fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Beylikdüzü 'nde bulunan Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi , bölgenin en eski özel okullarından biridir. Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi 'nde geniş okul alanları,kapalı alanı ve açık alanı bulunmaktadır. Kampüs içerisinde yemekhane , kapalı spor salonu, kültür merkezi ve konferans salonu, açık spor alanları, halı saha ve tenis öğrencilerin gelişimleri amaçlı bulunmaktadır.
Depreme ve doğal afetlere dayanıklı olarak inşa edilen binalar son derece güvenlidir. Kampüs içerisinde 24 saat gözetim yapan bir güvenlik sistemi bulunmaktadır. Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi içerisinde bulunan bilişim teknolojileri sınıfları, biyoloji laboratuvarları, görsel sanatlar odası, değerler eğitimi odası, etkinlik odası, kimya laboratuvarları ve geniş, ferah alana sahip 36 adet sınıf bulunmaktadır. Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi öğrencilere kaliteli bir eğitim-öğretim imkanı sağlamaktadır.
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi 'nde verilen eğitimin asıl amacı öğrencileri, hayatlarında önemli bir yere sahip olan sınavlara hazırlamak kadar, onların aldıkları teorik bilgileri gündelik hayatları içerisinde de uygulamalarını sağlamaktır. Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi 'nde öğrencilerin ancak bu şekilde dah başarılı bireyler hâline geleceklerine inanılmaktadır.
Okul içerisinde yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerin konuları daha iyi pekiştirmeleri sağlanmakta ve öğrencilerin gerçek bir sınav tecrübesi yaşaması için onlara gerekli ortamı oluşturulmaktadır. Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi 'nde , öğrencilerin İngilizceye hakim olmaları ve İngilizceyi ana dilleri gibi konuşabilmeleri hedeflenmektedir. Okulda İngilizce eğitimi her kademeye hitap edecek şekilde özel olarak planla uygulanarak uygulanmaktadır.
Öğrenciler, dünyanın önde gelen üniversitelerin sınavlarına girerek sertifikalar almaktadır ve Açılan kulüplere katılarak TOEFL, FCE gibi sınavlara hazırlanmaktadırlar. Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi gelişim çağındaki her çocuğun spor yapması ve sporla ilgilenmesini her zaman desteklemektedir. Birçok spor dalında faaliyet göstererek öğrencilerin sportif kimlik kazanmalarına, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadırlar. Okul içerisindeki spor kulüpleriyle basketbol, judo ve okçulukta öğrencileri de sportif kimliklerini ortaya koyarak çok kısa zamanda önemli başarılar elde etmişlerdir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Marmara Mahallesi Mudanya Caddesi No:2/1 Yakuplu Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum