fb

Gaziosmanpaşa Liseleri

Gaziosmanpaşa'da yer alan tüm liselerin bilgilerine ulaşmak, fotoğraf galerilerini görüntülemek ve yorumları okumak için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
30 okul bulundu.
Özel Mavigün Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Mavigün Koleji Fen Lisesi

Kaliteli eğitim kadrosu ve samimi personeli ile harika bir okul. çok başarılı.

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Fen Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Vatan Okulları Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Vatan Okulları Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Vatan Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi

Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavigün Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mavigün Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mavigün Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Anadolu Lisesi

Özel Şafak Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel GOP Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel GOP Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel GOP Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Sınav Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kardelenler Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kardelenler Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kardelenler Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Plevne Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Plevne Anadolu Lisesi

Plevne Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziosmanpaşa F. Özüdoğru Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Gaziosmanpaşa F. Özüdoğru Çok Programlı Lisesi

Gaziosmanpaşa F. Özüdoğru Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Küçükkoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Küçükkoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

Küçükkoy Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kadri Yörükoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kadri Yörükoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Kadri Yörükoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziosmanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Gaziosmanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Gaziosmanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Vefa Poyraz Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Vefa Poyraz Anadolu Lisesi

Vefa Poyraz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Behçet Canbaz Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Behçet Canbaz Anadolu Lisesi

Behçet Canbaz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

2. Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
2. Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kardelen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kardelen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Kardelen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziosmanpaşa Liseleri

Gaziosmanpaşa bölgesinde yer alan devlet liselerinin ve özel liselerin tamamını tek bir sayfa üzerinden görüntüleyerek, çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Bölgedeki okul sayısı her geçen gün arttığından ailelerin tercih edebileceği çok çeşitli özelliklere sahip liseler bulunmaktadır. Yıllardır eğitim hizmeti sunan kolejlerin varlığı öğrencilerin üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri adına işlerini kolaylaştırmaktadır. Gaziosmanpaşa'daki liselerin hepsine ulaşarak detaylı bilgilerini görüntüleyebilir, kayıt ile ilgili detaylı bilgi almak için randevu talep edebilirsiniz.


Üniversitenin kapılarını aralayacak olan lise eğitimi, akademik başarı hayalleri kuran öğrenciler için son derece önemli bir sürecin başlangıcıdır. Bu dönemi verimli geçiren öğrenciler MEB'in düzenlediği sınavlarda daha başarılı olmakta ve hayallerinde üniversitelere ulaşabilmektedirler. Gaziosmanpaşa'daki liselerde bu noktada öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemektedir. Bölgede yer alan okulların; fotoğraflarına haritadaki konumlarına, sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa meslek liseleri, meslek sahibi olmak isteyen ve liseden mezun olduktan sonra öğrendikleriyle kendi mesleğini icra etmek isteyen öğrenciler için son derece uygundur. Bunun dışında Gaziosmanpaşa anadolu liseleri ve fen liseleri tercih noktasında sizlere alternatif olabilecek eğitim kurumlarıdır.


Gaziosmanpaşa'daki liselerinokul sayfalarında bulunan ve tarafsız bir bakış açısıyla yapılan veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini görebileceğiniz gibi hangi noktalarda gelişim göstermeleri gerektiği bilgisine de ulaşabileceksiniz. Bu yorumlar sizlere okul tercihi noktasında sizlere yol gösterecek ve işinizi kolaylaştıracaktır. Gaziosmanpaşa liseleri taban puanlarına ulaşmak isterseniz okul sayfalarına göz atabilirsiniz.Gaziosmanpaşa liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanıız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım isteyebilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum