fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Kazanım Anadolu Lisesi, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan bir eğitim kurumudur. Bu kurum 600 kişilik öğrenci kapasitesine sahip, büyük bir kampüste eğitim vermektedir. 24 kişilik sınıflarda eğitim vermekte olan bu okul, öğrenci merkezli bir yaklaşım benimsemektedir. Okul bünyesinde öğrencilerin verimli zaman geçirmesi adına birçok imkan bulunmaktadır. Bu imkanlar dahilinde, 3D odası, kapalı spor salonu, konferans salonu, yemekhane, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, laboratuvar, oyun ve spor alanları bulunmaktadır. Öğrenciler okulun her türlü imkanından faydalanabilmektedir. Sabah 08.30'dan akşam 18.00'e kadar eğitim veren bu kurum, öğrencilerini üniversite sınavına hazırlarken büyük titizlik göstermektedir. Okulun rehberlik hizmeti ve psikolojik danışmanlarıyla beraber tüm öğrenciler takip edilmekte ve sınav heyecanları, gelecek kaygıları ve dikkat dağınıklığı gibi problemlerine çözüm getirilmektedir.
Özel Kazanım Anadolu Lisesi, öğrencilerinin aynı koşullarda eğitim alması ve derslerde eşit şekillerde ilerlenmesi amacıyla, konularda eksik kalan öğrenciler için etütler düzenlemektedir. Eşit seviyeye gelen öğrencilere teorik bilgiler verildikten sonra laboratuvar dersleriyle görerek ve gözlemleyerek öğrenmeleri için pratiğe dökmeleri sağlanmaktadır. Akademik gelişime ve başarıya büyük önem veren bu kurum sosyal aktiviteler düzenleyerek öğrencilerine kültürel kazanımlar da sağlamaktadır.
Özel Kazanım Anadolu Lisesi, milli eğitimin temelinde yer alan yöntemlere uygun olarak, dürüst, okuyan, inceleyen, sorgulayan, karakterli, düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluk almaktan kaçmayan, ülkesine yararlı ve vatan sevgisi olan bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu kurum, öğrendiği yabancı dilleri etkin kullanabilen ve dünyayı takip eden, milli ve evrensel değerleri benimseyen, erdemli, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, başarılı, mutlu ve özgüven sahibi gençleri geleceğe taşımaktadır.
Özel Kazanım Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine verdiği önemi vurgulamaktadır. İngilizce dil eğitiminin yanı sıra Arapça dersleri de bu kurumda yer almaktadır. Arapçayla bütünleşmiş olarak öğrencilerine dini eğitim de veren bu kurum; geleceğe ahlaklı, toplumsal kurallara uyan, yalan söylemeyen, her zaman doğrudan yana olan bir nesil aktarmayı amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

100. Yil Mah. Veysel Karani Cad. No:8-10, İç Kapi No:11, Bağcilar / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum