fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi Hakkında

Türkiye ' de bilim adamlarının yetiştirilmesinde ilk adres olan ihlas koleji, 2 kampüste eğitim vermektedir. Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi 'nin bulunduğu kampüs fiziki yapısı ve depreme dayanıklı yapısıyla Türkiye ve Avrupa ’nın en iyileri arasında yer almaktadır.
Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi geniş arsa alanı, kapalı alanı ve açık alanlarıyla öğrencilerine aktivite yapabilecekleri geniş imkanlar sağlamaktadır. Kampüs içerisinde yemekhane, kapalı spor salonu, kültür merkezi ve konferans salonu, açık spor alanları, halı saha ve tenis kortu bulunmaktadır.
Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi 20-24 kişilik sınıflarda öğrencilerine eğitim vermektedir. Okulda öğrencilere teknolojinin bütün imkanları sağlanmaktadır. Beylikdüzü'ndeki bu özel lise Türkiye’de tablet ve 3D teknolojisini eğitim alanında kullanan ilk kurumdur. Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi akademik başarılarını; Dünyayı yakından takip eden, modern teknolojileri kullanan ve bunu ileriye taşımayı hedefleyen uzman eğitim kadrosu ve öğrencileriyle üniversite sınavlarında göstermiş olduğu başarı oranları ve birincilikleriyle göstermektedir. Öğrencilere öğrendiklerini değerlendirme, analiz yapabilme ve becerilerini geliştirmeye yönelik hafta içi ve hafta sonu etütler yapılmaktadır. Okul içerisinde yapılan deneme sınavlarını gerçek sınav sistemine benzer şekilde yapılmaktadır. Böylelikle öğrencilerin gerçek bir sınav tecrübesi yaşamaları için onlara gerekli ortamı oluşturulmaktadır. Sınav yeri olarak bazı deneme sınavları üniversitelerin kampüslerinde, gerçek sınav sistemine uygun olarak yapılmaktadır.
Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi öğrencilerinin İngilizceye tam hakim olmalarını hedeflemiştir. Okulda Öğrencileri dünyanın önde gelen üniversitelerin sınavlarına girerek sertifikalar almaları ve açılan kulüplere katılarak TOEFL, FCE gibi sınavlara hazırlanmaları sağlanmaktadır.
Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi öğrencilerinin spor alanlarında da gelişmelerine imkan vermektedir. Okul içerisinde sağlanan imkanlarla birçok spor dalında faaliyet gösteren öğrencilerin sportif kimlik kazanmalarına katkıda bulunulmaktadır. Spor Kulüpleriyle basketbol, judo ve okçulukta öğrencilere sportif yönlerini ortaya koyarak çok kısa zamanda öğrenciler önemli başarılar elde etmişlerdir.
Özel Beylikdüzü İhlas Koleji Fen Lisesi öğrencilerinin okula ulaşımı konusunda servis hizmetini "ZH Gülhan Turizm" vermektedir. Öğrenci taşımacılığında görevli personele, belli periyotlarda çeşitli eğitimler verilerek daha kaliteli servis hizmeti sunulması sağlanmaktadır. Şehrin birçok noktasına farklı kategorilerde servis imkanları bulunmaktadır. Veliler araç takip sistemi üzerinden servis araçlarını anlık olarak izleyebilmektedirler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Marmara Mahallesi Mudanya Caddesi No:2/1 Yakuplu Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum