fb

Gaziosmanpaşa Liseleri

Gaziosmanpaşa'da yer alan tüm liselerin bilgilerine ulaşmak, fotoğraf galerilerini görüntülemek ve yorumları okumak için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
37 okul bulundu.
Özel Merkez Gaziosmanpaşa Uğur Temel Lisesi Özel Okul
Özel Merkez Gaziosmanpaşa Uğur Temel Lisesi

Özel Merkez Gaziosmanpaşa Uğur Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Final Temel Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Final Temel Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Final Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Şafak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Uğur Temel Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Uğur Temel Lisesi

Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Uğur Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Eğitim Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel İstanbul Eğitim Bilimleri Temel Lisesi

Özel İstanbul Eğitim Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Ünsal Temel Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Ünsal Temel Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Ünsal Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Vatan Okulları Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Vatan Okulları Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Vatan Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Fen Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Hedef Temel Lisesi Özel Okul
Özel Büyük Hedef Temel Lisesi

Özel Büyük Hedef Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Çağdaş Fen Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Çağdaş Fen Bilimleri Temel Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Çağdaş Fen Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavigün Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mavigün Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mavigün Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi

Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel Sınav Temel Lisesi

Özel Sınav Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavigün Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Mavigün Koleji Fen Lisesi

Kaliteli eğitim kadrosu ve samimi personeli ile harika bir okul. çok başarılı.

Özel GOP Çözüm Temel Lisesi Özel Okul
Özel GOP Çözüm Temel Lisesi

Özel GOP Çözüm Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa On Adım Eğitim Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa On Adım Eğitim Bilimleri Temel Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa On Adım Eğitim Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Anadolu Lisesi

Özel Şafak Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Temel Bilimler Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gaziosmanpaşa Temel Bilimler Okulları Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Temel Bilimler Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Osmangazi İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Osmangazi İmam Hatip Lisesi

Osmangazi İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kadri Yörükoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kadri Yörükoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Kadri Yörükoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

2. Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
2. Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Küçükkoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Küçükkoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

Küçükkoy Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziosmanpaşa Liseleri

Gaziosmanpaşa bölgesinde yer alan devlet liselerinin ve özel liselerin tamamını tek bir sayfa üzerinden görüntüleyerek, çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Bölgedeki okul sayısı her geçen gün arttığından ailelerin tercih edebileceği çok çeşitli özelliklere sahip liseler bulunmaktadır. Yıllardır eğitim hizmeti sunan kolejlerin varlığı öğrencilerin üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri adına işlerini kolaylaştırmaktadır. Gaziosmanpaşa'daki liselerin hepsine ulaşarak detaylı bilgilerini görüntüleyebilir, kayıt ile ilgili detaylı bilgi almak için randevu talep edebilirsiniz.


Üniversitenin kapılarını aralayacak olan lise eğitimi, akademik başarı hayalleri kuran öğrenciler için son derece önemli bir sürecin başlangıcıdır. Bu dönemi verimli geçiren öğrenciler MEB'in düzenlediği sınavlarda daha başarılı olmakta ve hayallerinde üniversitelere ulaşabilmektedirler. Gaziosmanpaşa'daki liselerde bu noktada öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemektedir. Bölgede yer alan okulların; fotoğraflarına haritadaki konumlarına, sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa meslek liseleri, meslek sahibi olmak isteyen ve liseden mezun olduktan sonra öğrendikleriyle kendi mesleğini icra etmek isteyen öğrenciler için son derece uygundur. Bunun dışında Gaziosmanpaşa anadolu liseleri ve fen liseleri tercih noktasında sizlere alternatif olabilecek eğitim kurumlarıdır.


Gaziosmanpaşa'daki liselerinokul sayfalarında bulunan ve tarafsız bir bakış açısıyla yapılan veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini görebileceğiniz gibi hangi noktalarda gelişim göstermeleri gerektiği bilgisine de ulaşabileceksiniz. Bu yorumlar sizlere okul tercihi noktasında sizlere yol gösterecek ve işinizi kolaylaştıracaktır. Gaziosmanpaşa liseleri taban puanlarına ulaşmak isterseniz okul sayfalarına göz atabilirsiniz.Gaziosmanpaşa liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanıız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım isteyebilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum