fb

Bağcılar Liseleri

Bağcılar'daki liseler arasından size en uygun okulu hemen keşfedin; tüm liselerin eğitim durumu, fotoğrafları ve okul hakkındaki tüm yorumları incelemek için listelerimize göz atın.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
47 okul bulundu.
Özel Hazar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Hazar Koleji Anadolu Lisesi

Hazar koleji mükemmel bir okuldur. kaliteli eğitimin tek adresi hazar kolejidir. herkese tavsiye ediyorum. ayrıca her yı...

Özel Şafak Okulları Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Allah'ım bu okulumuzun açılmasına karar veren herkese ve can öğretmenlerimiz ve müdürlerimiz den razı olsun herşey dört...

Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi

Bir tesadüf sonucu güneşli sınav koleji ile tanıştık.okuldaki 2. senemiz kızım 10. sınıf öğrencisi okuluna büyük bir aşk...

Özel Güneşli Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Sınav Anadolu Lisesi

Güvenilir,akademik,standartların üstünde çok memnunuz velisi olarak

Özel Hazar Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Hazar Akşam Lisesi

Özel Hazar Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Başer Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Bağcılar Başer Akşam Lisesi

Özel Bağcılar Başer Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Vatan Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Vatan Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Vatan Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökşen Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gökşen Anadolu Lisesi

Özel Gökşen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Final Okulları Fen Lisesi

Özel Güneşli Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Birikim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Gökşen Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Bağcılar Gökşen Akşam Lisesi

Özel Bağcılar Gökşen Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Edu İstanbul Kolejleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bağcılar Edu İstanbul Kolejleri Anadolu Lisesi

Özel Bağcılar Edu İstanbul Kolejleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Final Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Birikim Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Birikim Okulları Fen Lisesi

Özel Güneşli Birikim Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Safir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bağcılar Safir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bağcılar Safir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aytaşı Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Aytaşı Akşam Lisesi

Özel Aytaşı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bağcılar Uğur Anadolu Lisesi

Özel Bağcılar Uğur Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düzgün Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Düzgün Akşam Lisesi

Özel Düzgün Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Vatan Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bağcılar Vatan Anadolu Lisesi

Özel Bağcılar Vatan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Barbaros Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Barbaros Anadolu Lisesi

Barbaros Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yavuz Sultan Selim Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Yavuz Sultan Selim Çok Programlı Lisesi

Yavuz Sultan Selim Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Devlet Okulu
Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bağcılar Liseleri

Bağcılar kalabalık nüfusu ve bununla paralel olarak artan lise sayısıyla velilerin okul tercihi noktasında işini kolaylaştıran bir ilçe haline dönüşmüştür. Bölgede birçok devlet lisesi, özel lise bulunurken birçok köklü kolejinde kampüsü bulunmakta ve öğrencilerin üniversiteye hazırlık dönemini verimli geçirebilmeleri adına farklı çalışmalar düzenlemekte ve bu noktada devlet liselerinden ayrılmaktadır. Sizler için özel olarak hazırladığımız listeler sayesinde Bağcılar'daki liseler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Üniversiteye geçişin kapılarını aralayan lise dönemininde çocuğunuzun kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız, okulların detaylı bilgilerini inceleyebilir, kriterlerinize uygun olanlardan kayıt gerçekleştirmek için randevu alabilirsiniz.


Bağcılar Güneşli Liseleri, Kirazlı Liseleri ve Göztepe Liseleri veliler tarafından sıklıkla araştırılmakta ve bu lokasyonlarda yer alan okullar öğrencilerine fark yaratabilecekleri imkanları sunarak her açıdan gelişimlerini desteklemektedir. Bölgede bulunan liselerin; adreslerine, fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine, haritadaki konumlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sundukları fiziksel imkanlara ve devlet teşviki bilgilerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Birçok alternatifin olduğu bölgede Bağcılar Meslek Liseleri, Bağcılar Anadolu ve Fen Liseleri ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Okulların hakkında yazılarını okuyarak, okulları daha yakından tanıma şansı yakalayabilirsiniz.


Bağcılar'daki liselerin okul profillerinde yer alan ve tarafsız olarak yapılan veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini görebileceğiniz gibi hangi noktalarda gelişim göstermeleri gerektiğini de karar verebilirsiniz. Bu yorumlar sizlere okul tercihi noktasında rehberlik edecek ve işinizi kolaylaştıracaktır.


Bağcılar kolejleri de bütünleşik yapı içerisinde anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim hizmeti vermektedir. Bu kurumlarda öğrenciler farklı bir okula geçmek zorunda kalmadan tüm seviyelerde eğitim alabildiklerinden uyum sorunu yaşamamaktadırlar. Ayrıca öğrencilere kaliteli bir yabancı dil eğitim imkanı sunan kolejlerde öğrenciler en az iki yabancı dili akıcı bir şekilde konuşabilecek seviyede mezun olmaktadırlar.


Bağcılar lise fiyatları ise geniş bir yelpazeye yayılmış ve her bütçeye uygun okul bulmakta bu sebeple mümkün hale gelmiştir. Erken kayıt dönemleri düzenleyen özel liseler çeşitli indirim imkanları sunmaktadır. Sizlerde okul.com.tr üzerinden okulların bu dönemlerine ulaşabilirsiniz.


Bağcılar liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum