fb

Avcılar Liseleri

Avcılar Liselerinden size en uygun kolej ve devlet liseyi hemen keşfedin; okulların imkanlarını, fotoğraflarını ve yorumlarını görmek için listelerimizde gezmeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
35 okul bulundu.
Özel Mektebim Okulları Avcılar Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Avcılar Anadolu Lisesi

Özel Mektebim Okulları Avcılar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi

Oğlum çok iyi bir lise kazanmasına rağmen bu okulu seçti.başta çok olumsuz karşıladım ama şimdi onu çok mutlu görüyorum....

Özel Haseki Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Haseki Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Okul, idareciler ve öğretmenler olarak çok iyi durumda. ben evladımı verdim çok memnunum.

Özel Avcılar Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Okyanus Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Okyanus Koleji Fen Lisesi

Özel Okyanus Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Okyanus Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Okyanus Koleji Lisesi

Özel Avcılar Okyanus Koleji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

FMV Özel Ispartakule Işık Fen Lisesi Özel Okul
FMV Özel Ispartakule Işık Fen Lisesi

FMV Özel Ispartakule Işık Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

FMV Özel Ispartakule Işık Lisesi Özel Okul
FMV Özel Ispartakule Işık Lisesi

FMV Özel Ispartakule Işık Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Danişmendler Avcılar Temel Lisesi Özel Okul
Özel Danişmendler Avcılar Temel Lisesi

Özel Danişmendler Avcılar Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Sınav Temel Lisesi

Özel Avcılar Sınav Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Haseki Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Haseki Koleji Anadolu Lisesi

Özel Haseki Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Temel Lisesi Özel Okul
Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Temel Lisesi

Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üniversiteliler Koleji Nilgün Eroğlu Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Üniversiteliler Koleji Nilgün Eroğlu Anadolu Lisesi

Özel Üniversiteliler Koleji Nilgün Eroğlu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Uğur Okulları Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Uğur Okulları Sağlık Meslek Lisesi

Özel Avcılar Uğur Okulları Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Okyanus Fen ve Proje Lisesi Özel Okul
Özel Okyanus Fen ve Proje Lisesi

Özel Okyanus Fen ve Proje Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Çizgi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Çizgi Koleji Anadolu Lisesi

Özel Avcılar Çizgi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitm ve Yaşam Merkezi Okyanus Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Eğitm ve Yaşam Merkezi Okyanus Anadolu Lisesi

Özel Eğitm ve Yaşam Merkezi Okyanus Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Deniz Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Deniz Akşam Lisesi

Özel Avcılar Deniz Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Avcılar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Avcılar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Avcılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Avcılar Anadolu İmam Hatip Lisesi

Avcılar Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İhkib Avcılar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
İhkib Avcılar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

İhkib Avcılar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Avcılar Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Avcılar Anadolu Lisesi

Avcılar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mehmet Baydar Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mehmet Baydar Anadolu Lisesi

Sosyal alanlarda gayet etkili, öğretmenlerle arkadaş gibi sohbet etme şansınız var hepsi birbirinden iyi ve gerçekten bi...

Kemal Atay Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Kemal Atay Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Kemal Atay Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Avcılar Liseleri

Avcılar'daki liselerin detaylı tüm bilgilerine okulları tek tek gezmeye gerek kalmadan ulaşabilir, karşılaştırmalar yaparak çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Tüm bilgileri edindikten sonra kesit kayıt bilgisi almak için liseler ile iletişime geçebilirsiniz. Avcılar liseleri listemizde birçok devlet lisesi ve özel lise yer almaktadır. Kolej tabanlı liselerinde yer aldığı bölgede, çocuğunuzun anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar uyum sorunu yaşamadan yoluna devam etmesini isterseniz bu kurumları tercih edebilirsiniz.


Avcılar Anadolu Liseleri ve Avcılar Fen Liseleri de velilerin sıklıkla araştırdığı ve çocuklarının akademik başarı elde etmesine çocuklarını göndermek istediği liseler arasında yer almaktadır. Bölgede bulunan liselerin; adres bilgilerine, fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, sınıf mevcutlarına, devlet desteği verip vermediği bilgisine, giriş ve çıkış saatlerine listelerimiz üzerinden kolayca ulaşabilir, randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bölge nüfusu her geçen gün arttığından buna bağlı olarak lise sayısı da artmaktadır. Bu durumda Avcılar liselerinin özellikleri incelendiğinde farklı niteliklere sahip okul bulmanın kolaylaşması anlamına gelmektedir.


Ebeveynler üniversiteye geçişte çocuklarının önemli bir dönemini kapsayan lise seviyesini verimli bir şekilde geçirmelerini istemektedir. Bu sebeple okul tercihi noktasında Avcılar liselerini daha önce deneyimlemiş veli yorumlarına dikkat etmektedir. Sizler de okul profillerinde bulunan veli yorumları sayesinde tarafsız gözlerin değerlendirmeleri ışığında eğitim kurumlarının artı ve eksi yönlerini görebilirsiniz.


Avcılar lise fiyatları ise okulların kalitesine ve öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeye uygun lise bulmanın mümkün olduğu ilçedeki okul ücretlerine ulaşmak isterseniz, okul profillerine göz atabilirsiniz. Ayrıca birçok özel okul ve kolej bursluluk sınavı yapmakta ve sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli indirimler sağlamaktadır. Okul.com.tr üzerinden bu sınavlara başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Avcılar liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum