fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Karaca Akşam Lisesi

Özel Karaca Akşam Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:30/20:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Karaca Akşam Lisesi Hakkında

Özel Karaca Akşam Lisesi, İstanbul Maltepe bölgesinde iş ile okulu bir arada yürütme fikriyle eğitimler veren bir özel akşam lisesidir. Aynı zamanda, eğitim - öğretim hayatına herhangi bir sebepten devam ettirememiş, yarıda bırakmak durumunda kalmış, hiç başlayamamış veya iki sene üst üste kalarak öğrenim hakkını kaybetmiş öğrencilerin, diploma almalarına olanak sağlamaktadır. Öğrencilerini dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi amaçlayan okul öğrencilerine akademik, sosyal ve kültürel becerilerin kazandırmak amacıyla çok yönlü eğitimlerini yürütmektedir. Özel Karaca Akşam Lisesi 18 yaşını bitirmiş öğrencileri, ortaöğretim kurumlarında okuma hakkını kaybetmiş olan öğrencileri, açık liseye kayıtlı öğrencileri bünyesine kabul edebilmektedir. Okulda eğitimler iş çıkış saatlerine uygun planlanmış şekilde gerçekleştirilmektedir. 21. yüzyılın gerekliliklerinden biri olan İngilizce dersleri okulda zenginleştirilmiş eğitimlerle verilmektedir. Öğrencilerin okuma, yazma ve anlama konusunda etkin bir eğitim almaları amaçlanmaktadır. Mezun olan öğrencilere lise diploması verilmesinin yanı sıra üniversite hazırlıkları konusunda eğitimlere de tabii tutulmaktadır. Birçok kolaylık sağlayan bu kurum bünyesinde, futbol sahası, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Son teknolojiyle donatılmış laboratuvarlarla, öğrencilerin kalıcı öğrenmelerini sağlamakta ve bu şekilde üniversite sınavında başarı sağlamaktadırlar. Yabancı dil eğitimine de gerekli önemi veren Özel Katsayı Akşam Lisesi, yüksek İngilizce dil eğitimi vererek, geleceğe donanımlı ve nitelikli bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yorumlar (1)

  • OI

    Okul çok güzel kaliteli donanımlı Tecrübeli dinamik öğretmenlere sahipler her türlü yardımda bulunuyorlar. Öğretmenler çok cana yakın her konuda ne olursa olsun mutlaka yardım ediyorlar ben çok memnun kaldım sizlerede tavsiye ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Karaca Akşam Lisesi İletişim Bilgileri

Aydınevler Mahallesi, Sancak Sokak, No:12, Maltepe / İstanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum