fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Hakkında

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, öğrencilerini oldukça geniş fiziksel imkanlar barındıran kampüsüyle karşılamaktadır. Kampüsün 15000 metrekare açık alanı ve 8000 metrekare kapalı alanı bulunmaktadır. Okulda akıllı tahtalar ile donatılmış 25 sınıfın yanı sıra modern araçlar ile donatılmış fizik, kimya, biyoloji ve bilgisayar laboratuvarları yer almaktadır. Kurumun gelişmiş elektronik altyapısı bulunan 2 konferans salonu, öğrencilerin sanatsal ve sosyal faaliyetleriyle alakalı her türlü gereksinimi karşılamaktadır. Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi'nin 1000 metrekare alana sahip açık ve kapalı spor salonları fiziksel gelişime destek veren aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Okulun sanat atölyesi ise öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya çıkaran aktivitelere imkan tanımaktadır. Öğrenciler bu alanda yapılan sanatsal faaliyetlerle estetik bakış açısı kazanırken aynı zamanda kendilerini ifade etme yolları keşfetmektedir.
Lise dönemi, öğrencilerin gelecekteki akademik hayatını en çok etkileyen dönemlerden biridir. Öğrencilerin bu dönemde kazandıkları ders çalışma alışkanlıkları ilerideki başarılarını önemli ölçüde etkilemektedir. Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, öğrencilerinin akademik başarısını en üst seviyeye çıkarmak için rehberlik çalışmaları yürütmektedir. Bu sayede öğrencilerin ilerlemeleri kayıt altına alınabilmektedir. Aileyle de iletişim halinde olan servis, ihtiyaç duyulan anlarda hızlıca müdahale etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi İletişim Bilgileri

Zekeriyaköy Mah. Acar Cad. No:4, Sariyer / İstanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum