fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:20
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Küçükçekmece 'de bulunan Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi yeni nesi eğitim felsefesiyle öğrencilerini geleceğin Dünyasına hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerinin yalnızca akademik anlamda değil sosyal aktivitelerde de başarılı olmalarını amaçlamakta ve okul içerisinde öğrencilere birçok imkan sağlamaktadır. 1250 öğrenci kapasitesine sahip olan Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi geniş açık ve kapalı alanlarıyla öğrencilerine kapalı yüzme havuzu, spor salonu, fen ve bilim laboratuvarları, teknoloji sınıfları, açık hava sınıfları ve tarım alanları imkanları sağlamaktadır.
Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. İngilizce eğitiminde uygulanan bir çok uluslararası uygulama ile öğrencilerin yabancı dil bilgilerini kullanarak sosyal hayatlarında karşılaşabilecekleri durumlarla baş edebilmelerini, kendilerini ve ihtiyaçlarını rahatça ifade edebilmelerini, farklı ortamlara kolaylıkla uyum sağlamaları sağlanmaktadır.Ayrıca okulda İngilizce eğitimin yanında Almanca dil eğitimi de verilmektedir.
Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde sağlanan doğa academy programı ile öğrencilere yurt içi ve yurt dışı üniversite eğitiminde danışmanlık yapılmaktadır. Bu uygulama ile öğrencilere Dünya çapında bir vizyon katmak ve eğitim kalitelerinin arttırılması amaçlanmaktadır.
Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde uygulanan robotik kodlama programı ile öğrenciler teknoloji sınıflarında kodlama robotik, 3D tasarım ve programlama temellerini atmaktadırlar. Öğrenciler yeni fikirler keşfederken dijital okur yazarlık seviyelerini geliştirmekte ve günümüz teknolojilerini daha efektif kullanmayı öğrenmektedirler. Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde sosyal becerileri gelişmiş, farkındalık yaratabilen, kendisini ve Dünyayı iyi tanıyan, öz güveni yüksek öğrenciler yetiştirilmek üzere öğrencilerin sosyal sorumluluk projelerinde rol olmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Beşyol Mah. İnönü Cad. No:50, Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum