fb
Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi

Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi

0 212 963 2081
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Okul Saatleri: 09:00/16:00
Psikolojik Danışman: Var
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Hakkında

Gelişen teknoloji çağının yetkinliklerinden biri olan yazılım ve kodlama için yeni bir okul açıldığını biliyor muydunuz ? 2017'de açılan Türkiye'nin ilk yazılım okulu olan Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi geleceğin bilgisayar mühendislerini, veri madencilerini ve bunun gibi yeni dünya mesleklerinin alt yapısını oluşturacak bireyler yetiştiriyor. Okulda geleneksel spor turnavalarının yanı sıra E-spor dalında da turnuvalara ev sahipliği yapıp bir de öğrencilerini ödüllerle teşvik ediyor. Ulusal ve Uluslarası çözüm ortakları olan, dünya devlerinden oluşan partnerlere sahip okuldur: GOOGLE, MICROSOFT, APPLE, CRYPTTECH, ESET, UNITY, TÜRKİYE TEKNOLOJİK GRUP ve YAZED. Kosmoz Yazılım Anadolu Lisesi verdiği eğitimin etkinlik ve yekinliklerinin yeterliliği için her yıl kontenjanı 350 öğrenci ile sınırlı olup öğrencilere mülakat ( Tutku Bursu), kız öğrencilere Pozitif Destek ve TEOG Başarı Bursu vermektedir. 9 ve 10. Sınfıta yoğun Uluslararası İngilizce eğitimi verir. Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi 'nde öğrettikleri yazılım dillerinin sertifiklarını da öğrencilerine sağlarken yetkinliklerini daha fazla geliştirebilmeleri için teknoloji şirketlerinde staj olanağı sağlanır.Tek cümleyle özetlersek: Üretimin dijitalleşmesi, yazılımla birlikte üretim hatlarının dijital dönüşümü olan Endüstri 4.0' a birey hazırlamak asıl amaçlarıdır. Ayrıca kariyer merkezi; mezun olduğunda çok çeşitli iş bulma seçenekleri bulunmaktadır. Haftasonu ekstra programlar; tekno-kulüpler, yabancı dil çalışmaları, workshops programları uygulanmaktadır. 11 ve 12. Sınıflarda YGS-LYS haftasonu hazırlık kursları verilmektedir. 11.Sınıfta SİBER GÜVENLİK, VERİTABANI, INDIEGAMES DEVELOPMENT, MOBİL UYGULAMALAR, WEB YAZILIM VE TASARIM bölümlerinden birinde uzmanlaştığınız okuldur.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kantin
Bahçe

Hizmetler

Rehberlik
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Basketbol

Kulüpler

Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Bilişim Kulübü
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

  • H. Ş.

    OĞLUM ÇOK İYİ BİR LİSE KAZANMASINA RAĞMEN BU OKULU SEÇTİ.BAŞTA ÇOK OLUMSUZ KARŞILADIM AMA ŞİMDİ ONU ÇOK MUTLU GÖRÜYORUM.BU DA BENİM ÖNYARGILARIMI DEĞİŞTİRDİ... GALİBA İŞİ BİLİYORLAR... BAHÇESİNİ DÜZENLEMELİ....KANTİN Bİ DE.....

"Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Üniversite Mahallesi, Bağlariçi Caddesi, No:29 Avcılar/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Haseki Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Haseki Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

okul, idareciler ve öğretmenler olarak çok iyi durumda. ben evladımı verdim çok memnunum.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum