fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi, zamanın ihtiyaçlarını karşılayabilen ve potansiyelinin farkında bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerine çok yönlü destek verecek çalışmalar düzenlemektedir. Okulda bulunan hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde avantajlı konuma geçmesini amaçlanmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda öğretmenlerinden destek alması kolaylaşmaktadır. Kurumun rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilere verdiği destekle önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. Rehberlik servisi, öğrencilerin akademik seviyelerinin belirlenmesini ve ilerlemelerinin kayıt altına alınmasını kolaylaştırmaktadır.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerine yönelik düzenlediği sosyal aktivitelerle dikkat çekmektedir. Basketbol, masa tenisi, yüzme, beden eğitimi, voleybol ve futbol aktiviteleriyle öğrencilerin sporla iç içe olması hedeflenmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenirken aynı zamanda sınava hazırlık sürecinde spordan uzak kalmaları önlenmektedir. Okul, programında sportif faaliyetlerle beraber sanatsal aktivitelere önemli ölçüde yer vermektedir. Tiyatro, sinema, müzik kulübü ve gezi kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin farklı bakış açıları kazanmaları sağlanmaktadır.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi, uygulamalı ve donanımlı yabancı dil eğitimiyle adından söz ettirmektedir. Kurum, alanında tecrübeli eğitimci kadrosuyla öğrencilerine yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle İngilizce dil eğitimi programı çeşitlendirilmekte ve zenginleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Orta Mah. Yalniz Selvi Cad. No:19, Kartal / İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum