fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kartal Anadolu Lisesi tecrübeli, dinamik öğretmen kadrosuyla “Okullarımızda yaşam yaratıcılarını yetiştireceğiz.” mottosu ve 1965’ten bugüne Nazmi Arıkan Fen Bilimlerinin nitelikli, çağdaş eğitim anlayışı izinde ilerlemeyi amaçlayan bir kurumdur. Eğitim felsefemiz demokratik, çağdaş, üretken, yeniliklere açık, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, adil, ahlaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş nesiller yetiştirmektir. Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kartal Anadolu Lisesinde öğrencilerin gelişim dönemleri dikkate alınarak bilişsel, duyuşsal, devinimsel alandaki bireysel farklılıklarına özen gösterilerek öğrencilere destek olunması ve en üst seviyede veli, öğrenci, okul iletişiminin sağlanması esastır.

Her yıl yüksek sayıda YKS derecelerini gelenek haline getirmiş Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarında Kartal Anadolu Lisesi olarak Üniversite Hazırlık sürecinde her türlü akademik ve rehberlik desteği sağlanarak öğrencilerin alanlarında yetkin birer meslek insanları olmalarına destek olunmaktadır. Eksik öğrenmeler yapılan farklı kapsamlardaki sınavlarla tespit edilerek gerekli etüt, ödevlendirme ve grup çalışmalarıyla tamamlanmaktadır. Farklı zorluk seviyelerindeki zengin eğitim kaynakları ve online takip sistemleriyle öğrencilerin gelişimi yakından izlenebilmektedir.

Okulumuz pek çok ulaşım ağına yakın olarak Kartal ilçesi Atalar semtinde yer almaktadır. Bina koşulları ve çevresi her türlü güvenlik tedbirlerine uygundur. Öğrencilerin sağlığı ve güvenliği için ilgili işlemler düzenli olarak personeller tarafından sağlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Sınav Odaklı Eğitim Sistemi

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 4+

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sayısal

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %95-%100

Yorumlar (40)

 • Ögretmenleri ve idaresi çok cok ilgiliŞu anki durumu gayet iyi bu durumunda kalsa bile gayet verimli

 • DA

  Okul ve kurum olarak çok iyi. Tercih ettiğimiz için mutluyuz. Pandemi döneminde dersler onlıne olmasına rağmen gayet verimli geçiyor.öğretmenlerin ilgisi ve takipleri tartışılmaz. öğretmenlerimize ve kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • İE

  Uzaktan eğitimde en az yüzyüze eğitim kadar başarılı, tecrübeli anlayışlı eğitim kadrosu ile bıktırmadan bunaltmadan eğitim kadar öğretime de önem veren okulumuz. İyiki sizinleyiz

 • Ak

  Bugünü kadar hiç bir özel okuldan bukadar memnun kalmamıştım. Gerçekten eğitim olsun ilgi alaka iletisimlerinden bilakis hocalarimizdan çok memnunuz. Cok çok teşekkür ederim.

 • DE

  Çocuğumu iyi bir liseye kayıt ettirmek için çok araştırma yaptım ve sonunda Nazmi Arıkan” da karar verdim.Zaman geçtikçe ne kadar doğru karar verdiğimi anladım.Gerek yönetim kadrosu, gerekse öğretmen kadrosu çok çok iyi.Çocukları çok yakından takip ediyorlar, birebir iletişim kuruyorlar.Eğitim kalitesi çok iyi.Öğretmenler çocuklarla arkadaş gibi.Öğretmenler çocukların konu eksikliğini birebir takip edip tamamlıyorlar.Çocuğumda okulunda çok mutlu.Bı korona döneminde uzaktan eğitimde de çocuklarla birebir ilgilenildi ve çok programlı bir şekilde derslere devam edildi.Okulumuz yöneticilerine ,öğretmenlerine ,görevlilerine çok teşekkür ederiz.

 • SB

  Yüz yüze de olsa online de olsa öğrencilerin ders takibi, birebir dil dersleri, konu eksiklikleri ve ödev takipleri titizlikle yapılıyor. Dersler konusunda aklım kalmıyor. Veli olarak bizlerle igili ve samimi bir şekilde irtibatı sürdürüyorlar. Aile işbirliği ile çalışmaları güzel.Masa tenisi gibi öğrenci aktiviteleri arttırılması çocukları memnun eder. Tabi şu sıra covid nedeniyle bunun pek de acelesi yok.

 • HF

  Okulun online eğitime geçmesiyle alakalı tereddütlerimiz olsa da bizim için sorunsuz geçti. Gerek okulun online eğitimle akredite alt yapısı gerekse yönetimin ve öğretmenlerin ilgisi, destekleri ve düzenli olarak veli bilgilendirme sistemleriyle de online eğitim döneminden oldukça memnun kaldık.

 • ÖÖ

  Eğitim ve ilgi üst düzey. İnsanları da çok cana yakın bknz. Esma koçkat hem çok ilgili hem çok cana yakın

 • AD

  İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde çocuğumuz ve bizlerin yanında olarak kaliteli bir eğitim sunan okulumuza teşekkür ederiz.

 • Ng

  Ögretmenler cok ılgılı sorularımız asla çözümsüz bırakmıyorlarcok bu pandemı surecınde cocuklarla ekstra ılgılendıler. Basta mudur bey ogretmenlere ve tüm calısanlara tesekkur ederız.

 • Başta eğitimi ve öğretmenlerin duyarlılığı ilgi ve alakası çok iyi kızımda çok memnun bizde Nazmi Arıkan okuluna çok teşekkür ederim

 • Kg

  Pandemi süresince öğretmenlerimiz online derslerine sanki yüz yüze veriyormuş gibi ve çocuğuma anlayana kadar ilgileniyorlar ayrıca öğretmenlerimiz olsun müdür yardımcısı olsun bir problem varmı diye iki günde bir ararlar. Esma hanım öğrenci derse girmediği zaman muhakkak arar. Bu durumdan ilgilendikleri için müdür beyden, müdür yardımcısından ve öğretmenlerimizden ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Okulumuzdan çok memnunum.

 • My

  Kurumdaki herkes gerçekten özveriyle çalışıyor. Öğretmenler, idare, rehberlik servisi hepsinin emekleri büyük. Disiplinli, gerçek bir üniversite hazırlık okulu diyebiliriz. Teşekkürler

 • D

  Öğretmen idare her açıdan mükemmel eğitim kadrosuna sahip.. iletişimi destekleri ilgileri çok iyi...

 • E

  öğretmen kadrosunda en başaralı disiplinli ilgili öğrencisini sıkı takip yapan öğretmen Gözde Öğretmendir. Bir veli olarak ilgisinden öğrencime katmış olduğu başarıdan oldukça memnunum. Öğretmen kadrosu kurucu kadrosu oldukça başarılı bir okul inşallah hep bu şekilde devam eder.

 • YD

  Okuldaki herkes ailem gibi bir sorunum olduğunda da her zaman ellerinden geleni yaptı tüm hocalarım. Çok şanslıyım gerçekten bu okulu tanıdığım için.

 • YK

  Eksik konularım için tekrar konu anlatımları çok yararlı olmuştu, ilerlememin takip edilip ve eksikler için telrardan takviye yapılması sayesinde dolu dolu sınava hazırlanabilmiştim . Tekrardan teşekkür ederim ...

 • 2 tane yeğenimi mezun eden okulun yeni binasında aynı inançla, kaliteli ve disiplinli eğitime devam edeceğine inancım tam.

 • İç

  Okulmuzda öğretmenlerimiz ve idare çalışanları öğrencilerle bire bir ilgilenip derslerine ellerinden geldiğince yardımcı olup hatta ders dışlarında da problemleriyle ilgilenip aile sevgisi gösteriyorlar

 • İkisenedir kızımı bu okula yolluyorum ve busene kızım mezun oldu .emeği gecen tüm öğretmenlere ve yöneticilerinr çok tesrkkürler

 • AT

  Öğretmenler çok özverili ve güzel çalışıyorlar. Hepsine teşekkürler...

 • C

  Müdüremiz mi desem,ögretmenlerimizi mi desem bilemedim ama her şeyiyle mükemmel bir okul

 • AG

  Öğretmenleri çok iyi sınava tam hazırlanmamız için elinden gelen herşeyi yapan öğretmenlerimiz var sadece ders değil her türlü yönden bizimle ilgileniyorlar çok sıkı bir eğitim var.Disiplinli bir okul yani gelen kişinin pişman olmayacağı ve eğitimin çok iyi olmasına rağmen diğer okullara göre daha az fiyatta olması avantajlı.Tabiki herşeyin öğrencide bittiğide bilinmelii

 • D

  Böyle bir okulun öğrencisi olmaktan çok mutluydum.Ogretmen kadrosunun çok iyi olması ve size bir arkadas edasiyla yaklaşmaları öğrencileri derslere daha çok bagliyor.Bu okuldan mezun olduğum için şanslı hissediyorum.

 • AY

  Öğretmenlerimizin yüksek ilgisi, samimi olmaları ve başarımız için bize verdikleri desteklerin yanı sıra iyi bir öğretim veriyor olmaları bizi çok memnun ediyor

 • Mk

  Öğretmenler gayet ilgili alanında uzman ve cana yakın başarının kaçınılmaz olacağı bir okul inanıyorum

 • Sa

  İki sene once mezun oldugum okulum. Kendimi gelistirmem ve ilerletmemde okul hocalarinin cok yardimi oldu ve alanlarinda cok basarili ogretmenler bulunduruyorlar. Ozellikle matematik ogrentmeni kubilay hocaya tesekkur etmek isterim. Ogrencilerine hep destek olup motive ederek bizleri sinav surecine hazirladi. Ayni sekilde butun hocalarin desteklerini her zaman hissetim. Kurum yoneticilerinden ogretmenlerine kadar herkes isini profesyonelce yapiyor. Hicbir eksikliklerini gormedim. Burada egitim gordugum icin cok memnunum. Basariyi ilke edinen bir kurum. Universitede istedigim bolumu kazanmamda hem yardimci olan hocalarima ve idarecilere cok tesekkur ediyorum.Ogrencilere burda egitim gormelerini oneririm.

 • Hk

  Bu okul sayesinde bir çoğumuz üniversite yaşamına geçiş sağladık. Öğretmenlerimiz bizimle en iyi şekilde iletişim kurabilen her sorunumuzda yanımızda olan kişilerdi. Bizleri en iyi şekilde eğittiler.

 • Donanımlı eğitimcileri bulunan çok güzel bir okul. Matematik ve fen bilimleri alanlarında oldukça donanımlı öğretmenleri olan ve daima içinde sıcak samimi bir hava bulunan bir yer. Mezunu olarak kesinlikle tavsiye ederim.

 • B

  Senelerimi bu okulda geçirdim eğitimci ve yönetim kadrosu son derece mükemmel ve anlayışlı.Kardeşimde buradan mezun ve yeni sisteme son derece hızlı bir şekilde ayak uyduran bir kurum . Emeği geçen herkese teşekkür ve tebrik ediyorum

 • Nu

  Başarılı öğretmen kadrosu ve eksiksiz eğitimiyle eski bir öğrencisi olarak şunu söyleyebilirim ki bu bölgede daha iyisini bulamazsınız. Başta kubilay kızıltaş olmak üzere tüm öğretmenlerimiz bize sadece müfredatı ve konuları değil aynı zamanda iyi birer insan olmayı da öğrettiler hepsine çok teşekkür ederiz.

 • Öğretmenleri ve bütün diğer olanakları açısından mükemmel bir okul kesinlikle tavsiye ederim

 • DS

  Bu okulun öğrencisi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Müdürümüz ve öğretmenlerimiz çok ilgiliydi her şeyimizle en yakından ilgilendiler her zaman. Bu okuldan mezun olmak çok güzel bir duygu. Her şey için teşekkür ederim...

 • DB

  Okulun hocaları alanlarında iyi seçilmiş, anlayışlı ve öğrencilerle ile iletişimleri yüksek kişilerdir.

 • 4 4 lük bir okul öğretmenleri çok kaliteli ve cana yakın kendinizi aile ortamında hissedebileceğiniz bir ortam

 • BY

  Konum olarak Kartal ilçesinin çok güzide bir noktasında bulunuyor. Öğretmen kadrosu, danışmanları ve yönetimi açısından dört dörtlük bir kurum. Üç sene eğitimimi burada sürdürdüm ve sonucunda hayata karşı tecrübe ve bilgi kazandım. Öğretmenleri ve yönetimdeki kişiler bu işte çok bilgili ve işi severek, isteyerek yapan kişiler. Her öğrenciyle ayrı ayrı ilgileniyorlar. Kısacası 3 senemi mutlu ve rahat geçirdiğim bir okul.

 • Eğitim kadrosu oldukça ilgili ve donanımlı. Her öğrenciye eşit şartlar sağlanıyor. Yeni binası okul ve sportif faliyetler adına yeterli, günümüz özel okullarının gerisinde değil.

 • AY

  Kızımın böyle bir okulun öğrencisi olduğu için; biz de böyle bir okulun velisi olduğumuz için çok şanslı hissediyorum. Gerek müdürü gerek öğretmenleri ve memurları bütün çalışanlarıyla mükemmel bir okul. Eğitime önem veren her öğrencisiyle tek tek ilgilenen Her şey önce ''akıl, bilim ve vicdan rehberliğinde'' Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda iyi insan, sonra ülkemizi ileriye taşıyacak yetkin bireyler yetiştirmek. Biz mezun olduk. Teşekkür ederiz herşey için... Alev Yaralı

 • A

  Matematik hocalarının özellikle Kubilay hocanın size matematiği sevdireceğine adım kadar eminim.

 • Ay

  Bir aile sıcaklığında yaklaşan öğretmenlerin olduğu,öğretmenlerin sanki en yakın arkadaşınızcasına davrandığı oldukça kaliteli bir okul. Hiç bir şekilde gittiğinize pişman olmayacaksınız. Şu anda Yıldız Teknik Üniveristesinde okuyorum böyle bir okulda okuyacağım hiçbir zaman aklıma gelmezdi bunu kesinlikle bu okula ve öğretmenlerine borçluyum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Atalar Mahallesi Halitpaşa Caddesi No:74A Kartal /istanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum