fb

Pendik Liseleri

Pendik'te bulunan tüm liseler arasından ideal okulunuz hemen keşfedin; okulların bilgilerine ulaşmak, fotoğrafları görmek ve liseler hakkında yapılmış yorumlar görmek için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
67 okul bulundu.
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel nasibe eryetiş sağlık meslek lisesi öğrencilerinin bu kadar donanımlı sınıfları ve sağlık materyallerinin olması ço...

Özel Kurtköy Mektebim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kurtköy Mektebim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Mektebim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi

Teknolojiyi bu müfredata entegre ederek günümüz dünyasına ayak uyduran girişimci ruhlu nesiller yetiştirmeyi hedefleyen...

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

Çocuğumun hayalini gerçekleştiren okul. eğitimde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyorlar, mesleki eğitimde çok başarılılar.

Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi

Okul arayışı içinde iken balkanlar anadolu lisesinin eğitimdeki başarısı ile okulun pendik tavşantepe metro istasyonuna...

Özel Pendik Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi

Özel Pendik Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Oğuz Fen Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Oğuz Fen Bilimleri Temel Lisesi

Özel Pendik Oğuz Fen Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik İkbal Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Pendik İkbal Koleji Anadolu Lisesi

Özel Pendik İkbal Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Buğra Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Buğra Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi

Özel Buğra Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kaynarca Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kaynarca Sınav Temel Lisesi

Özel Kaynarca Sınav Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Uğur Temel Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Uğur Temel Lisesi

Özel Pendik Uğur Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kurtköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Doğru Cevap Temel Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Doğru Cevap Temel Lisesi

Özel Pendik Doğru Cevap Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Final Temel Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Final Temel Lisesi

Özel Pendik Final Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Fidan Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Fidan Anadolu Lisesi

Özel Pendik Fidan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kurtköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birey Temel Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Birey Temel Lisesi

Özel Pendik Birey Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Eğitim Bilimleri Lisesi Özel Okul
Özel Kurtköy Eğitim Bilimleri Lisesi

Özel Kurtköy Eğitim Bilimleri Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Cebir Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kurtköy Cebir Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Cebir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Sınav Temel Lisesi

Özel Pendik Sınav Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pendik Liseleri

Pendik'de yer alan özel ve devlet liseleri arasından en iyi okulu keşfedin. Devlet liselerinin özel liselere göre yoğun olduğu Pendik ilçesinde yine de birçok başarılı özel liseye seçeneğiniz bulunmaktadır. Lise eğitiminin en önemli faktörlerinden biri de öğrencilerin üniversiteye hazırlık için temellerinin atıldığı önemli bir dönemdir. Bu nedenle okulların üniversiteye öğrenci yerleştirmelerinde başarılar okul seçiminde önemli bir faktördür. Bu başarıyı sağlamış birçok Pendik lisesi bulunmaktadır. Sizler için hazırladığımız listeden okulların fotoğrafları, daha önce okulda eğitim görmüş mezun öğrencilerin ve onların velilerinin yorumlarına mutlaka göz atın. Çocuğunuzun yetenekleri ve istekleri doğrultusunda onun için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Pendik ilçesinde Kaynarca Liseleri, Aydos Liseleri ve Kurtköy Liseleri, Pendik ilçesinde başarı göstermiş öğrenciye sahip olan okullardır. Bu yüzden birçok veli ve öğrenci bu bölgedeki okulları tercih edebilmektedir.


Listelerimizde yer alan okulların profilinde yer alan fiyat bilgilerini inceleyerek ve okulların sağladıkları imkanları göz önüne alarak, bütçenize ve kriterlerinize en uygun olan okulu keşfedebilirsiniz. Pendik liseleri arasında yer alan okulların tüm fotoğrafları, bursluluk bilgileri, özel okul teşvik seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bölgede yer alan adını ve başarısını kanıtlamış birçok kolej bulunmaktadır. Okulların ilk dönemlerinde verilen yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimin yanında birçok okul öğrenci başına düşen materyal sayısında da birçok avantaj sağlamaktadır. Pendik'de yer alan Tarık Buğra Anadolu Lisesi, Kurtköy Anadolu Lisesi, Kırımlı Fazilet Olcay Anadolu Lisesi ve Pendik Anadolu Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyin.


Anadolu liseleri en çok tercih edilen lise seviyesidir ancak sayısı gereği bu rakam normaldir. Anadolu liselerinin yanında sağlık sektöründe yer almak için lise seviyesinde eğitim veren anadolu sağlık meslek liseleri Pendik bölgesinde öne çıkmaktadır. Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi bu bölgede öne çıkan önemli bir anadolu sağlık meslek lisesidir. Özel Pendik Anadolu Lisesi, Özel Kurtköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi, Pendik Anadolu Lisesi ve Gülizar Zeki Obdan Anadolu Lisesi gibi önemli liseler bulunmaktadır.


Fiyatları 20.000-60.000 TL arasında değişen özel liseler arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden hemen bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum