fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin, yaparak ve yaşayarak öğrenmeleri ön plana alınmaktadır. Okul, her bir öğrencisini birer birey olarak kabul etmekte ve bu prensiple eğitim vermektedir. Böylece öğrencilerin bilişsel ve karakteristik farklılıklarının eğitim ortamına zenginlik katması sağlanmaktadır. Okul üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerine her alanda destek olmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve ilerlemelerini takip etmektedir. Öğrenciler kariyer planlaması yapma, hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında bu servisten destek alabilmektedir.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi yabancı dil eğitim programı ile de öne çıkmaktadır. Kurumda öğrencilere yönelik kapsamlı bir İngilizce dil eğitimi programı uygulanmaktadır. Bu program dahilinde öğrencilerin İngilizceyi ezber yöntemiyle değil yaparak yaşayarak öğrenmesi sağlanmaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu öğrencilerin eğitimini çeşitlendirmek adına birçok çalışma yürütmektedir. Böylece öğrencilerin üniversiteye geçtiklerinde İngilizceyi aktif olarak konuşabilmeleri sağlanmaktadır.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi sahip olduğu bilgisayar ve fen laboratuvarları ile dikkat çekmektedir. Eğitimciler bu alanlar sayesinde işlenen dersleri uygulamalı hale getirmekte ve öğrencilerin aldıkları faydayı artırmaktadır. Buna ek olarak laboratuvarlarda yapılan aktivitelerle öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim bireyler olmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Zümrütevler Mah. Serhat Sok. No: 24-28, İç Kapi No:1, Maltepe / İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum