fb

Beyoğlu Liseleri

Beyoğlu'nda yer alan tüm kolej ve devlet liselerinin detaylarına, eğitim anlayışı hakkında veli yorumlarına ulaşmak için listelerimizi hemen incelemeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
27 okul bulundu.
Özel Beyoğlu Alman Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Alman Lisesi

Özel Beyoğlu Alman Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi

Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi

Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu Özel Okul
Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi

Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu Özel Okul
Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu

Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi

Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Ticaret Odası Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
İstanbul Ticaret Odası Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

İstanbul Ticaret Odası Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Özel Merkez Rum İlköğretim Okulu Ve Lisesi Devlet Okulu
Beyoğlu Özel Merkez Rum İlköğretim Okulu Ve Lisesi

Beyoğlu Özel Merkez Rum İlköğretim Okulu Ve Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ayşe Ege Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Ayşe Ege Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Ayşe Ege Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Beyoğlu Anadolu Lisesi

Gözünüz kapalı seçebileceğiniz bir yer. boş yere anlatmaya çalışmayacağım ancak orada okursanız anlarsınız. ama ilk günd...

Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi

İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Beyoğlu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Beyoğlu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Taksim Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Taksim Ticaret Meslek Lisesi

Taksim Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi

Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Galatasaray Lisesi Devlet Okulu
Galatasaray Lisesi

Galatasaray Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fındıklı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Fındıklı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Fındıklı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi

Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Liseleri

Beyoğlu farklı ülkelerden gelen insanların yoğun olarak yaşadığı ve yabancı lise sayısının fazla olduğu bir ilçedir. Bunun yanında bölgenin eğitim ihtiyacı büyük oranda devlet liseleri karşılamaktadır. Devlet liseleri uzun yılladır bölgede faaliyette olduğundan son derece kaliteli bir eğitim anlayışıyla yoluna devam etmektedirler. Beyoğlu liselerinin ayrıntılı bilgilerine ulaşabileceğiniz okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Böylece okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan haklarında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Çocuğunuz için uygun olduğunu düşündüğünüz okulları ile hızlıca iletişime geçebilir, randevu talep ederek kayıt için yüz yüze görüşebilirsiniz.


Beyoğlu liseleri, öğrencilerin üniversiteye hazırlık süreçlerini verimli geçirmeleri adına çalışmalarına ara vermeden devam etmekte ve son teknoloji ile donatılmış sınıflar ile her türlü ihtiyaca cevap verecek niteliklere sahip olarak fark yaratmaktadır. Bölgede yer alan liselerin birçoğu iki yabancı dil ile eğitim vermekte öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir. Beyoğlu'ndaki liselerin, tanıtım yazılarına, adres bilgilerine, eğitim ve servis fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, bina ve bahçe ve sınıf görsellerine, hangi yabancı dillerin eğitimini verdiği bilgisine ulaşmak isterseniz okul profillerine göz atabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız listelerimiz sürekli güncellenmekte ve en doğru bilgilerle buluşmanız amaçlanmaktadır. Böylece okulların en güncel bilgilerini görüntüleyerek okul seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.


Beyoğlu bölgesinde bulunup kolej bünyesinde hizmet veren liseler ise üniversiteye yerleştirme oranları yüksek olduğundan veliler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca kolejler bütünleşik bir yapı içerisinde anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim verdiğinden çocuğunuz okul değişikliği yapmak zorunda kalmayacak ve uyum sorunu yaşamadan eğitimine devam edebilecektir. Bunun dışında veli yorumları okul tercihinde sizlere rehberlik edebilir. Bu sebeple lise profillerinde yer alan veli yorumlarını okuyarak okulların artı ve eksi yönleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Beyoğlu lise fiyatları ise bölgede okul sayısının az olmasından dolayı dar bir aralığa sahiptir. Daha çok devlet okulunun tercih edildiği ilçede gene de özel okullarında veliler tarafından çokça araştırıldığı bilinmektedir. Bu özel liselerin avantajlı fiyatlarından yararlanmak isterseniz erken kayıt dönemlerini bekleyebilirsiniz. Ayrıca kolejler ve özel okullar bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere çeşitli indirimler sağlamaktadır. Bu sınavlara okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilirsiniz.


Beyoğlu liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum