fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. Bu kurum, Medicana Grubu sponsorluğunda eğitim vermektedir. Öğrencilerinin her birine değer veren bu kurum başarıları yolunda daima öğrencilerinin yanında olmaktadır. Tüm basamakları okuluyla beraber çıkan kurum öğrencileri Türkiye'nin ve dünyanın en iyi üniversitelerine yerleşmektedir. Aynı zamanda bu kurum öğrencilerinin teknolojiyi takip eden, bilgi çağının farkında olup bilgiye ulaşma yollarını bilen, çağdaş ve üretken bireyler yetiştirmek amacıyla eğitim vermektedir. Aynı zamanda Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi, yalnızca akademik eğitim değil; spor ve sanat alanlarında da öğrencilerini geliştirmek amacıyla etkinlikler düzenlemektedir. Düzenlenen etkinliklerle öğrenciler sosyal iletişimlerini geliştirirken, üretken, yenilikçi, liderlik ve takım ruhu gibi özellikler kazanmaktadır.
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerine sosyal sorumluluk bilincini de katmaktadır. Bu bağlamda öğrencilerinin çevreye ve doğaya saygılı olması ve sevmesinin yanı sıra toplum sorunlarına da duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla, birçok projeye ev sahipliği yapan bu kurum, çevreci yaklaşımlarıyla öğrencilerine örnek olmaktadır.
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi, çağı takip eden, çağın gerekliliklerini yerine getirerek teknolojiyi kullanabilen, araştıran ve sorgulayan bireyler olmalarını amaçlamaktadırlar. Bu kurum, öğrencilerine merak edip araştırarak doğru bilgiye ulaşmanın yollarını aktarmaktadır. Böylece öğrenciler öğrenmeyi öğrenerek hayatları boyunca başarılı olabilmektedir. Kurum öğrencileri, aldıkları bilgiyi ön bilgileriyle birleştirebilme, bilgileri işleyebilme, dönüştürebilme ve kullanabilme özelliklerini kazanmaktadır.
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitiminin oldukça üstünde durmaktadır. Dolayısıyla ders programlarında yoğunlaştırılmış olarak İngilizce dersi verilmektedir. Öğrencilerin tüm duyu organlarıyla hissettiklerini kalıcı hafızaya attıklarının bilinciyle hareket edilmektedir. Bu bilinçle yabancı dil dersleri görsel ve işitsel malzemelerle zenginleştirilmektedir.
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi, robotik ve kodlama dersi vermekte ve öğrencilerinin geleceğe hazırlanmasını, üretmeye yatkın bireyler olmasını amaçlamaktadır. Aynı zamanda bu kurum, Atatürk'ün izinde, cumhuriyetin temellerini benimsemiş, fikri hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Şehit Yılmaz Özdemir Cad. No:67, Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum