fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/18:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hakkında

Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İstanbul Pendik bölgesinde eğitim veren özel lisedir. Fiziki açıdan geniş kullanım alanlarına ve öğrencilerinin eğitimlerinden maksimum verimi alabilmeleri için uygulamalı eğitimlerin sürdürüldüğü laboratuvarla sahip bir okuldur. Üniversite sınavında başarı oranını yüksek tutmayı amaçlayan bu okul öğrencilerine verdiği eğitimleri 9. sınıftan 12. sınıfa kadar yoğunlaşan şekilde arttırmaktadır. Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde 12. sınıf üniversite hazırlık eğitimlerinin en yoğun olduğu dönemdir. Bu bağlamda öğrencilere düzenli olarak ölçme ve değerlendirme sınavları sunularak test çözme konularında yetkinlik sağlanırken aynı zamanda öğrencilerin eksikliği bulunan konular belirlenerek hafta sonları düzenlenen etüt ve özel ders tekrarlarıyla bu konuların eksikliğinin kapatılması sağlanmaktadır. Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine verdiği yabancı dil eğitimleriyle de dikkat çeken kurumlar arasındadır. İngilizce eğitimlerinin yürütüldüğü okulda öğrencilere kur şeklinde ilk sınıftan son sınıfa kadar güncellenen bir akademik düzen yürütülmektedir. Hemşirelik, Yardımcı Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği ve Sağlık Bakım Teknisyenliği bölümlerini içeren bu kurum, öğrencilerini üniversitelerin 4 yıllık lisanslarına yerleştirmeyi amaçlamıştır. Son sınıfa gelen öğrencilere öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dönüştürebilecekleri fırsat tanıyan Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, erken yaşta meslek sahibi olan, alanında uzman ve aranan bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 8.50 - 18.00 saatleri arasında eğitim veren bu okul öğrencilerin enerji ihtiyacını karşılayabilmek için besin değerleri hesaplanmış menüleri öğrencilere sunmaktadır. Çevre ilçelerden de tercih edilen bir okul olduğundan servis hizmetiyle güvenli bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.

İndirim

%15

Okul.com.tr Velilerimize Özel!

Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İletişim Bilgileri

Doğu Mahallesi, Eski Dolayoba Caddesi, No:16, Pendik / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum