fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30

Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunmaktadır. Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren bu kurum, geleceğe parlak nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu okul, 9. sınıftan itibaren öğrencilerini üniversite sınavına hazırlamaktadır. Öğrencilerini, birey olarak değerlendiren bu okul, her öğrencinin yetenek ve ilgisine göre yönlendirmelerde bulunmaktadır. Rehberlik öğretmenleri öğrencilerin akademik düzeylerini düzenli aralıklarla gözlemlemektedir. Rehberlik öğretmenleri öğrencilerine üniversite bölüm seçimlerinde ve gelecekteki meslek hayatları hakkında kariyer planlaması yapmaktadır. Aynı zamanda okulun psikolojik danışmanları, öğrencilerin sınav heyecanı, dikkat dağınıklığı ve gelecek kaygısı gibi sorunlarıyla ilgilenerek bu sorunlara çözüm aramaktadır.
Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, yenilikçi yönetimi ve eğitimde uzmanlaşmış kadrosu ile beraber bütünlük taşıyan yeni eğitim programına yer vermektedir. Öğrencilerin entelektüel, kültürel ve insani niteliklerini geliştirerek, Türkiye ve dünya için kendilerine güvenen, ahlaklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi öğrencileri üst öğrenim kurumlarına hazırlayarak iyi birer vatandaş olmalarını hedeflemektedir. Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, Atatürk ilke ve devrimlerini ilke edinmiş, çağdaş, yenilikçi, üretken, fikri hür, vicdanı hür, kendini, toplumu ve doğayı seven, milli ve manevi değerlere saygılı, toplumsal sorunlara duyarlı, sorumluluk sahibi ve tüm bunlarla beraber yüksek karakterli bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine dünya standartlarında öğrenci yetiştirmek amacıyla büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda birinci yabancı dil İngilizce olarak belirlenmiştir. En az iki dil yetkinliği kazandırmayı hedefleyen bu kurum, ikinci dilde de iyi seviyede yetkinlik kazandırmayı hedeflemektedir. Bu kurum, ikinci yabancı dil seçeneği olarak Almanca dersleri vermektedir.
Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, fiziksel imkanları açısından oldukça zengin bir okuldur. Bu nedenle öğrenciler ders dışında okulda birçok aktivitede bulunurken kendilerini farklı alanlarda geliştirmeye de fırsat bulmuş olmaktadır. Çok yönlü yetişen öğrenciler, sanat ve spor dallarında da birçok başarıya imza atmıştır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Eski Edirne Asfalti Cad. No:28, Gaziosmanpaşa / İstanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum