabilecekleri ve geliştirebilecekleri resim ve müzik odaları, spor salonları, yıl boyunca farklı etkinlikleri ağırlayan konferans salonu, yemeklerini yerken oturup sohbet edebilecekleri kantini, ayrıca eğitim dönemi başında tüm kitap ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kitap satış bürosu bulunmaktadır.
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi 'nde hazırlık sınıfından itibaren İtalyancaya ek olarak yürütülen İngilizce dil ve edebiyatı dersleri verilmektedir. Lise 1'den itibaren 4 yıl süreyle Latince dili ve edebiyatı dersleri verilmektedir. Okulda öğrencilere hafif ve klasik müzik, pop müziği koroları ve orkestraları imkanları sağlanmaktadır. Öğrenciler tiiyatro ve kısa film çalışmalarına katılabilirler.
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi 'nde sportif aktivite ( futbol, masa tenisi, satranç, voleybol, basketbol) yapabilme imkânı bulunmaktadır. Öğrenciler okul içinde veya dışında diğer okullarla da spor karşılaşmaları yapmaktadır.
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi 'nde öğrencilere psikolojik danışmanlık hizmeti, meslek tanıtımları ve İtalya’daki üniversitelere yönelik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi İletişim Bilgileri

Kuloğlu Mah. Turnacıbaşı Sok. No:20, Beyoğlu/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum