fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sarıyer Liseleri

Sarıyer liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimlerini hemen öğrenin. Lise fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine ve bursluluk sınav tarihlerine göz atın. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Sarıyer özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

36 okul bulundu.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi verified

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erol Altaca Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Erol Altaca Koleji Anadolu Lisesi

Dershane temelli bir matematikçinin kurduğu okul. çarpık sınav sistemi içerisinde dershaneden koleje evrilmiş sınav odak...

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 15:30
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Pınar Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Fen Lisesi

Öncelikle, neredeyse 2 asırlık bir eğitim kültürünün bir uzantısı olması, sağladığı ışık kardeşliği ve kaliteli eğitimi...

Özel Enka Okulları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / İstinye Mah.
Özel Enka Okulları Lisesi

Karakterime, yeteneklerime, sosyalleşmeme, bilgi seviyeme; kısaca olumlu yönlerimin her birinde tartışmasız payı olan öz...

Özel US Ulus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Reşitpaşa Mah.
Özel US Ulus Koleji Anadolu Lisesi

Aslında bu kurumu üniversiteyi hazırlık eğitiminden tanıyorum. iki çocuğumda bu kurumda yetişti ve burslu olarak ünivers...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Cent Koleji Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Cent Koleji Lisesi

Kızım ortaokulda oğlumda lisede çok memnunum .. özel okulun dezavantajı olan şımarık öğrenci profili yok , okulun sahib...

Özel İngiliz Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İngiliz Okulları Anadolu Lisesi

Özel İngiliz Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Büyükdere Mah.
Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi

Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:50
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Sarıyer Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Sarıyer Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meridyen Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Cumhuriyet Mah.
Özel Meridyen Anadolu Lisesi

Özel Meridyen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Açı Okulları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Kemer Mah.
Özel Bahçeköy Açı Okulları Lisesi

Özel Bahçeköy Açı Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:30
Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Vehbi Koç Vakfı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / Merkez Mah.
Vehbi Koç Vakfı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Vehbi Koç Vakfı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:50
Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / İstinye Mah.
Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesi

Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:35
Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / Büyükdere Mah.
Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:15
Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / Ayazağa Mah.
Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Cevat Koçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / Cumhuriyet Mah.
Cevat Koçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Cevat Koçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:40
Sarıyer Hüseyin Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / Merkez Mah.
Sarıyer Hüseyin Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sarıyer Hüseyin Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:05
Sarıyer Mehmet Şam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sarıyer / Maden Mah.
Sarıyer Mehmet Şam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sarıyer Mehmet Şam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

Sarıyer Liseleri

Sarıyer liseleri hakkında tüm detaylara ulaşarak listelerimizde yer alan tüm okullara ulaşım sağlayabilirsiniz. Okullar hakkında tüm detayları kriterlerinizle karşılaştırarak ideal okulunuzu keşfedin. Sarıyer özellik köklü ve kendini kanıtlamış özel okulların yanında önemli devlet okullarına da ev sahipliği yapmaktadır. Sarıyer'deki liseleri tek tek inceleyerek bina ve sınıf fotoğraflarına, bursluluk sınav detaylarına, eğitim felsefelerine, verilen birincil yabancı dil eğitiminin yanında ikinci olarak verilen yabancı dil eğitimine, okul faaliyetlerine, öğrenciler için düzenlenen faaliyetlere, üniversiteye geçiş rehberlik hizmetleri ve ortalama sınıf mevcutlarına kadar birçok bilgiye kolayca ulaşarak, bölgede çocuğunuz için en iyi okul seçimini gerçekleştirebilirsiniz.


Sarıyer ilçesinde yer alan Bahçeköy Liseleri, Tarabya Liseleri, Maslak Liseleri ve İstinye Liseleri velilerin sıklıkla araştırdığı okullardır. Sarıyer'de eski adı YGS - LYS yeni adıyla Yüksek Öğretim Kurumlarına Sarıyer ilçesinde yer alan tüm bu okullar önemli bir itibara sahip oldukları için birçok öğrenci tarafından tercih edilebilmektedir. Bu okulların yanında üniversiteye geçiş sınavlarında başarı elde etmiş birçok öğrencinin mezun olduğu devlet anadolu liseleri, Saıyer fen liseleri, sınava hazırlık sürecinde önemliye etkiye sahip temel liseleri de tercih edebilmektedir. Sarıyer liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Sarıyer'de yer alan Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi, İstinye Anadolu Lisesi, gibi önemli liselerin haritadaki konumlarına ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyebilirsiniz


Sarıyer özel Anadolu liseleri en çok tercih edilen lise çeşididir. Anadolu liselerinin yanında yüksek puanlar ile öğrenciler kabul eden Sarıyer fen liseleri, sağlık sektöründe yer almak için lise seviyesinde eğitim veren anadolu sağlık meslek liseleri, diğer meslekler için de mesleki ve teknik liseleri, tüm bunların tek çatı altında bulunduğu çok programlı liseler, sanata ilgi duyan öğrencilerin fazlasıyla tercih ettiği güzel sanatlar liselerinin yanında spor liseleri, yabancı özel liseleri mevcuttur. Özel Cent Lisesi, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, Özel Enka Okulları Lisesi, FMV Işık Okulları Ayazağa Lisesi, Özel Bahçeköy Açı Koleji Lisesi gibi önemli okullar bölgede köklü geçmişleri ile fark yaratmaktadırlar.


Sarıyer lise fiyatları 40.000-80.000 TL arasında değişmekte ve her bütçeye uygun okul bulunmaktadır. Sizlerde lise fiyatlarına ulaşarak karşılaştırmalar yaparak sizin için ideal okulları keşfedebilirsiniz. Liselerin düzenlediği ve başarılı öğrencilere burs imkanı sağladığı sınavlara sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum